جنگ قره‌باغ با ۹۵ کشته؛ شورای امنیت نشست اضطراری برگزار می‌کند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ارمنستان همچنین روز دوشنبه با ارائه درخواستی فوری به دادگاه حقوق بشر اروپا از این نهاد خواست تا اقدامات آذربایجان را محکوم کند. بیشتر بخوانید🔽

دادگاه حقوق بشر اروپا که مقر آن در شهر استراسبورگ فرانسه است، یکی از بازوهای قضایی اصلی شورای اروپاست. ماده ۳۹ اساسنامه این دادگاه به آن اجازه می‌دهد تا در صورت احساس «خطر قریب‌الوقوع و جبران‌ناپذیر» اقداماتی را علیه نیروی مهاجم انجام دهد.

در نامه ارمنستان به دادگاه حقوق بشر اروپا آمده است: «دولت ارمنستان از دادگاه می‌خواهد تا برای جلوگیری از حملات نظامی آذربایجان علیه غیرنظامیان در سرتاسر خط تماس با نیروهای مسلح ارمنستان و جمهوری آرتساخ، و نیز برای توقف حملات کور و بی‌هدف، هدف قرار دادن غیرنظامیان و تخریب اموال عمومی در شهرها، علیه دولت آذربایجان اقدامات لازم را انجام دهد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

صلح کجاست چطور هست که ما انسانها رنجهای بی پایان رو همدیگر تحمیل می کنیم بخاطر سیاستهای حاکمان چه مادرانی که فرزندانشون رو دیگر نخواهند دید و چه جوانانی که از زندگی محروم و اسیر خاک خواهند شد حقیقت اینست که ، همه این جنگها برای منافع بیشتر است

یاشاسین

الیوف این بدبختارو داره میکشه تا حکومتش ادامه پیدا کنه.

یک رآس آخوندایرانی ترک زبان به آذربایجان رفته وجوانان را برای رفتن به جبهه جنگ تشویق می کتدومی گویدهرکس بمیردشهیدمی شودوحوریان بهشتی منتظرش هستندواین جوانان بدبخت نمی دانتدکه حوری وبهشت دروغی بیش نیست

آنها نباید گول پوچ ترکیه را بخورند چون دولتمردان امروز ترکیه دنبال برهم زدن مرزهای جهانی است دولتمردان ترکیه با پروژه داعش نتوانست و اکنون از طریق دو کشور آذربایجان و ارمنستان میخواهد به نتیجه برسد حیف مردم ترکیه است متأسفانه تحت حاکمان فاشیستی اک پارتی است

اول از یوغ اون ریسجمهور دماغخرطومی دست پا گنده اتون خلاس کنین خودتونو بعد برید جنگ وجبهه

What is wrong with people just they are getting more stupid than before. Killing each other for what animals are much better than as this people.

مردم بلند شید منتظر چراغ سبز هیچ کشوری نباشید

همه جوانان تورکان آزربایجان شمالی و جنوبی برای آزاد کردن سر زمینهای اشغالی از اشغالگری کشورک جعلی ارمنستان آماده اند تف به استعمار جهانی انحصارگر سازمان ملل متحد که ۳۰ ساله نگذاشته سر زمینهای آزربایجان صلح آمیز از اشغال ارمنستان جعلی آزاد شود.

We are all supporting Armenia

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شورای امنیت فردا درباره قره‌باغ تشکیل جلسه می‌دهد/ تماس گوترش با علی‌افیک منبع مطلع در گفت‌وگو با خبرگزاری نووستی گفت، شورای امنیت فردا، سه‌شنبه درباره مناقشه ارمنستان و جمهوری آذربایجان جلسه فوق‌العاده برگزار می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جهانگیری: بسیاری از مشکلات با روحیه امیدواری، همدلی و انسجام قابل‌حل استجلسه دیدار اعضای مجمع نمایندگان مردم استان گلستان در مجلس شورای اسلامی با معاون اول رییس جمهور عصر دوشنبه(۷ مهر) برگزار شد. ببند شما برو به ماشین بدنه طلاییه پسرت برس منظورش ما میخوریم شما مقاومت کنید چند سال همین رو میگین واقعا روتون میشه؟!!ما رو چی فرض کردین آخه؟!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

عربستان: ۱۰ نفر را به اتهام ارتباط با سپاه پاسداران ایران بازداشت کردیمعربستان سعودی روز دوشنبه ۲۸ سپتامبر اعلام کرد که نیروهای امنیتی این کشور «یک گروه تروریستی» را کشف و ۱۰ نفر را بازداشت کرده‌اند. آن‌ها مدعی شدند که این گروه در ارتباط با سپاه پاسداران ایران بوده است. بیشتر بخوانید🔽 پیش میاد......چیزی نیست... یورونیوز (بخوانید اروپا) رسما حامی ج.ا. است شاهزاده (چه خوشمان بیاید یا نه) یکی از لیدرهای اصلی اپوزوسیونه. یورو نیوز سخنرانی امروز ایشان رو نادیده گرفته البته اروپا سالهاست که حامی رژیم جنایتکار ج.ا است و ایرانیان برایش اهمیتی ندارن. لااقل قبلا ژستش را میومد ولی حالا ...!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: علی‌رغم نقض قوانین، از مذاکرات تجاری با بریتانیا کنار نمی‌کشیممعاون کمیسیون اروپا به خبرنگاران گفت: «ما آن را خیانت در اعتماد [ما] توصیف می‌کنیم اما مصمم هستیم که به یک توافق برسیم. هرگز اتحادیه اروپا عامل خاتمه مذاکرات درباره مشارکت آینده نمی‌شود. »
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جزییات طرح مقابله به مثل با اقدامات خصمانه آمریکایک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که طرحی برای مقابله به مثل با اقدامات خصمانه آمریکا تهیه شده که دو فوریت آن چهارشنبه هفته جاری در مجلس مطرح می‌شود. مجلس شورای اسلامی نمی‌تواند در مقابل کارهای یک جانبه‌گرانه آمریکا ساکت بنشیند ما می‌خواهیم واکنش درخوری نشان دهیم. آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند همه غلطها را مسئولین مملکت ما انجام داده اند جایی برای غلط آمریکا نگذاشتند شما طرحی بگذارید مسئولان پر غلط برخورد شود و محاکمه اگر چهل سال هم تحریم نبودیم مسئولین و آقازاده ها مملکت را بیشتر چپاول کرده بودند چون نفت وغیره بیشتر می فروختند چرا آدرس غلط می دهید الان هم می گفتند مقصر مردم هستند مسئولین کار آمد هستند مشکل داخلی است فقط جوری مقابله نکنید که ملت امریکا آسیب ببینه و خدای ناکرده داغون بشه! در حد تقابل های متعارف انجام بدید و دسترسی بیماران و نیازهای اولیه پزشکی و دارویی آنها را از منابع عظیم خودمون و اقتصاد جهانی قطع نکنید!!! مردم امریکا که گناهی نکرده اند! آنها فقط اسیر هیات مستکبر حاکمه اند!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ستاد مرکزی اربعین: کلیه مرزهای کشور با عراق مسدود استستاد مرکزی اربعین حسینی اعلام کرد: کماکان کلیه مرزهای کشور با کشور عراق مسدود بوده و بنابر مصوبات ستاد مرکزی اربعین و ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا ، هرگونه تجمع و راهپیمایی به سمت مرزها و یا اماکن مقدسه ممنوع می باشد . سگا رو ببندید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »