جنگ در اروپا؛ ناتو: جنگ اوکراین ممکن است «سال‌ها» به طول انجامد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سرهی هایدای، فرماندار نظامی استان لوهانسک که دو شهر کلیدی آن هم اکنون در آستانه سقوط قرار گرفته می‌گوید باید برای روبرو شدن با «بدترین شرایط» آماده شد. بیشتر بخوانید🔽

این در حالیست که اوکراین همچنان روی حمایت بیشتر اروپا برای دریافت سلاح‌های سنگین از جمله هواپیمای جنگی و تانک حساب باز می‌کند و در همین راستا ولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین ضمن استقبال از حمایت بروکسل نسبت به درخواست نامزدی کشورش برای عضویت در اتحادیه اروپا، از آن به عنوان «خبری خوب برای کشور» یاد کرده است.

آخرین تحولات، خبرها و رویدادهای مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز یکشنبه ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲ را در این گزارش دنبال کنید.فرماندار نظامی استان لوهانسک روز یکشنبه با اشاره به حملات سنگین نیروهای ارتش روسیه به دو شهر کلیدی سورودونتسک و لیزیچانسک گفت که باید برای روبرو شدن با «بدترین شرایط» آماده شد. آخرین گزارش‌ها حکایت از آمادگی نیروهای اوکراینی برای آغاز درگیری‌های خیابانی با نظامیان روس در لیزیچانسک دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

انشاءالله که نیست ونابود می‌شود نافرمانان الله

ناراحتی از پایگاه بودن؟ چی با ارزش تر از این؟ پولشو بخوای هم میدیم! اما میتونی پایگاه هم نباشی که خیلیا با قلبشون هستن

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هشدار دوباره سازمان ملل در مورد قحطی در صورت ادامه جنگ در اوکراینسازمان ملل متحد روز جمعه،‌ ۲۷ خرداد، هشدار داد که ادامه جنگ روسیه در اوکراین می‌تواند زمین را به «جهنمی» برای مردم همه کشورها مبدل کند، زیرا بی‌شک قحطی و گرسنگی در پی خواهد داشت. خب ؟ بعدش ؟ چیکار میخوان بکنن ؟؟ اینها هم روضه خونهای اینترنشنالند !!! به همین دلیل آمریکا و متحدان اروپائی‌اش مانع صلح می‌شوند! شرقو غرب دیگه معنا نداره تصمیمات دولتها نمیگیرن بلکه بهشون دیکته میشه
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

موج گرمای زودرس در جنوب اروپا؛ از آتش‌سوزی‌های جنگلی در اسپانیا تا خشکسالی در شمال ایتالیاافزایش شمار موارد موج گرما در اروپا پیامد مستقیم گرمایش جهانی است. دانشمندان می گویند انتشار گازهای گلخانه‌ای شدت، مدت و سرعت تکرار امواج گرما را افزایش می دهد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هرج و مرج در فرودگاه هیترو لندن در پی بروز نقص فنی در سامانه توزیع باردر پی بروز نقص فنی در سامانه توزیع بار فرودگاه هیترو لندن در روز جمعه ۱۸ ژوئن (۲۸ خرداد)، تعداد زیادی چمدان متعلق به مسافران در سالن ترمینال ۲ این فرودگاه روی هم تلنبار شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جنگ در اروپا؛ بروکسل با نامزدی اوکراین برای پیوستن به اتحادیه اروپا موافقت کرداوکراین از اول ژوئیه برای روس‌ها مقررات ویزا وضع می‌کند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: 🍆🍆 درود بر بوریس جانسون عزیز درد و بلاش بخوره تو سر بایدن گوزو و بقیه رهبران اتحادیه بی خاصیت اروپا نوکر غرب در حد این که کشورشو به باد بده! برای چی؟ برای اینکه غرب می‌خواد از اوکراین برای امنیت خود استفاده بکنه! ناتو بعد از فروپاشی شوروی هیچ دلیلی برای بقا ندارد بغیر از یک نیروی تهاجمی و دیکتاتوری.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دبیرکل ناتو: جنگ روسیه در اوکراین ممکن است سال‌ها طول بکشدینس استولتنبرگ، دبیرکل سازمان پیمان آتلانیتک شمالی یا ناتو، روز شنبه گفته است، جنگ روسیه در اوکراین ممکن است سال‌ها طول بکشد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

جنگ در اروپا؛ بروکسل تکلیف اوکراین برای پیوستن به اتحادیه اروپا را روشن می‌کنداز سوی دیگر در اعلام موضعی تاریخی از حیث سرعت عمل، کمیسیون اروپا قرار است عصر روز جمعه در خصوص درخواست اوکراین برای پیوستن به بیست و هفت کشور عضو اتحادیه اروپا اعلام نظر کند. بیشتر بخوانید: به🥚م
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »