جنگ نرم دشمنان کانون گرم خانواده‌ها را نشانه گرفته است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

کارشناس مسائل سیاسی گفت: حماسه‌آفرینی‌های زنان در دفاع مقدس فراموش‌نشدنی بوده و بر هیچ‌کس پوشیده نیست.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس جلسه توجیهی با موضوع تبیین نقش زنان و خانواده در دفاع مقدس شامگاه شنبه با سخنرانی سرهنگ حسن فضلی در سالن کنفرانس موزه منطقه‌ای جنوب شرق برگزار شد.

وی از مهم‌ترین جلوه‌های حضور بانوان ایرانی در دفاع مقدس را نقش پشتیبانی و خدماتی آنان و فراهم‌آوردن تدارکات لازم برای رزمندگان در جبهه‌های جنگ دانست.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مردمی سازی قصه‌گویی، مهمترین اولویت بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی استمدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان مردمی سازی قصه‌گویی در بین اقشار مختلف جامعه به ویژه خانواده‌ها را از مهمترین اهداف بیست و پنجمین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی عنوان کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

هنوز تصمیم قطعی درباره انحلال موسسات گرفته نشده‌اید/ موسسه«توسعه» منحل شددبیر کانون بانک‌ها و موسسه‌های اعتباری خصوصی اظهار داشت: انحلال بانک‌ها و موسسات مالی و اعتباری بر عهده بانک مرکزی است و هنوز تصمیم قطعی در این زمینه گرفته نشده‌ است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

باید برای رسیدن به قله سختی‌ها را تحمل کنیمجانشین فرمانده سپاه امام رضا گفت: به قله رسیدن سخت و است و باید همچنان سختی‌ها را تحمل کنیم؛ پیروزی نزدیک است و ما باید علی‌رغم خواست دشمنان، امیدوار بمانیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دشمنان باور و اعتقادات ما را نشانه گرفته‌اندفرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان گفت: با وجود همه فتنه‌ها و جنگ ترکیبی دشمن، مردم همواره پشتیبان ایران اسلامی هستند و مقابل سیاه‌نمایی‌های دشمنان ایستاده‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

رمز موفقیت در جنگ ترکیبی مقاومت و صبر استنماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به جنگ ترکیبی که دشمن راه انداخته است، رمز موفقیت در این جنگ را مقاومت و صبر دانست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »