جنگ پهپادها؛ اصرار از آمریکا انکار از ایران

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

📽️جنگ پهپادها؛ اصرار از آمریکا انکار از ایران

امیر حاتمی، وزیر دفاع ایران با رد ادعای آمریکا مبنی بر ساقط کردن پهپاد ایران بر فراز خلیج فارس گفت: «هیچ‌یک از پهپادهای ما ساقط نشده‌اند و به طور مرتب در حال انجام ماموریت‌های خود هستند.»

به گزارش خبرگزاری ایسنا، وزیر دفاع ایران در حاشیه جلسه روز چهارشنبه هیات دولت از طرف آمریکایی خواست تا برای اثبات ادعای خود، همانند ایران لاشه پهپاد ساقط شده را نشان دهند. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز سه‌شنبه گفته بود که اگر ایرانی‌ها به دنبال شواهد پهپاد ساقط شده خود است، بهتر است لباس غوصی بپوشند و از زیر اقیانوس تکه پاره‌های آن را پیدا کنند.

ارتش آمریکا روز سه‌شنبه اعلام کرد که احتمالا دومین پهپاد ایران را در حوالی تنگه هرمز مورد هدف قرار داده و ساقط کرده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فرمانده ارشد آمریکا: ایران ممکن است بیش از یک پهپاد از دست داده باشدعمو جنسی که زدی انگار اصله.آدرس بده ما هم بریم پیش ساقیت خخخخخخ دمت گرم😁 اشتباه نکنید،شما پنج پهپاد ایران را زده اید البته درخواب
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا خارجیان را از خدمات‌رسانی به شرکت‌های هواپیمایی ایران برحذر داشتوزارت خزانه‌داری آمریکا به اشخاص حقیقی و حقوقی فعال در تامین نیازهای هواپیمایی مسافربری هشدار داده است که از ارائه هرگونه خدمات به شرکت‌های هواپیمایی و هواپیماهای تحریم شده ایران خودداری کنند و در غیر اینصورت با تحریم و مجازات‌های پیش‌بینی شده در قوانین آمریکا مواجه خواهند شد. بیشتر «فعالیت های بدخواهانه» جمهوری اسلامی، از طریق شرکت های هواپیمایی انجام می شود. انتقال پول... انتقال سلاح... انتقال تکنولوژی هسته ای... انتقال اشخاص... و ... به كجاها دارن متوسل ميشن، هواپيماي مسافربري كه مردم عادي رو ميبره! بيشتر از اينكه بايد براي امريكا تاسف خورد، بايد براي ايرانياني كه حامي اين تحريمها هستن تاسف خورد خارجیان کیه نابغه؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

دولت فدرال آمریکا اجرای حکم اعدام را پس از دو دهه از سر می‌گیرد«وزارت دادگستری حاکمیت قانون را اقامه می‌کند، و ما این را به قربانیان و خانوادهٔ آنها مدیونیم که حکم نظام قضایی خود را (در مورد محکومان) به اجرا درآوریم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

خشم بوریس جانسون از گفت‌وگوی جرمی کوربین با پرس‌تی‌ویخشم بوریس جانسون از گفت‌وگوی جرمی کوربین با پرس‌تی‌وی: *جرمی کوربین چگونه می‌تواند از ایران حرف بزند؟ *او از شبکه پرس‌تی‌وی پول گرفته است *جرمی کوربین مکررا به جای حمایت از دوستان ما در آمریکا بر سر تحولات خلیج فارس، از ایران حمایت می‌کند پشمک ! کوربین گفت gulf اما جانسون گفت persian gulf خخخ اینم احمق تر از بقیه و پوزشو به خاک میمالیم تا بفهمه ایران ینی کی یا چه کسانی
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مارک اسپر: آماده مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران هستیم/ آزادی کشتیرانی در تنگه هرمز اولویت ماستوزیر دفاع آمریکا: *آماده مذاکره بدون پیش‌شرط با ایران هستیم *آزادی کشتیرانی در تنگه هرمز اولویت ماست *یکی از اهداف کلیدی واشنگتن؛ ممانعت از 'فعالیت‌های تحریک‌کننده' ایران است پیش شرط مذاکرات صداقت دررفتاروگفتارمی باشد!! امنیت خلیجمون هم اولویت ماست ،اولویت هاتو اینجا خرج نکن اگرمی خواهیدمذاکره کنیدخسارات وارده به ایران رادر40سال گذشته بپردازیدودکترین تجاوزبه کشورها وتسلط وطلم به ملتها راازبنامه های خودحدف کنیدکه ان به زیان همه کشورهاازجمله خودامریکاست که خودمعلول جهالت است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فشارها بر ایران باید ادامه یابدنخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه رویکردهای ضدایرانی خود، خواستار ادامه اعمال فشار علیه ایران شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »