جنگ اوکراین؛ بایدن از ارسال تسلیحات دفاعی بیشتر به ارزش ۸۰۰ میلیون دلار به اوکراین خبر داد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 81 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 36%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

بایدن: پوتین جنایتکار جنگی است جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهوری اوکراین روز چهارشنبه در بیست و یکمین روز از حمله روسیه به کشورش به طور مجازی برای اعضای کنگره آمریکا سخنرانی کرد.

دفتر دادستانی ملی ضد تروریسم فرانسه خاطر نشان کرد که به دلیل تابعیت فرانسوی خبرنگار کشته شده، تحقیقات امکان‌پذیر شده است. این نهاد تاکید کرد تحقیقات در ارتباط با «حمله عمدی به جان یک فرد تحت حمایت قوانین بین‌المللی» و «حمله عمدی علیه غیرنظامیانی که مستقیما در خصومت‌ها شرکت نمی‌کنند» انجام می‌شود. رئیس جمهوری ترکیه روز چهارشنبه در یک تماس تلفنی با همتای اوکراینی خود گفت که آنکارا در تلاش است تا رهبران اوکراین و روسیه با یکدیگر دیدار کنند.

زلنسکی نیز در توئیتی با اشاره به این تماس تلفنی نوشت که با یکی از دوستان اوکراین یعنی اردوغان گفت‌وگو کرده است.ویتالی کلیچکو، شهردار کی‌یف می‌گوید گلوله‌ باران روسیه به چندین خانه در محله پودیل در حدود ۲.۵ کیلومتری «محله دولتی» که کاخ ریاست جمهوری در آن قرار دارد، آسیب رساند.وزارت دفاع روسیه حمله به افراد در صف نان و بمباران سالن تئاتر را تکذیب کرد

ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه گفت که گزارش و ویدئوی قربانیان ادعایی که در رسانه‌های مختلف اوکراین منتشر شده است، یک «فریب است که از سوی سرویس امنیتی اوکراین راه‌اندازی شده است.»او افزود: «هیچ سرباز روسی در چرنیگویف نبود و نیست. همه واحدها خارج از محدوده شهر هستند، جاده‌ها را مسدود می‌کنند و هیچ اقدام تهاجمی انجام نمی‌دهند.»

جوبایدن، رئیس جمهوری آمریکا رسما از ارسال کمک های دفاعی بیشتر به کی یف به ارزش۸۰۰ میلیون دلار خبرداد تا مجموع کمک های واشنگتن به دولت اوکراین از زمان بقدرت رسیدن بایدن به ۲ میلیارد دلار برسد. هفته گذشته هم آمریکا حدود یک میلیارد دلار به اوکراین کمک کرده بود. آقای بایدن در ادامه سخنان خود تصریح کرد: «ما سلاح در اختیار اوکراینی ها قرار خواهیم داد تا بتوانند از خود در این روزهای دشوار دفاع کنند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

و امریکا نیست

این نوعثمانی روان پریش خودش برلبه 'پرتگاه' است ...میانجیگری پیشکش!🤣😂

...پس اگر پوتین جنایتکار جنگی است؟! تکلیف غرب وبه خصوص آمریکا: چیست که هزاران جنگ وجنایت را رهبری کرده اند؟از هیروشیما و ناکازاکی،تا ویتنام، افعانستان،یمن،آفریقا،آمریکا جنوبی و لاتین غرب_آسیا ،عراق و.............. عجب 'تناقضاتِ رسوایی'؟!

جنایت صلیبچیهای غرب هزاران برابر جنایت پوتین است.

پوتین: بایدن گوزو است.

کدام احمقی در شهری که هر روز بمباران میشه میره تو تئاتر شهر میمونه؟ تئاتر شه معمولا در مرکز شهره و ساختمان بزرگ و به سادگی آسیب پذیر در جنگ. کدام احمقی مردم را در آنجا اسکان داه؟ اگر عمدی نبوده؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابراز نگرانی آمریکا نسبت به همسویی چین با روسیه در تهاجم به اوکراینجیک سالیوان، مشاور امنیت ملی ایالات متحده، روز دوشنبه در دیدار هفت ساعته خود با یانگ جیچی، دیپلمات چینی، نسبت به همسویی چین با روسیه ابراز نگرانی عمیق کرد. President Joe Bide! If you really want to rooted terrorism. Then stop financing Pakistan to produce, nurish, train and armed terrorists. If you really wants to eleminate terrorism then go and destroy their safe havens in Islamabad and Lahore, Pakistan. SanctionPakistan . جنگ اوکراین چگونه پایان میابد : 😉😉🖐🖐👇👇👇 بله درسته ؛ رئیس ناتو نامه بنویسد به پوتین که مطمئن باشد اوکراین هیچگاه عضو ناتو نخواهد شد ؛؛ با این نامه در عرض چند دقیقه جنگ اوکراین پایان میابد؛،😉😉🖐🖐🖐
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

سفر رئیس آژانس پناهندگان سازمان ملل به کابل در اوج توجهات جهانی به اوکراینرئیس آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد روز سه‌شنبه در اوج توجهات جهانی به تهاجم نظامی روسیه به اوکراین و بحران انسانی در این کشور، وارد پایتخت افغانستان شد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

پنتاگون: حملات روسیه به «یاووریف» موجب اختلال در ارسال تسلیحات به اوکراین نخواهد شدوزارت دفاع آمریکا «پنتاگون»، در بیانیه‌ای اعلام کرد که حملات روسیه به «یاووریف» باعث اختلال در ارسال تسلیحات و کمک به اوکراین نخواهد شد.جان کربی، سخنگوی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

پوشش لحظه به لحظه جنگ اوکراین؛ رهبران ۳ کشور عضو ناتو به کی‌یف سفر می‌کنندگروه‌های امدادرسان: دو منطقه مسکونی کی‌یف مورد حمله قرار گرفت آخرین تحولات حمله روسیه به اوکراین را لحظه به لحظه در یورونیوز دنبال کنید:‌ معترضان؟ اگه میترسید اسم انارشیست ها رو بیارید پس خبرشون هم کار نکنید. سانسور در رسانه های اصلی! خوبه فقط ما نیروی خود سر و آتش به اختیار نداریم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دونالد ترامپ: بایدن در جلوگیری از وقوع جنگ و منع حمله روسیه به اوکراین شکست خورددونالد ترامپ رئیس‌جمهوری سابق آمریکا می‌گوید بایدن در جلوگیری از وقوع جنگ و منع حمله روسیه به اوکراین شکست خورد. او همچنین گفت: اگر من در کاخ سفید بودم، این گاو حالیش نیست این جنگ برای تضعیف روسیه هستش
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

واکنش قالیباف به بحران اوکراین و اعدام افراد بی گناه در عربستانرئیس مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن اعدام دسته جمعی افراد بی گناه در عربستان گفت: ضروری است دولت های جهان دورویی و بی عملی را کنار بگذارند، این قبیل اقدامات غیر انسانی را محکوم کرده و مانع از تکرار چنین حوادث ناگواری شوند. آیا اعدام انسیان های در بند در تابستان 67 مغایر با اصول انسانی نبود؟ آیا کشتارجوانان در آبان 98 مغایر با اصول انسانی نبود؟ آیا کشتار وحشیانه جوانان کهریزک و کوی دانشگاه مغایر با اصول انسانی نبود؟ ای تف بر عربستان و شما که وقاحت را از حد گذرانده اید!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »