جنگ اوکراین؛ ادامه حملات روسیه به کارخانه فولاد آزوف‌ستال و «اوضاع وخیم» در ماریوپل

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 57 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 26%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شهردار شهر ماریوپل اوکراین می‌گوید اوضاع در این شهر بسیار وخیم است و غذا و آب به سختی برای مردم پیدا می‌شود. این در حالی‌ست که حملات نیروهای روس به کارخانه فولاد آزوف‌ستال این شهر ادامه دارد.

پس از ۷۸ روز حمله نظامی روسیه به اوکراین، شهردار ماریوپل می‌گوید اوضاع در این شهر بسیار وخیم است و آب و غذا به ندرت برای مردم پیدا می‌شود.

آخرین خبرها و رویدادهای مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز پنجشنبه دوازدهم ماه مه ۲۰۲۲ را در این گزارش دنبال کنید.ارتش اوکراین می‌گوید از زمان آغاز تهاجم نظامی روسیه به این کشور در تاریخ ۲۴ فوریه، ۷۸۸ موشک کروز و بالستیک از سرزمین‌های روسیه و بلاروس به سمت اهداف مختلفی در اوکراین شلیک شده است.

اقدام رئيس جمهوری آمریکا برخی از الزامات واشنگتن برای قرض دادن یا اجاره تجهیزات نظامی به کی‌یف را کاهش می‌دهد و هدف آن تسهیل ارائه کمک‌های نظامی به اوکراین بوده است. روز گذشته هم شهردار ماریوپل در گفتگو با تلویزیون اوکراین شرایط شهر را بسیار وخیم توصیف کرده و گفته بود: «روس‌ها ماریوپل را به شهری قرون وسطایی تبدیل کرده‌اند.»فومیدا کیشیدا، نخست وزیر ژاپن در یک نشست خبری مشترک با رهبران اروپا تاکید کرد که توکیو و بروکسل با یکدیگر توافق کرده‌اند که همکاری خود را در رابطه با روسیه ادامه دهند.

فن در لاین همچنین در توییتی از آنچه او موضع قوی ژاپن در برابر روسیه و تجاوزات این کشور در اوکراین خوانده، استقبال کرد و افزود: «ژاپن نیز مانند اتحادیه اروپا می‌داند که اینجا چه چیزی در خطر است. نه فقط آینده اوکراین یا آینده اروپا که آینده یک نظم جهانی مبتنی بر قوانین در معرض خطر قرار گرفته است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تازه اولشه..شده باشه جنگ اتمی بشه.جنگ جهانی سومم بشه...روسیه اوکراین از دست نمیده...همونجور که خاورمیانه سهم امپراطوری ایران💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪💪

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست ۱۸ سال زندان برای شهروند فرانسوی به دلیل پیوستن به داعش در سوریهکیفر دادگاه به دلیل اقامت «بسیار طولانی» در سوریه و ظن برخورداری مستمر از دیدگاه ایدئولوژیک نزدیک به تفکر افراط‌گرایانه اسلامی موسوم به «تفکر جهادی» علیه عمار فلوکی درخواست شده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

زنان افغان در اعتراض به اجباری شدن پوشش‌ «برقع» در کابل تظاهرات کردندبر اساس دستور طالبان اگر زنان دلیل مهمی برای بیرون رفتن ندارند «بهتر است که در خانه بمانند». همش پنج تا زن هستند معلومه که اینا مشکل دارند چه جمعیت باشکوهی هم جمع شدند فکر کنم با این جمعیت طالبان از ترس فرار کنند هههه این زنان افغان نیستن زنان یهودی و نصرانی ها هستن ....شما بیبینید .زن مسلمان در سرک ها به لباس نمیبرایند...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کشته شدن 14 کودک در حمله شورشیان به اردوگاهی در کنگودر نتیجه حمله گروهی از شورشیان به اردوگاه پناهجویان در جمهوری دموکراتیک کنگو 14 کودک کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اعتراض زنان در کابل به دستور جدید طالبان؛ هشدار آمریکا در مورد افزایش فشاردر واکنش به دستور رهبری طالبان مبنی بر اجباری بودن پوشش صورت زنان افغان در انظار عمومی، شمار از زنان روز سه‌شنبه در شهر کابل دست به اعتراض زدند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ترس و وحشت در دانشگاهی در بولیوی منجر به کشته‌شدن دست‌کم ۴ نفر شدبه گفته پلیس، هنگام پرتاب گاز اشک آور، دو گروه از دانشجویان در حال بحث و جدال لفظی بودند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار جرایم با انگیزه سیاسی در آلمان به بالاترین میزان خود در دو دهه گذشته رسیدوزارت کشور آلمان از افزایش ۲۳ درصدی تعداد جرایم با انگیزه‌های سیاسی در آلمان در سال ۲۰۲۱ نسبت به سال قبلش خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »