جنگ در اوکراین؛ مدافعان آزوف‌ستال از کی‌یف دستور «ترک مقاومت» دریافت کردند

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 59%

مدافعان آزوف‌ستال از کی‌یف دستور «ترک مقاومت» دریافت کردند آخرین خبرها و رویدادهای مرتبط با تهاجم نظامی روسیه به اوکراین در روز جمعه ۲۰ ماه مه ۲۰۲۲ (۳۰ اردیبهشت) را در این گزارش دنبال کنید:

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مقامات اوکراین گفته‌اند مذاکرات «سخت و فشرده» برای تخلیه آخرین واحد‌های مقاومت در کارخانه فولاد آزوفستال در شهر ماریوپل در جریان است، این در شرایطی است که بنابر آمار منابع غربی ۱۷۰۰ سرباز اوکراینی که در این محل گرفتار شده بودند به مناطق تحت کنترل روسیه منتقل شده‌اند.

در این بیانیه که به نمایندگی از ایالات متحده، ژاپن، کانادا، بریتانیا، آلمان، فرانسه و ایتالیا صادر شده است، وعده داده شده تا زمانی که جنگ ادامه دارد پول کافی برای کمک به اقتصاد ویران شده اوکراین تخصیص خواهد یافت. میکا ویلیانن، مدیرعامل گازوم، با دادن اطمینان به مشتریان از اینکه ظرف ماه‌های آینده‌ گاز کافی در فنلاند وجود خواهد داشت گفت: «ما با دقت در حال آماده‌سازی برای این وضعیت بوده‌ایم و به شرط عدم ایجاد اختلال در شبکه انتقال گاز می‌توانیم در ماه‌های آینده گاز تمامی مشترکین خود را تامین کنیمیکی از فرماندهان گردان نظامی آزوف روز جمعه در پیامی ویدئویی گفت از سوی کی‌یف به آخرین سربازان اوکراینی مستقر در کارخانه فولاد آزوفستال در ماریوپول دستور داده شده است که «دفاع از شهر را متوقف کنند».

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

هر جایی که نفس تان برآمد بعد بگوید به دستور کیف 😂

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرواسی در مخالفت با عضویت سوئد و فنلاند در ناتو به ترکیه پیوستترکیه پیش‌تر و با میان کشیدن موضوعاتی چون حمایت و پناه دادن به «تروریست»‌های مخالف این کشور در خاک سوئد و فنلاند و ممنوعیت‌های تسلیحاتی اعمال شده از سوی متحدان آنکارا در ناتو اعلام کرده بود که با عضویت دو کشور شمال اروپا در پیمان آتللانتیک شمالی مخالف است. همه سیاه بازیه. مخالفت آنها بیفایده اس اردوغان کاملا وابسته به آمریکا است و اگر آمریکا از آنها بخواهد مخالفت شان را کنار خواهند گذاشت آشفته_بازار.........ناتو.....بی تو...برای او...برای فضایی ها...آتو...اُتو....اُتان...اِتان...............! 😘🤣😂😂😂😂😂😂🤣🤣😍🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣جنگل!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلینکن روسیه را به استفاده از غذا به عنوان سلاح در اوکراین متهم کردآنتونی بلینکن، وزیر خارجه ایالات متحده، روز پنج‌شنبه روسیه را به استفاده از غذا به عنوان سلاح علیه میلیون‌ها نفر نه تنها در اوکراین بلکه در سراسر جهان متهم کرد. 💩خورد دیوث خجالت بکش! این همه. دروغ شما هستید که با حمایت از گروهای نیابتی فاشیستی و نئونازی جنگ راه انداخته.اید و شما هستید که با تحریم روسیه باعث کمبود گندم و دهها اغلام دیگر در جهان شده اید کشورت با سی هزار میلیارد بده کاری و همچنین صنایع ورشکست شده و دلاری که. روسیه و چین و برزیل و هند و بقیه کشورها در حال کنار گذاشتن هستند این یعنی پایان امپراطوری و درمانش را در جنگ افروزی و حمایت از گروهای تروریست اسلامی و نئونازی و فاشیست جستجو می کنید
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

روسیه مدعی تسلیم شدن 1700 نظامی اوکراینی در آزوفستال شدخبرگزاری روسی «تاس» به نقل از دنیس پوشیلین، رهبر جدایی‌طلبان طرفدار روسیه که منطقه ماریوپول را در کنترل دارند، گفت که بیش از نیمی از جنگجویان اوکراینی که
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

آلودگی هوا در ایران؛ افزایش سه برابری مراجعه مردم به مراکز درمانیمعاون فنی مرکز سلامت و محیط کار وزارت_بهداشت از افزایش سه برابری مردم برای مراجعه به مراکز درمانی به دلیل آلودگی ناشی از ورود گرد و غبار به کشور خبر داد.او گفته مردم هنگام خروج از خانه ماسک بزنند و افراد آسیب‌پذیر نیز از منزل خارج نشوند. آلودگی_هوا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

بازداشت یک عضو حزب کمونیست روسیه در هنگام ورود احتمالا غیرقانونی به خاک آمریکادلگاچف، دبیر اول منطقه ای حزب کمونیست به کومرسانت گفت که برای یک کمونیست آخرین کاری که باید انجام دهد این است که به ایالات متحده فرار کند، کشوری که حزب کمونیست با سیاست امپریالیستی آن مخالف است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویروس «آبله میمون» به آمریکا رسید؛ شناسایی ده‌ها مورد ابتلا در پرتغال و اسپانیاویروس «آبله میمون» به آمریکا رسید؛ شناسایی ده‌ها مورد ابتلا در پرتغال و اسپانیا اداره بهداشت عمومی ایالت ماساچوست آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که یک مورد ابتلا به ویروس «آبله میمون» را در مردی که اخیراً به کانادا سفر کرده بود، تأیید کرده است. امریکا یک شیطان بزورگ است ویروس سازی مردوم کشی جنها بین کشورها جنها بین بریعظمها سلا پرشی تیاره پرشی تانک پرشی مردوم بی عزتی مسلمانها همگی جینایات کی به دونیا وارد شده تاسیس کنینده امریکا است بازی جدید شروع شد همش هم از حیوان میاد ایدز بوزینه کرونای خفاش آبله ی میمون حتما بعدی رشته ی آخوندک
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »