جنگ اوکراین؛ از حمله موشکی روسیه به اودسا تا احتمال ارتکاب جنایات جنگی در شهرک بوچا

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

لیتوانی؛ نخستین کشور اروپایی که از گاز روسیه برای مصارف خانگی صرفنظر می‌کند جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید:

وزیر انرژی لیتوانی، این عضو کوچک اتحادیه اروپا روز شنبه اعلام کرد که ویلینوس با هدف بی‌نیازی کامل از محصولات روسی، از این پس از این کشور گاز وارد نخواهد کرد.

با این حال لیتوانی با جمعیتی بالغ بر ۳.۲ میلیون نفر، قصد ندارد مانع تراتزیت گاز صادراتی روسیه به دیگر کشورهای اروپایی شود.بریتانیا خواستار تحقیق در مورد احتمال ارتکاب «جنایات جنگی» از سوی روسیه شد دیمترو کولبا، وزیر خارجه اوکراین از اعضای گروه ۷ خواسته در واکنش به این عمل روسیه، تحریم‌های بیشتری را صادر کنند. شارل میشل، رئیس شورای اتحادیه اروپا هم در واکنش به این درخواست کی‌یف خواستار اعمال تحریم‌های مضاعف علیه کرملین شده است.وزارت دفاع روسیه روز یکشنبه حمله به پالایشگاه نفت و تاسیسات و انبار سوخت بندر اودسا را تایید کرد.

دیوید آرهایما، مذاکره کننده اوکراین دیروز گفته بود که مسکو بصورت شفاهی اکثر شرایط مد نظر کی‌یف را قبول کرده است.همزمان با گزارش‌هایی مبنی بر وقوع چندین رشته انفجار در اودسا، قرار است وزیر امور خارجه یونان امروز یکشنبه به این بندر مهم و استراتژیک اوکراین واقع در دریای سیاه سفر کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پوشش زنده جنگ اوکراین: اظهار بی‌اطلاعی زلنسکی از حمله به مخزن نفتی در روسیهدولت هلند برای کاهش وابستگی به واردات گاز از روسیه از شهروندان کمک خواست در صفحه پوشش زنده حمله روسیه به اوکراین بیشتر بخوانید: گاز ورمه ،گاز ورمه.... دوزلر...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

لحظه‌ به لحظه با جنگ اوکراین؛ حمله موشکی روسیه به بندر اودسااوکراین می‌گوید روسیه با هدف حذف حداکثری دست به «کشتار عمدی» ساکنان شهر بوچا در حومه شمال کی یف زده است. جزئیات بیشتر را در صفحه پوشش زنده خبرهای حمله روسیه به اوکراین در وب‌سایت یورونیوز بخوانید: I didn’t see any blood near the body
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوشش زنده جنگ اوکراین: اظهار بی‌اطلاعی زلنسکی از حمله به مخزن نفتی در روسیهآخرین اخبار جنگ اوکراین را در این صفجه دنبال کنید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوشش زنده جنگ اوکراین: اظهار بی‌اطلاعی زلنسکی از حمله به مخزن نفتی در روسیهعقب‌نشینی نیروهای روسی از شمال اوکراین با هدف تحکیم مواضع در جبهه‌های شرقی و جنوبی در صفحه پوشش زنده حمله روسیه به اوکراین بیشتر بخوانید: این چقدر باهوشه ؟! از کجا فهمید این مسئله را؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوشش زنده جنگ اوکراین: اظهار بی‌اطلاعی زلنسکی از حمله به مخزن نفتی در روسیهنیروهای روسی به سرعت در حال عقب‌نشینی از شمال اوکراین هستند در صفحه پوشش زنده حمله روسیه به اوکراین بیشتر بخوانید: پوتین دیگه خسته شده😁😁😁🖐🖐🖐🖐 100%میخواد حوله اتمی‌بکنه . 😂 rasti
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

پوشش زنده جنگ اوکراین: اظهار بی‌اطلاعی زلنسکی از حمله به مخزن نفتی در روسیهجسد عکاس ناپدید شده اوکراینی در نزدیکی کی‌یف کشف شد I believe that Trash Putin’s army crash the helicopter and burned their gas supply while they said . It was Ukrainian army which is no true cause Ukrainian army are defending their country against trash Putin’s army and don’t have even time to sleep
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »