العربية

العربية

جنگنده‌های ترکیه بار دیگر مناطقی در شمال عراق را بمباران کردند

جنگنده‌های ترکیه بار دیگر مناطقی در شمال عراق را بمباران کردند #العربية

06/12/2020 12:47:00 ق.ظ

جنگنده‌های ترکیه بار دیگر مناطقی در شمال عراق را بمباران کردند العربية

جنگنده‌های ترکیه‌ عصر روز شنبه 5 دسامبر 2020 مناطقی از استان «دهوک» در شمال عراق را هدف قرار

به گزارش منابع خبری از عراق، دو جنگنده ترکیه‌ای اطراف دو روستا در دامنه کوه «کاره» واقع در منطقه «دیرالوک» از توابع شهرستان «العمادیه» در استان «دهوک» در شمال عراق را هدف بمباران خود قرار دادند.در همین راستا، سامی برواری مدیر منطقه دیرالوک خاطرنشان کرد: در این حمله مکان‌هایی در دو روستای «کرکاش» و «سبینداری» هدف قرار گرفته شد اما این حملات تلفات جانی به دنبال نداشته است.

خلیج گرگان در معرض خشکی و تبدیل شدن به تالاب است | DW | 24.01.2021 جنجال در خط ویژه اتوبوس بین نماینده مجلس و سرباز راهور؛ دستور پیگیری صادر شد عکس روز: جایی برای غسل تعمید واکسن | DW | 23.01.2021

در همین رابطه، ساکنان محلی گزارش دادند، دو جنگنده ترکیه‌ای دو حمله به صورت متوالی و پیاپی به اطراف دو روستا انجام دادند و پس از انجام عملیات به سمت حریم هوایی ترکیه بازگشتند.حملات هوایی ارتش ترکیه به مناطق مرزی اقلیم کُردستان در 12 اوت سال جاری کشته شدن دو فرمانده نظامی کُرد در ارتش عراق را به دنبال داشت و در پی آن سفیر ترکیه در بغداد، از سوی دولت عراق احظار شد.

ارتش ترکیه مدعی است که هدف از عملیات در شمال عراق پاکسازی این مناطق از حضور پیشمرگه‌های PKK است.حزب کارگران کردستان ترکیه یا «PKK» حدود چهار دهه است که به صورت مسلحانه علیه دولت مرکزی آنکارا می‌جنگد. ادامه مطلب: العربیہ فارسی »

روایت بی‌پرده‌ تسنیم از حاشیه‌نشینی در مشهد / حضور پرشمار متکدیان ‌در کنار پرسه معتادان زنگ خطر را به صدا درآورد + فیلم- اخبار خراسان رضوی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

گروه استان‌ها ـ آمار و ارقام بیانگر این است که مشهد جمعیت حاشیه‌نشین بسیار بالایی دارد و در واقع دو برابر میانگین کشوری دارای جمعیت حاشیه نشین است.

خرتوخره من رابلاک کردان فرد از واشنگتن. کامنتش دیگه نمی بینم یکی از واشنگتن بود عصبانی شد. خدمت ایشان می گویم برعلیه ترکهای ترکیه حرف بزن. برعلیه ترکها کلی حرف نزن. سیدمحمود موسوی مجد ترک بود جانش رادادبرای ایران این منو بلاک کرده . درمستطیل ابی ترکها جانشان رابرای عشقشون می دهند. من به چشم خودم ,دوبار دیدم.