جنگنده‌های ترکیه بار دیگر مناطقی در شمال عراق را بمباران کردند

جنگنده‌های ترکیه بار دیگر مناطقی در شمال عراق را بمباران کردند #العربية

العربية

06/12/2020 12:47:00 ق.ظ

جنگنده‌های ترکیه بار دیگر مناطقی در شمال عراق را بمباران کردند العربية

جنگنده‌های ترکیه‌ عصر روز شنبه 5 دسامبر 2020 مناطقی از استان «دهوک» در شمال عراق را هدف قرار

به گزارش منابع خبری از عراق، دو جنگنده ترکیه‌ای اطراف دو روستا در دامنه کوه «کاره» واقع در منطقه «دیرالوک» از توابع شهرستان «العمادیه» در استان «دهوک» در شمال عراق را هدف بمباران خود قرار دادند.در همین راستا، سامی برواری مدیر منطقه دیرالوک خاطرنشان کرد: در این حمله مکان‌هایی در دو روستای «کرکاش» و «سبینداری» هدف قرار گرفته شد اما این حملات تلفات جانی به دنبال نداشته است.

در همین رابطه، ساکنان محلی گزارش دادند، دو جنگنده ترکیه‌ای دو حمله به صورت متوالی و پیاپی به اطراف دو روستا انجام دادند و پس از انجام عملیات به سمت حریم هوایی ترکیه بازگشتند.حملات هوایی ارتش ترکیه به مناطق مرزی اقلیم کُردستان در 12 اوت سال جاری کشته شدن دو فرمانده نظامی کُرد در ارتش عراق را به دنبال داشت و در پی آن سفیر ترکیه در بغداد، از سوی دولت عراق احظار شد.

ادامه مطلب: العربیه فارسی »

خبرگزاری تسنیم

ادامه مطلب >>

خرتوخره من رابلاک کردان فرد از واشنگتن. کامنتش دیگه نمی بینم یکی از واشنگتن بود عصبانی شد. خدمت ایشان می گویم برعلیه ترکهای ترکیه حرف بزن. برعلیه ترکها کلی حرف نزن. سیدمحمود موسوی مجد ترک بود جانش رادادبرای ایران این منو بلاک کرده . درمستطیل ابی ترکها جانشان رابرای عشقشون می دهند. من به چشم خودم ,دوبار دیدم.

حمله هوایی به مناطقی در استان بابل عراقحمله هوایی آمریکا به مناطقی در استان بابل عراق *منابع رسانه‌ای از شنیده شدن صدای انفجار در شمال بابل عراق خبر داده‌اند *گفته شده این انفجار به دلیل حمله هوایی آمریکا بوده است حملە آمریکا بە مزدوران سپاە پاسداران در عراق/ساعتی پیش ھواپیماھای آمریکایی پایگاههای حزب اللە، عصائب اھل حق و اصحاب کھف در جنوب بغداد و شمال استان بابل در منطقە جرف الصخر را سخت بمباران کردند ۱/۳ کتلت پزونه كتلت دو داره ساخته ميشه ؟

وزارت بهداشت: موج چهارم کرونا در مناطقی از غرب و مرکز کشور قطعی استسخنگوی وزارت بهداشت با بیان اینکه موج چهارم کرونا در مناطقی از غرب و مرکز کشور قطعی است، گفت: سفرها، دید و بازدیدها و کاهش سطح مراقبت‌های بهداشتی از جدی‌ترین علل خیز جدید کرونا در برخی استان‌هاست. 😂😂😂 وزارت بهداشت و ستاد کرونا سوراخ است تركمنچاي جمهوري اسلامي ننگ تاريخ إيران

تصویری؛ دوچرخه‌سواری در مناطقی که زمانی تحت کنترل داعش بودچه کسی تصور می‌کرد که پس از مصیبت‌هایی که داعش بر سر موصل و مردم آن آورد، اکنون زنان با خیال آسوده

خشکسالی‌ بی‌سابقه در مناطقی از کشور/هشدار مرکز ملی خشکسالی به مسئولان آبرییس مرکز ملی خشکسالی و مدیریت بحران سازمان هواشناسی از خشکسالی شدید و بی‌سابقه در ایران خبر داد و گفت: دستگاه‌های ذی‌ربط باید باتوجه به درنظر گرفتن این شرایط برای مصرف آب موجود در کشور برنامه‌ریزی کنند و ارزش قطره قطره آب را بدانند چراکه درحال‌حاضر کمبود آب جدی است. مگه از دریا آبِ شیرین نفرستادند به شهرها؟؟😬😬 wolfofTSE مشکل مملکت فقط خشکسالی آبی نیست، خشکسالی راستگویی، امانتداری، وفاداری و تهعد، این دولت هم در این خشکسالی نقش پررنگی داره. هر روز بدتر از دیروز

حمله موشکی اسرائیل به مناطقی در حوالی دمشق | DW | 15.02.2021رسانه‌های دولتی سوریه از حمله موشکی جدید ارتش اسرائیل به چند نقطه واقع در نزدیکی دمشق خبر داده‌اند. ارتش سوریه اعلام کرده است که پدافند هوایی این کشور موفق به خنثی کردن شمار زیادی از این موشک‌ها شده است.

دادند. به گزارش منابع خبری از عراق، دو جنگنده ترکیه‌ای اطراف دو روستا در دامنه کوه «کاره» واقع در منطقه «دیرالوک» از توابع شهرستان «العمادیه» در استان «دهوک» در شمال عراق را هدف بمباران خود قرار دادند. در همین راستا، سامی برواری مدیر منطقه دیرالوک خاطرنشان کرد: در این حمله مکان‌هایی در دو روستای «کرکاش» و «سبینداری» هدف قرار گرفته شد اما این حملات تلفات جانی به دنبال نداشته است. در همین رابطه، ساکنان محلی گزارش دادند، دو جنگنده ترکیه‌ای دو حمله به صورت متوالی و پیاپی به اطراف دو روستا انجام دادند و پس از انجام عملیات به سمت حریم هوایی ترکیه بازگشتند. حملات هوایی ارتش ترکیه به مناطق مرزی اقلیم کُردستان در 12 اوت سال جاری کشته شدن دو فرمانده نظامی کُرد در ارتش عراق را به دنبال داشت و در پی آن سفیر ترکیه در بغداد، از سوی دولت عراق احظار شد. ارتش ترکیه مدعی است که هدف از عملیات در شمال عراق پاکسازی این مناطق از حضور پیشمرگه‌های PKK است. حزب کارگران کردستان ترکیه یا «PKK» حدود چهار دهه است که به صورت مسلحانه علیه دولت مرکزی آنکارا می‌جنگد. این تشکیلات از سوی دولت ترکیه، اتحادیه اروپا و واشنگتن به عنوان «گروه تروریستی» شناخته شده است.