جنوب آلمان؛ حمله با سلاح سرد تعدادی کشته و مجروح به جاگذاشت | DW | 25.06.2021

25/06/2021 09:43:00 ب.ظ

مرد مهاجمی در شهر جنوبی وورتسبورگ آلمان در حمله با کارد به رهگذران جان سه نفر را گرفت و شماری را نیز مجروح کرد. تلاش سایر رهگذران برای بازداشتن مهاجم ناموفق ماند. نهایتا با شلیک پلیس به این حمله پایان داده شد.

ووتسبورگ

مرد مهاجمی در شهر جنوبی وروتسبورگ آلمان در حمله با کارد به رهگذران جان سه نفر را گرفت و دستکم ۱۵ نفر را مجروح کرد. تلاش سایر رهگذران برای بازداشتن مهاجم ناموفق ماند. نهایتا با شلیک پلیس به این حمله پایان داده شد.

مرد مهاجمی در شهر جنوبی وورتسبورگ آلمان در حمله با کارد به رهگذران جان سه نفر را گرفت و شماری را نیز مجروح کرد. تلاش سایر رهگذران برای بازداشتن مهاجم ناموفق ماند. نهایتا با شلیک پلیس به این حمله پایان داده شد.

تلاش سایر رهگذران برای متوقف کردن این مرد ناکام ماند و نهایتا پلیس با شلیک گلوله به پای او توانست مانع از حملات بعدی او شود.پلیس اعلام کرده است که همه شواهد از یک اقدام فردی حکایت دارند و خطری متوجه اهالی این شهر ۱۲۷ هزار نفری در ایالت جنوبی بایرن آلمان نیست.

تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخند مرد مهاجم را نشان می‌دهند که پا برهنه و با کاردی بلند در حال حمله به رهگذران است و افراد مختلفی می‌کوشند او را از اقدامش بازدارند.پلیس از مردم خواسته است که برای رعایت حریم شخصی قربانیان از گذاشتن تصاویر صحنه‌های تهاجم امروز در وورتسبورگ در شبکه‌های اجتماعی خودداری کنند. 

ادامه مطلب:
DW فارسی »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

مسلمان بود تاوان بی خانمان کردن ملت سوریه و دیگر کشورها رو باید بدید.نازیهای کثیف

حمله با چاقو در شهر وورتسبورگ آلمان چندین کشته و زخمی بر جا گذاشتحمله با چاقو در شهر وورتسبورگ آلمان چندین کشته و زخمی بر جا گذاشت جزئیات بیشتر🔽 نایس باشید بابا چاقو بوده اسلحه که نبوده اروپا بوده تگزاس که نبوده يه جور خبر فورى زدين انگار چيزى شده،ما كه به نخممونم نيست. شمام بخواب دادا بله وقتی برای مسلمونا میمالید این میشه

گزارش رسانه‌های اسرائیل از حمله به کارخانه ساخت سانتریفیوژ در کرج

۱۲ سرباز آلمانی در یک حمله انتحاری در مالی زخمی شدند | DW | 25.06.2021در حمله به اردوگاه موقت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در کشور مالی ۱۲ سرباز آلمانی زخمی شدند. انتقال مجروحان آغاز شده است. حدود ۹۰۰ سرباز آلمانی در ماموریت نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در مالی حضور دارند. درودها دوستان فردا شنبه 26.6.2021 بعدی بر ازدواج 15.11.1442 دیو بر عدالت 5.4.1400 پاپ اعظم بر سلطان آرزوی بهبودی و سلامتی برای سربازان حافظ صلح دارم اما فردا یک دیو در ماه قمری داریم که بدارآویخته همان شاهد سراسر ایثار و فداکار هست گفتار نیک رو رعایت کنیم و بهم محبت کنیم.

دو واکنش متفاوت به گزارش کانادا درباره حمله به هواپیمای اوکراینی | DW | 25.06.2021انتشار گزارش کانادا درباره حمله موشکی سپاه به هواپیمای مسافربری اوکراینی دو واکنش متفاوت را در پی داشته است. ایران بر 'غیرعمدی' بودن این حمله انگشت نهاده و خانواده قربانیان آن را دلیلی بر اثبات 'جنایت' ایران می‌دانند. جامعۀ بین المللی مصوبین کشتار دسته جمعی و انقراض نسل بومیان کانادا را باید به سزای اعمالشان برساند. مطمئن هستم که ایران به بومیان کانادا کمک حقوقی خواهد کرد تا حقوق بشر در کانادا احیاء شود. جنایت ایران!! یا جمهوری اسلامی Canada CanadaFP CanadianPM TravelGoC CanadaEthiopia Transport_gc CanadaGeneva CIDH JusticeCanadaEN

فرمانده ارتش اسرائیل: همکاری با آمریکا در مقابله با ایران بی‌سابقه است | DW | 24.06.2021ژنرال کوخاوی، رئيس ستاد مشترک ارتش اسرائیل با فرمانده سنتکام، مشاور امنیت ملی کاخ سفید و رییس سازمان سیا در آمریکا دیدار کرده است. او هدف مشترک ارتش‌های آمریکا و اسرائیل را 'خنثی کردن رفتارهای خصمانه ایران' دانسته است. شیطان بزرگ و کوچک اسراییل به خودی خودش هیچ پخی نیست، ظرفیت حتی یک نصف روز ایستادگی میدانی در روبرویی با نیروهای رزمی ایران ندارد.، عمق استراتژیکی اسراییل، آمریکاست این آمریکا، انگلستان، فرانسه، هستند که عقبه استراتژیکی این مینی کشور یهودی را تشکیل می‌دهند. اسراییل یعنی آمریکا، انگلستان، فرانسه،، روسیه

رونالدو با گلزنی مقابل فرانسه به رکورد علی‌ دایی در تعداد گل‌های ملی رسیدکاپیتان تیم ملی پرتغال با گلزنی مقابل فرانسه به رکورد بازیکن سابق تیم ملی ایران در تعداد گل‌های ملی رسید. - خبرگزاری آناتولی

بعد از ظهر جمعه، ۴ تیر، در حمله فردی با کارد به عابران دستکم سه نفر کشته و ۱۵ نفر مجروح شدند.Aa پلیس آلمان اعلام کرد در جریان حمله با چاقو در شهر ووتسبورگ چند نفر کشته و چند تن دیگر زخمی شدند.کانال ۱۳ تلویزیون اسرائیل گزارش کرده است که حمله روز چهارشنبه ۲ تیر به یک کارخانه ساخت سانتریفیوژ در کرج خساراتی بر جای گذاشته است.یک سخنگوی ارتش آلمان گفت چندین سرباز آلمانی در حمله به نیروهای حافظ صلح سازمان ملل در مالی زخمی شدند و مجروحان بلافاصله تحت مراقبت پزشکی قرار گرفتند.

این رقم را شبکه استانی تلویزیون سراسری آلمان (آ ار د) اعلام کرده است. برخی منابع دیگر رقم مجروحان را کمتر ذکر کرده‌اند. هنوز گزارشی درباره شمار قربانیان این حمله منتشر نشده است. حال برخی از مجروحان وخیم گزارش شده است. برخی گزارش‌ها از انجام این حمله با پهپاد خبر داده اند و برخی دیگر آن را تکذیب کرده اند. تلاش سایر رهگذران برای متوقف کردن این مرد ناکام ماند و نهایتا پلیس با شلیک گلوله به پای او توانست مانع از حملات بعدی او شود. با این حال ساعتی بعد پلیس محلی با انتشاری یک پیام توییتری گفت که دیگر خطری شهروندان را تهدید نمی‌کند. پلیس اعلام کرده است که همه شواهد از یک اقدام فردی حکایت دارند و خطری متوجه اهالی این شهر ۱۲۷ هزار نفری در ایالت جنوبی بایرن آلمان نیست. رسانه‌های آلمانی از یک حمله انتحاری گزارش دادند.

تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی می‌چرخند مرد مهاجم را نشان می‌دهند که پا برهنه و با کاردی بلند در حال حمله به رهگذران است و افراد مختلفی می‌کوشند او را از اقدامش بازدارند. هنوز هیچ خبر یا گمانه‌زنی درباره هویت یا انگیزه فرد مهاجم منتشر نشده است. روزنامه کویتی «الجریده» هم در شماره روز پنجشنبه خود به نقل از یک منبع رسمی ایرانی نوشته که انفجار «خنثی‌شده» روز چهارشنبه دوم تیر ماه در کرج، بیش از ۱۰۰ نفر از برجسته‌ترین دانشمندان و مهندسان هسته‌ای ایران را هدف قرار داده بود. پلیس از مردم خواسته است که برای رعایت حریم شخصی قربانیان از گذاشتن تصاویر صحنه‌های تهاجم امروز در وورتسبورگ در شبکه‌های اجتماعی خودداری کنند.  در باره انگیزه مرد مهاجم خبری منتشر نشده است. این خبر در حال تکمیل است و به‌روز رسانی می‌شود هم‌رسانی این مطلب:. اولین داده‌های پلیس حاکی از این است که او ۲۴ سال دارد، اصلاَ اهل سومالی است و ساکن وورتسبورگ بوده است. اسرائیل این اتهامات را تایید یا رد نکرده است.  برای بسیاری از مردم وورتسبورگ حمله امروز یادآور حمله تابستان ۵ سال پیش است که در جریان آن یک جوان پناهجوی افغان با تبر و کارد به مسافران قطاری در حومه این شهر حمله‌ورشد تعدادی را مجروح کرد و سپس در حال فرار نیز به رهگذران حمله‌ور شد. در همین زمینه:.

او نهایتا به ضرب گلوله پلیس کشته شد. در همین زمینه: .