جنجال حضور یکی از بدهکاران زندانی کابل بانک در بانک مرکزی افغانستان - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جنجال حضور یکی از بدهکاران زندانی کابل بانک در بانک مرکزی افغانستان

بانک مرکزی افغانستان گفته که عبدالغفار داوی، یکی از بدهکاران زندانی کابل بانک بدون اطلاع قبلی به دیدار رئیس این نهاد آمده است.

بانک مرکزی گفته که "با تاسف، صبح دیروز محترم کریم اتل به دافغانستان بانک تشریف آورده و بدون هیچ نوع اطلاع قبلی محترم عبدالغفار داوی را به دفتر محترم اجمل احمدی با خود آوردند."

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

به یادماندنی‌ترین اتفاقات این فصل لیگ برتر؛ از تعطیلی سه ماهه تا پایان انتظار ۳۰ سالهلیگ برتر ۲۰-۲۰۱۹ انگلیس بالاخره بعد از یازده ماه به پایان رسید. رقابت‌هایی که به دلیل شیوع ویروس کرونا برای مدتی به حالت تعلیق درآمد، پر بود ازگل‌های فوق‌العاده، زد و خوردهای شدید و لحظات سرنوشت‌ساز، فصلی که در نهایت با قهرمانی لیورپول بعد از ۳۰ سال به پایان رسید.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کیانوش جهانپور عزلش از سخنگویی وزارت بهداشت را به انتقاد از چین مرتبط دانستکیانوش جهانپور پس از شیوع ویروس کرونا در ایران به عنوان سخنگوی وزارت بهداشت شناخته می‌شد، می‌گوید که توییت‎هایش در فضای مجازی و چالش او با سفیر چین می‌تواند بخشی از ماجرای عزل او از سخنگویی این وزارتخانه باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پیش‌بینی تازه بانک مرکزی اروپا از چشم‌انداز‌ اقتصادی منطقه یوروپیش‌بینی تازه بانک مرکزی اروپا از چشم‌انداز‌ اقتصادی منطقه یورو؛ بازگشت به شرایط پیش از کرونا تا ۲۰۲۳ طول می‌کشد ویروس_کرونا کووید_۱۹ بحران_اقتصادی بیشتر بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تسریع و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونابیست و دومین کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی ناشی از بیماری کرونا به ریاست معاون اقتصادی رئیس‌جمهور برگزار شد و در آن ضرورت تسریع و تسهیل در روند پرداخت تسهیلات به کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا مورد تاکید قرار گرفت.
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

'بیماران پروانه‌ای' از کرونا در امان ماندند/ موارد ابتلا به تعداد انگشتان دست استمدیرعامل خانه‌ی ای بی با اشاره به اینکه خطر ابتلا به کرونا در بین بیماران ای بی چند ده برابر افراد دیگر است گفت: به دلیل مراقبت‌های جدی که این بیماران انجام دادند از 850 بیمار تحت پوشش انجمن شاید اگر بیمار مبتلا به کرونایی هم در بین آنها باشد به تعداد انگشتان دست بوده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

کنسرت در کوهستان آلپ؛ علاقمندان از داخل خودرو به صدای خواننده گوش دادندعلاقمندان به موسیقی کلاسیک در روستای شارمه در غرب سوئیس با حفظ اصول فاصله‌گذاری اجتماعی و از داخل خودروهایشان به صدای ایلکر آرکایورک گوش دادند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »