جنجال‌ها بر سر نحوه حضور ورزشکاران روسی در المپیک توکیو - BBC News فارسی

03/08/2021 08:17:00 ب.ظ

جنجال‌ها بر سر نحوه حضور ورزشکاران روسی در المپیک توکیو

جنجال‌ها بر سر نحوه حضور ورزشکاران روسی در المپیک توکیو

روسیه بخاطر نقض قوانین دوپینگ در گذشته، از شرکت در مسابقات المیک توکیو بازماند. ولی بیش از ۳۰۰ ورزشکار این کشور زیر پرچم کمیته المپیک روسیه در توکیو حاضرند و مدال‌های زیادی هم برده‌اند.

سارا رینسفورد از مسکو گزارش می‌دهد.

ادامه مطلب:
BBC Persian Sport »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

فرهاد آریجان در رقابت‌های المپیک توکیو در رشته پارالل ژیمناستیک مدال برنز کسب کردفرهاد آریجان، ملی‌پوش ترکیه در رقابت‌های المپیک توکیو 2020 در رشته پارالل ژیمناستیک مدال برنز کسب کرد

علی هاشمی در المپیک توکیو اوت شد/ شانس مدال از دست رفتوزنه بردار دسته ۱۰۹ کیلوگرم ایران در بازی‌های المپیک توکیو ناموفق بود و مدال را از دست داد

دومین روز ناکام کشتی فرنگی ایران در المپیک توکیو🔺دومین روز ناکام کشتی فرنگی ایران در المپیک توکیو ▪️در حالی که با درخشش محمدعلی گرایی و محمدهادی ساروی در آغاز ‌روز دوم‌ رقابت‌های کشتی فرنگی به نظر می‌رسید این دو ورزشکار ایران به فینال راه پیدا می‌کنند، آخر دو‌کشتی‌گیر راهی دیدارهای رده‌بندی شدند.

چهارشنبه ایران در المپیک؛ در انتظار طلایی‌های آزاد و فرنگیبه امید کسپر شدنشون

ساروی پس از کسب برنز المپیک: برای طلا به توکیو آمده بودمنماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران که با برتری مقابل حریفی از فنلاند به مدال برنز المپیک رسید، تاکید کرد: برای کسب مدال طلا به المپیک توکیو آمده بودم.

المپیک توکیو؛ اولین نمایش عقیده روی سکوها، ماجرای X - BBC News فارسی«ریون ساندرز»، یکی از زنان ورزشکار آمریکایی در رشته پرتاب وزنه، نخستین مدال‌آوری شد که از سکوهای المپیک برای رساندن پیامی سیاسی/اجتماعی استفاده کرد.

چیزی که ورزشکارها را ناراحت می‌کند این است که همه فکر می‌کنند آنها متقلب‌اند.03.به گزارش خبرنگار اعزامی ایسنا به توکیو، علی هاشمی در دسته ۱۰۹ کیلوگرم بازی های المپیک توکیو به رقابت پرداخت و در حرمت دوضرب اوت شد و شانس مدال را از دست داد.محمدعلی گرایی در مصاف با حریف مجارستانی، المپیک ۲۰۲۰ توکیو دومین روز رقابت‌های کشتی فرنگی المپیک‌ ۲۰۲۰ توکیو نیز بدون مدال برای ایران به پایان ‌رسید.

ولی بسیاری در روسیه فکر می‌کنند که ورزشکارهایشان مجازات شده‌اند. همزمان مقامات روسیه این انتقادات را به چالش کشیده و آن را ناله بازنده‌ها می‌خوانند.2021 خبرگزاری آناتولی فرهاد آریجان، ملی‌پوش ترکیه در رقابت‌های المپیک توکیو 2020 در رشته پارالل ژیمناستیک مدال برنز کسب کرد. سارا رینسفورد از مسکو گزارش می‌دهد. عملکرد هاشمی به شرح زیر است:  حرکت یک ضرب: هاشمی به عنوان چهارمین وزنه بردار روی تخته آمد و در حرکت اول وزنه ۱۷۷ کیلوگرم را مهار کرد. موضوعات مرتبط .