جنجالی‌ترین اهانت‌های بوریس جانسون به خارجی‌ها

02/05/1398 05:25:00 ب.ظ

زندگی سیاسی بوریس جانسون عاری از جار و جنجال نبوده و به نظر می‌رسد این جنجال‌ها از همان ابتدای زندگی سیاسی‌اش تا کنون همراه او بوده‌اند. در این مطلب به شماری از این جنجال‌ها و اهانت‌های پرسر و صدای او نگاهی می‌اندازیم.

زندگی سیاسی بوریس جانسون عاری از جار و جنجال نبوده و به نظر می‌رسد این جنجال‌ها از همان ابتدای زندگی سیاسی‌اش تا کنون همراه او بوده‌اند. در این مطلب به شماری از این جنجال‌ها و اهانت‌های پرسر و صدای او نگاهی می‌اندازیم. حق نشر عکس Getty Images اصل اول در روابط دیپلماتیک این است که به یک سیاستمدار نگویید که با یک بز رابطه جنسی داشته. این همان اصلی است که بوریس جانسون در سال ۲۰۱۶ هنگام بردن جایزه یک هزار دلاری مسابقه شعر هجو، آن را رعایت نکرد.

بوریس جانسون زمان سرودن این شعر وزیر امور خارجه نبود. او در این شعر پنج‌بیتی در وصف آقای اردوغان او را جوانی از آنکارا معرفی کرد که با بزی رابطه جنسی دارد. این مسابقه شعر در اعتراض به پیگرد قضایی یک مجری برنامه‌‌های طنز در تلویزیون آلمان به خاطر سرودن شعر طنزآمیزی در باره آقای اردوغان برگزار شده بود.

پرستار سادیست حق نشر عکس Thinkstock هیلاری کلینتون در حال مبارزه برای احراز پست ریاست جمهوری آمریکا بود و به عنوان رهبر دنیای آزاد می‌توانست برای بریتانیا مفید باشد. از آنجا که خانم کلینتون چندان به شوخی و طنز علاقه ندارد، بعید به نظر می‌رسید از آنچه که بوریس جانسون در سال ۲۰۰۷ در باره او گفته بوده خوشش آمده باشد. headtopics.com

بی بی سی بذار بنده خدا مهر نخست وزیریش خشک بشه بعد برین ب سر تا پای این بدبخت.

تسلیت می‌گم بی‌بی‌سی. یه تیم کامل و حرفه‌ای تربیت کرده بودید برای جست‌وجو، تهیه، تولید و اگر نشد، جعل خبر علیه ترامپ؛ حالا باید عین همین تیم رو برای بوریس جانسون هم تربیت کنید. واقعاً توی این بحبوحه دفاع از ج. ا.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

آیت الله بی بی سی ترور شخصیت را شروع کرد بی بی سی حرامزاده همچین داره انتقاد میکنه و جو سازی میکنه انگار فارس نیوز یا یکی از همین گوه نیوزهای ج.ا هست پس از تلف کردن وقت و خواندن مقاله،متوجه شدم که این مقاله را می توان بعنوان یکی از مزخرفترین مقاله های ممکن نامید؛علاوه بر این،آنچه از این مطلب برمیاید،بیماری شدید کارکنانBBCو نیازمندی ایشان به قرارگرفتن سریع تحت روان درمانی می باشد.بویژه ایراد آخر که در خصوص اتحادیه اروپا بود😂

شواهد و قرائن نشان می دهد که رسانه ضد بشریBBC،بر خلاف ادعای خود مبنی بر احترام به نظر ملتها،بارها و بارها،در مواردی که نظر مردم مغایر نظر این به ظاهر رسانه بوده است،به انتخاب مردم در هر فرصتی بی احترامی کرده است و نمونه اش در مورد برگزیت و صدها مورد دیگر هست.BBC_shame_on_you بوریس جانسون ادبت خواهد کرد آیت الله بی بی سی

حیف وقتی که برای خوندن این چرند نوشته گذاشتم.به معنای کامل مزخرف بود.بی بی سی استانداردی برای انتخاب مقاله یا نویسنده نداره که به زردنویسی رو آورده؟ و جفتك پراكني هاي جديد آيت_الله_بي_بي_سي شروع شد! از يه طرف ترامپ و از طرف ديگه بوريس جانسون. خبرنگار كم نياريد يهو؟

تلویزیون دولتی سوریه خبر از حمله اسرائیل به جنوب این کشور دادتلویزیون دولتی سوریه گزارش کرد که ارتش اسرائیل به یک منطقه استراتژیک در جنوب این کشور حمله کرده است. به گزارش رویترز، تلویزیون دولتی الاخباریه سوریه وقوع این حمله را اعلام کرده، اما از ارائه جزئیات اساتید تدریس شنا کجان الان؟!😂 خب بیاین شنا یاد بدین دیگه!😂😂😂 حمله تروریستی اسراییل به جنوب سوریه محکوم است. محو_اسراییل حمله جمعه به مهرآباد و اطرافش درسته؟

حقایق و آمارهایی از صنعت توریسم در چیندرآمد سالانه چین از صنعت توریسم، از سال 2016، حدود سه تریلیون و 94 میلیارد یوان بوده که نسبت به سال قبل از آن 15.2 درصد افزایش پیدا کرده است. این صنعت 2.1 درصد از تولید ناخالص ملی را تشکیل داده و باعث ایجاد 22 و نیم میلیون شغل شده است. اگر شغل‌های باواسطه را هم از سال 2015 در نظر بگیریم، تاثیر توریسم بر ایجاد شغل در چین بسیار بیشتر از این خواهد بود و به حدود 65 میلیون شغل خواهد رسید.

ژاپن: به خاورمیانه نیرو نمی‌فرستیمژاپن: به خاورمیانه نیرو نمی‌فرستیم دولت ژاپن اعلام کرد که این کشور همچنان قصد ندارد برای پیوستن به طرح آمریکا برای به اصطلاح محافظت از تنگه هرمز، نیرو به خاورمیانه اعزام کند. مگه شما هم ارتش دارین؟

عصبانیت ترامپ از انتشار خبر دستگیری جاسوس‌های آمریکاییرئیس‌جمهوری آمریکا به دستگیری جاسوس‌های این کشور از سوی وزارت اطلاعات ایران واکنش نشان داد. این آدم یا خودش می ترقد یا جهان را زود یا ناوقت خواهد کفانید عصبانیت؟

اصلا مهم نیست که مزدک میرزایی الان کجاست!«مزدک میرزایی به شبکه اینترنشنال پیوست»! خبری که از روز گذشته در فضای مجازی مدام دست به دست می‌شود و بسیاری را شوکه کرده است. پیگیری‌های خبر تا اینجا که بی‌نتیجه مانده است و کسی آن را تایید نمی‌کند. تا اینکه به نقل از محمد تقوی، سرمربی پیشین تراکتورسازی که به عنوان کارشناس، با شبکه‌های خارجی همکاری می‌کند، اعلام می‌شود که میرزایی حتی از مقر این شبکه هم دیدار داشته است! بهتر بابا میمون ایران تحقیر میشد و بگا میرفت؟ حالا مگه کجا رفته بی بی سی و ایران اینترنشنال و رادیوفردا خودی هستن شاخه برون مرزی صداسیما تفو برذاتتون که همرو فراری دادین..... خاک بر سر خامنه ای

شاید مزدک میرزایی آخرین نباشد!مازیار ناظمی خبر پیوستن مزدک میرزایی به یک شبکه ماهواره‌ای فارسی‌زبان ـ فارغ از درست یا نادرست بودن آن ـ را چنین ارزیابی می‌کند، «یک مجموعه وسیع و پرحجم در اختیار سازمان صداوسیماست ولی مهم اثر آن است که به کجا می‌رود. اثر به فرستنده و تجهیزات نیست؛ اثر یک مجموعه به آدم‌های داخل آن است؛ اثر به افراد مولف آن است. این همه برنامه، این همه تلاش، اما متاسفانه در نگهداری نیروهایش هیچ برنامه مشخصی وجود ندارد و من ضعف را در نظام مدیریتی آن می‌دانم.» maziaran مازيار ناظمي چرا خودش رو چسبونده به عادل و مزدك؟ مازيار ناظمي نهايتاً با دهقان، سيانكي و عليفر ميتونه اسمشون كنار هم بياد maziaran ما سه تا رو کجا میبرید...😎😁 maziaran چه برای خودش کلاس میزاره !! خودشو هم ردیف بقیه میدونه