بیمارستان, پلیس آگاهی, کوهستان, جوان, جنایت, خواف, قتل زن جوان

بیمارستان, پلیس آگاهی

جنایت هولناک در شهر نشتیفان خواف / حمله به زوج جوان در کوهستان/ فوت زن جوان

افراد ناشناس با حمله به زوج جوان باعث مرگ خانم و مصدومیت شدید همسر وی شدند.

23/07/2019 10:07:00 ب.ظ

از سوی افراد ناشناس صورت گرفت؛ جنایت هولناک در شهر نشتیفان خواف / حمله به زوج جوان در کوهستان / فوت زن جوان

افراد ناشناس با حمله به زوج جوان باعث مرگ خانم و مصدومیت شدید همسر وی شدند.

این اتفاق در کوهستان سینو در حاشیه شهر نشتیفان خواف رخ داده و کارآگاهان پلیس آگاهی در حال تحقیق و بررسی این جنایت هولناک هستند.طبق اظهارات مرد جوان مصدوم، دو نفر با صورت پوشیده و یک دستگاه خوروی پژو ۴۰۵ بعد از حمله به آنها و ضربات متعدد چاقو که باعث خونریزی و مصدومیت شدید آنها شده از محل گریخته اند.

راه‌آهن سراسری ایران به عنوان میراث جهانی در فهرست یونسکو به ثبت رسید کیمیا علیزاده به مقام چهارم المپیک توکیو دست یافت | DW | 25.07.2021 راه آهن سراسری ایران، یادگار دوران رضا شاه، در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شد ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

این عکسها چیه میگذارین ؟ خود خبر به اندازه کافی دردناک هست

'مرگ ۳۱ نفر' در حمله به شهر تحت کنترل شورشیان در سوریهبه گفته امدادگران و فعالان حملات هوایی به یک بازار و نواحی مسکونی در شهری در شمال غربی سوریه که در اختیار مخالفان است ۳۱ کشته به جا گذاشته. گروه 'دفاع غیرنظامی سوریه' می گوید که معر النعمان صبح دوشنبه حداقل هشت بار از طرف جنگنده های روسیه بمباران شد. بازهم تصویر کلاه سفیدها و باز هم نمایش تصویری از کودکی که ماسک تنفسی بر صورت دارد. هر کوری متوجه میشود اسد نیازی به استفاده از سلاح شیمیایی ندارد و این نوع سلاح را ندارد. دین جعلی تشیع هیچ ارتباطی با دین اسلام ندارد و برای تخریب دین اسلام و کشتار مسلمانان توسط ابن سبا یهودی ساخته شده بهترین نمونش سوریه، عراق و یمن است که شیعه ها زن و بچه مسلمانان را قتل عام میکنند و با دشمنان مسلمانان مانند چین که مسلمانان را قتل عام میکنند دوست و همکار هستند بی شرف هنوزم به مردم انقلابی سوریه میگی شورشی؟

شمار قربانیان حمله هوایی روسیه به بازاری در ادلب به 25 نفر رسیدشمار قربانیان حمله هوایی جنگنده‌های روسیه به بازاری در منطقه کاهش تنش ادلب سوریه به 25 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی اگر اردوغان نمرده بگو بیاد یه چی بگه تا تکلیف‌مون در مورد یکی از دیکتاتورهای خاورمیانه روشن بشه. شمار قربانیان غیرنظامی حملات امروز رژیم_اسد و روسیه در «منطقه کاهش تنش ادلب» به 38 تن رسید. تعداد قربانیان غیرنظامی حملات هوایی روسیه و رژیم_اسد در منطقه کاهش تنش ادلب به 50 نفر افزایش یافت.

حمله هوایی در لوگر در جنوب کابل؛ دستکم ۸ کشته و ۶ زخمیمقام‌های محلی ولایت لوگر در شرق افغانستان می‌گویند که در نتیجه بمباران هوایی در ولسوالی برکی برک این ولایت ۸ نفر کشته و ۶ نفر دیگر زخم برداشته‌اند.

حمله مهاجمان لباس شخصی به تظاهرکنندگان ضددولتی در هنگ کنگتصاویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است لباس شخصی ها را که لباس سفید بر تن دارند در حال حمله خشونت بار به شهروندان نشان می دهد. لباس شخصی!واقعا پدیده وحشتناکی است که دولتها با لباس مردم با مردم برخورد میکنند،اوج قانون گریری ومسئولیت گریزی متولی قانون است همون ماموران اطلاعاتی هستند که در همه حکومت های کمونیستی مرسوم و عادی است. کار کار سپاهه!

حمله افراد با ماسک به معترضان هنگ‌کنگی، این شهر را در شوک فرو بردهنگ‌کنگ پس از یکشنبه شب خشونت‌آمیز که ده‌ها نفر با ماسک به یک ایستگاه قطار حمله کردند، در شوک فرو رفته است. ویدئویی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد، نشان می‌دهد ده‌ها نفر با چوب و میله‌های فلزی در ایستگاه به مردم حمله‌ور شد‌ه‌اند. چقدر داره شبیه حمله اوباش جمهوری اسلامی میشه یکسال بیان ایران تا دیگه شوکه نشن واسه سلامتیشون خوب نیست یک دفعه نرینند به خودشون . کم‌کم به راهکارهای بلوک شرق و ذوب شدگان بلوک شرق،آشنا خواهند گردید و دیگر شوکه نخواهند شد. رژیم کثیف خلق چین،در خصوص اویغورهای ترکستان،در حال ارتکاب وحشتناکترین جنایت تاریخ می باشد و انتظاری بغیر از این،از دست نشانده هایش در هنگ کنگ نیست

قطع خدمات موبایل در ولایت بلخ افغانستاندر پی حمله طالبان به دو ایستگاه فرستنده و گیرنده امواج تلفن در ولسوالی‌ چاربولک واقع در ولایت بلخ، تمامی شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده خدمات تلفن موبایل وادار به قطع شبانه خدمات شان در مزارشریف و شبرغان شده‌اند. مسئولان محلی بلخ با این اقدام شرکت‌ها مخالفت کرده و تمامی خدمات آنها را مسدود کرده‌اند. در حال حاضر تنها شبکه موسوم به سلام که متعلق به دولت است، فعال است.