جنایت هولناک در شهر نشتیفان خواف / حمله به زوج جوان در کوهستان/ فوت زن جوان

23/07/2019 10:07:00 ب.ظ

افراد ناشناس با حمله به زوج جوان باعث مرگ خانم و مصدومیت شدید همسر وی شدند.

بیمارستان, پلیس آگاهی

از سوی افراد ناشناس صورت گرفت؛ جنایت هولناک در شهر نشتیفان خواف / حمله به زوج جوان در کوهستان / فوت زن جوان

افراد ناشناس با حمله به زوج جوان باعث مرگ خانم و مصدومیت شدید همسر وی شدند.

این اتفاق در کوهستان سینو در حاشیه شهر نشتیفان خواف رخ داده و کارآگاهان پلیس آگاهی در حال تحقیق و بررسی این جنایت هولناک هستند.طبق اظهارات مرد جوان مصدوم، دو نفر با صورت پوشیده و یک دستگاه خوروی پژو ۴۰۵ بعد از حمله به آنها و ضربات متعدد چاقو که باعث خونریزی و مصدومیت شدید آنها شده از محل گریخته اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

سیزدهمین روز اعتراضات در ایران؛ بازداشت خبرنگاری که مراسم خاکسپاری مهسا امینی را گزارش کرده بود

همزمان با تداوم اعتراضات خیابانی، شمار افراد و صاحبان کسب و کاری که به شیوه‌های مختلف از جمله از مسیر لینکدین آمادگی خود را برای برگزاری اعتصابی سراسری اعلام می‌کنند نیز رو به افزایش است ادامه مطلب >>

این عکسها چیه میگذارین ؟ خود خبر به اندازه کافی دردناک هست

'مرگ ۳۱ نفر' در حمله به شهر تحت کنترل شورشیان در سوریهبه گفته امدادگران و فعالان حملات هوایی به یک بازار و نواحی مسکونی در شهری در شمال غربی سوریه که در اختیار مخالفان است ۳۱ کشته به جا گذاشته. گروه 'دفاع غیرنظامی سوریه' می گوید که معر النعمان صبح دوشنبه حداقل هشت بار از طرف جنگنده های روسیه بمباران شد. بازهم تصویر کلاه سفیدها و باز هم نمایش تصویری از کودکی که ماسک تنفسی بر صورت دارد. هر کوری متوجه میشود اسد نیازی به استفاده از سلاح شیمیایی ندارد و این نوع سلاح را ندارد. دین جعلی تشیع هیچ ارتباطی با دین اسلام ندارد و برای تخریب دین اسلام و کشتار مسلمانان توسط ابن سبا یهودی ساخته شده بهترین نمونش سوریه، عراق و یمن است که شیعه ها زن و بچه مسلمانان را قتل عام میکنند و با دشمنان مسلمانان مانند چین که مسلمانان را قتل عام میکنند دوست و همکار هستند بی شرف هنوزم به مردم انقلابی سوریه میگی شورشی؟

شمار قربانیان حمله هوایی روسیه به بازاری در ادلب به 25 نفر رسیدشمار قربانیان حمله هوایی جنگنده‌های روسیه به بازاری در منطقه کاهش تنش ادلب سوریه به 25 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی اگر اردوغان نمرده بگو بیاد یه چی بگه تا تکلیف‌مون در مورد یکی از دیکتاتورهای خاورمیانه روشن بشه. شمار قربانیان غیرنظامی حملات امروز رژیم_اسد و روسیه در «منطقه کاهش تنش ادلب» به 38 تن رسید. تعداد قربانیان غیرنظامی حملات هوایی روسیه و رژیم_اسد در منطقه کاهش تنش ادلب به 50 نفر افزایش یافت.

حمله هوایی در لوگر در جنوب کابل؛ دستکم ۸ کشته و ۶ زخمیمقام‌های محلی ولایت لوگر در شرق افغانستان می‌گویند که در نتیجه بمباران هوایی در ولسوالی برکی برک این ولایت ۸ نفر کشته و ۶ نفر دیگر زخم برداشته‌اند.

حمله مهاجمان لباس شخصی به تظاهرکنندگان ضددولتی در هنگ کنگتصاویری در شبکه های اجتماعی منتشر شده است لباس شخصی ها را که لباس سفید بر تن دارند در حال حمله خشونت بار به شهروندان نشان می دهد. لباس شخصی!واقعا پدیده وحشتناکی است که دولتها با لباس مردم با مردم برخورد میکنند،اوج قانون گریری ومسئولیت گریزی متولی قانون است همون ماموران اطلاعاتی هستند که در همه حکومت های کمونیستی مرسوم و عادی است. کار کار سپاهه!

حمله افراد با ماسک به معترضان هنگ‌کنگی، این شهر را در شوک فرو بردهنگ‌کنگ پس از یکشنبه شب خشونت‌آمیز که ده‌ها نفر با ماسک به یک ایستگاه قطار حمله کردند، در شوک فرو رفته است. ویدئویی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد، نشان می‌دهد ده‌ها نفر با چوب و میله‌های فلزی در ایستگاه به مردم حمله‌ور شد‌ه‌اند. چقدر داره شبیه حمله اوباش جمهوری اسلامی میشه یکسال بیان ایران تا دیگه شوکه نشن واسه سلامتیشون خوب نیست یک دفعه نرینند به خودشون . کم‌کم به راهکارهای بلوک شرق و ذوب شدگان بلوک شرق،آشنا خواهند گردید و دیگر شوکه نخواهند شد. رژیم کثیف خلق چین،در خصوص اویغورهای ترکستان،در حال ارتکاب وحشتناکترین جنایت تاریخ می باشد و انتظاری بغیر از این،از دست نشانده هایش در هنگ کنگ نیست

قطع خدمات موبایل در ولایت بلخ افغانستاندر پی حمله طالبان به دو ایستگاه فرستنده و گیرنده امواج تلفن در ولسوالی‌ چاربولک واقع در ولایت بلخ، تمامی شرکت‌های خصوصی ارائه دهنده خدمات تلفن موبایل وادار به قطع شبانه خدمات شان در مزارشریف و شبرغان شده‌اند. مسئولان محلی بلخ با این اقدام شرکت‌ها مخالفت کرده و تمامی خدمات آنها را مسدود کرده‌اند. در حال حاضر تنها شبکه موسوم به سلام که متعلق به دولت است، فعال است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خواف، قاتلین بعد از حمله به زوج جوان نشتیفانی با ضربات متعدد چاقو، آنها را مجروح کردند که متاسفانه زن جوان بعد از رسیدن به بیمارستان فوت کرد اما همسر وی هنوز در قید حیات و در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان بستری است.Image caption امدادرسانان چندین کودک را از زیر آوار خارج کردند به گفته امدادگران و فعالان حملات هوایی به یک بازار و نواحی مسکونی در شهری در شمال غربی سوریه که در اختیار مخالفان است ۳۱ کشته به جا گذاشته.شمار قربانیان حمله هوایی جنگنده‌های روسیه به بازاری در منطقه کاهش تنش ادلب سوریه به 25 نفر افزایش یافت.حمله مهاجمان انتحاری در مرکز ولایت لوگر 'در دقایق اول مهار شد' در همین حال نمایندگان و باشندگان ولایت میدان وردک، امروز در یک نشست خبری با ابراز نگرانی‌ در مورد تلفات غیر نظامیان در این ولایت، گفته‌اند که اگر دولت از کشتار غیر نظامیان جلوگیری نکند انتخابات را تحریم خواهند کرد.

این اتفاق در کوهستان سینو در حاشیه شهر نشتیفان خواف رخ داده و کارآگاهان پلیس آگاهی در حال تحقیق و بررسی این جنایت هولناک هستند. طبق اظهارات مرد جوان مصدوم، دو نفر با صورت پوشیده و یک دستگاه خوروی پژو ۴۰۵ بعد از حمله به آنها و ضربات متعدد چاقو که باعث خونریزی و مصدومیت شدید آنها شده از محل گریخته اند. روسیه گزارش ها از مشارکت هواپیماهایش در این حمله را تکذیب کرده است. کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان خواف با تیم ویژه ای در حال بررسی ابعاد این جنایت هستند.2019 İdlib ادلب/ اشرف موسی/ خبرگزاری آناتولی مسئولان سازمان دفاع مدنی سوریه موسوم به «کلاه سفیدها» از افزایش شمار قربانیان حمله هوایی به بازاری در شهر معره‌نعمان واقع در منطقه کاهش تنش ادلب به 25 نفر خبر دادند. . سازمان ملل هفته پیش گفت که از زمان اوج گیری درگیری ها در روز ۲۹ آوریل بیش از ۳۵۰ غیرنظامی کشته و ۳۳۰ هزار نفر مجبور به فرار از خانه های خود شده اند.