جنازۀ شهردار ناپدید شدۀ سئول پیدا شد

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 34 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 17%
  • Publisher: 63%

جنازه شهردار ناپدید شده سئول پیدا شد پلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ‌جنوبی را که پیشتر ناپدید شده بود، پیدا کرده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا و به نقل از یورونیوز، جسد او در منطقه‌ای در شمال سئول یافت شده است؛ یعنی در نزدیکی محلی که او آخرین بار از تلفن همراهش استفاده کرده و پس از آن تلفنش خاموش شده بود. جست‌وجوهای پلیس برای یافتن سرنخی از شهردار سئول هفت ساعت طول کشید. خبر ناپدید شدن او را اولین بار دخترش به پلیس اطلاع داده بود.

دخترش همچنین به پلیس گفته بود که پدرش پیامی شبیه به وصیتنامه را در خانه گذاشته و سپس خانه را ترک کرده است. آقای پارک حدود ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه بامداد پنج‌شنبه به وقت محلی در حالی که کلاه سیاهی به سر و کوله‌پشتی به همراه داشته، محل سکونت خود را ترک کرده است. بنا بر گزارش رسانه‌های محلی، او حتی جلسه سیاستگذاری را که برای بامداد پنج‌شنبه برنامه‌ریزی شده بود، لغو کرده است.او که ۶۴ سال داشت، پیش از این به عنوان وکیل حقوق بشر فعالیت می‌کرد. او بارها به نابرابری‌های اجتماعی و اقتصادی رو به رشد در کرۀ جنوبی اعتراض کرده بود.

آقای پاک هم حزبی مون جائه-این، رئیس جمهوری کرۀ‌جنوبی بود و یکی از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۲ این کشور محسوب می‌شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جنازۀ شهردار ناپدید شدۀ سئول پیدا شدپلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ جنوبی را که ناپدید شده بود، پیدا کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

جسد شهردار سئول پیدا شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimجسد شهردار سئول پیدا شد ساعاتی پیش دختر شهردار سئول به پلیس اطلاع داده بود که پدرش پس از خروج از خانه تلفن همراه خود را خاموش کرده و در خانه یادداشتی شبیه وصیت‌نامه برای اعضای خانواده خود به جای گذاشته است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

شهردار سئول گم شدساعاتی پیش از تأیید گم شدن مرموز شهردار سئول، دختر او با پلیس تماس گرفته و گفته بود که اثری از پدرش نیست.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شهردار تهران: کاهش آرای مردم تهدیدی برای همگان است، اصلاح‌طلب و اصولگرا نداردپیروز حناچی، شهردار تهران می‌گوید: «حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای تضمین کننده رضایت مردم است. اگر از مردم وضعیت راضی باشند پای صندوق رای می‌آیند تا تداوم داشته باشد و از آن تداوم محافظت کنند. عدم حضور مردم می‌تواند تهدیدی برای همه باشد، اصلاح‌طلب و اصولگرا ندارد.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

۲۱ سال از ناپدید شدن سعید زینالی گذشت؛ عفو بین‌الملل خواستار اعلام وضعیت این دانشجوی بازداشتی شد۲۱ سال از ناپدید شدن سعید_زینالی گذشت؛ عفو_بین‌الملل خواستار اعلام وضعیت این دانشجوی بازداشتی شد سازمان عفو بین‌الملل از جمهوری اسلامی ایران خواست که پس از گذشت دو دهه، سرنوشت و وضعیت سعید زینالی، دانشجوی بازداشتی، را اعلام کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جنازۀ شهردار ناپدید شدۀ سئول پیدا شدپلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ جنوبی را که ناپدید شده بود، پیدا کرده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »