جنازۀ شهردار ناپدید شدۀ سئول پیدا شد

09/07/2020 08:37:00 ب.ظ

پلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ‌جنوبی را که پیشتر ناپدید شده بود، پیدا کرده است.

جنازه شهردار ناپدید شده سئول پیدا شد پلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ‌جنوبی را که پیشتر ناپدید شده بود، پیدا کرده است.

پلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ‌جنوبی را که پیشتر ناپدید شده بود، پیدا کرده است.

دخترش همچنین به پلیس گفته بود که پدرش پیامی شبیه به وصیتنامه را در خانه گذاشته و سپس خانه را ترک کرده است.آقای پارک حدود ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه بامداد پنج‌شنبه به وقت محلی در حالی که کلاه سیاهی به سر و کوله‌پشتی به همراه داشته، محل سکونت خود را ترک کرده است.

بنا بر گزارش رسانه‌های محلی، او حتی جلسه سیاستگذاری را که برای بامداد پنج‌شنبه برنامه‌ریزی شده بود، لغو کرده است.پارک وون‌-سون از سال ۲۰۱۱ میلادی شهردار پایتخت کرۀ جنوبی بود.او که ۶۴ سال داشت، پیش از این به عنوان وکیل حقوق بشر فعالیت می‌کرد. او بارها به نابرابری‌های اجتماعی و اقتصادی رو به رشد در کرۀ جنوبی اعتراض کرده بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

جنازۀ شهردار ناپدید شدۀ سئول پیدا شدپلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ جنوبی را که ناپدید شده بود، پیدا کرده است.

جسد شهردار سئول پیدا شد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimجسد شهردار سئول پیدا شد ساعاتی پیش دختر شهردار سئول به پلیس اطلاع داده بود که پدرش پس از خروج از خانه تلفن همراه خود را خاموش کرده و در خانه یادداشتی شبیه وصیت‌نامه برای اعضای خانواده خود به جای گذاشته است

شهردار سئول گم شدساعاتی پیش از تأیید گم شدن مرموز شهردار سئول، دختر او با پلیس تماس گرفته و گفته بود که اثری از پدرش نیست.

شهردار تهران: کاهش آرای مردم تهدیدی برای همگان است، اصلاح‌طلب و اصولگرا نداردپیروز حناچی، شهردار تهران می‌گوید: «حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رای تضمین کننده رضایت مردم است. اگر از مردم وضعیت راضی باشند پای صندوق رای می‌آیند تا تداوم داشته باشد و از آن تداوم محافظت کنند. عدم حضور مردم می‌تواند تهدیدی برای همه باشد، اصلاح‌طلب و اصولگرا ندارد.»

۲۱ سال از ناپدید شدن سعید زینالی گذشت؛ عفو بین‌الملل خواستار اعلام وضعیت این دانشجوی بازداشتی شد۲۱ سال از ناپدید شدن سعید_زینالی گذشت؛ عفو_بین‌الملل خواستار اعلام وضعیت این دانشجوی بازداشتی شد سازمان عفو بین‌الملل از جمهوری اسلامی ایران خواست که پس از گذشت دو دهه، سرنوشت و وضعیت سعید زینالی، دانشجوی بازداشتی، را اعلام کند.

جنازۀ شهردار ناپدید شدۀ سئول پیدا شدپلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ جنوبی را که ناپدید شده بود، پیدا کرده است.

به گزارش ایسنا و به نقل از یورونیوز، جسد او در منطقه‌ای در شمال سئول یافت شده است؛ یعنی در نزدیکی محلی که او آخرین بار از تلفن همراهش استفاده کرده و پس از آن تلفنش خاموش شده بود.Aa پلیس سئول در اولین ساعات بامداد جمعه به وقت محلی اعلام کرد که جسد پارک وون-سون، شهردار پایتخت کرۀ جنوبی را که پیش‌تر ناپدید شده بود، پیدا کرده است.خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری یونهاپ، پلیس سئول روز پنج‌شنبه اعلام کرد که جسد «پارک وون سون» شهردار این شهر که امروز رسانه‌ها به نقل از خانواده وی خبر مفقود شدنش را منتشر کرده بودند، در شمال سئول پیدا شده است.در تماس پلیس با کارکنان دفتر آقای پارک نیز معلوم شد او امروز سر کار نرفته است.

جست‌وجوهای پلیس برای یافتن سرنخی از شهردار سئول هفت ساعت طول کشید. خبر ناپدید شدن او را اولین بار دخترش به پلیس اطلاع داده بود. جستجوهای پلیس برای یافتن سرنخی از شهردار سئول هفت ساعت طول کشید. دخترش همچنین به پلیس گفته بود که پدرش پیامی شبیه به وصیتنامه را در خانه گذاشته و سپس خانه را ترک کرده است. پلیس سئول هنوز درباره علت مرگ شهردار این شهر اظهارنظر نکرده است. آقای پارک حدود ساعت ۱۰ و ۴۰ دقیقه بامداد پنج‌شنبه به وقت محلی در حالی که کلاه سیاهی به سر و کوله‌پشتی به همراه داشته، محل سکونت خود را ترک کرده است. دخترش همچنین به پلیس گفته بود که پدرش پیامی شبیه به وصیت نامه را در خانه گذاشته و سپس خانه را ترک کرده است. بنا بر گزارش رسانه‌های محلی، او حتی جلسه سیاستگذاری را که برای بامداد پنج‌شنبه برنامه‌ریزی شده بود، لغو کرده است.

پارک وون‌-سون از سال ۲۰۱۱ میلادی شهردار پایتخت کرۀ جنوبی بود.. او که ۶۴ سال داشت، پیش از این به عنوان وکیل حقوق بشر فعالیت می‌کرد. او بارها به نابرابری‌های اجتماعی و اقتصادی رو به رشد در کرۀ جنوبی اعتراض کرده بود.. آقای پاک هم حزبی مون جائه-این، رئیس جمهوری کرۀ‌جنوبی بود و یکی از نامزدهای احتمالی انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۲۲ این کشور محسوب می‌شد. انتهای پیام .