جمهوری آذربایجان و ارمنستان بار دیگر یکدیگر را به نقض آتش‌بس متهم کردند - BBC News فارسی

27/07/1399 06:16:00 ب.ظ

جمهوری آذربایجان و ارمنستان بار دیگر یکدیگر را به نقض آتش‌بس متهم کردند

از آغاز نیمه شب گذشته، بار دیگر میان جمهوریهای آذربایجان و ارمنستان آتش بس اعلام شده اما این آتش بس نیز مانند آتش بس هفته گذشته، از همان آغاز، شکننده به نظر می رسد. جمهوری آذربایجان و ارمنستان بار دیگر یکدیگر را به نقض آتش‌بس متهم کردند ۵۰ دقیقه پیش از آغاز نیمه...

جمهوری آذربایجان و ارمنستان بار دیگر یکدیگر را به نقض آتش‌بس متهم کردند ۵۰ دقیقه پیش از آغاز نیمه شب گذشته، بار دیگر میان جمهوریهای آذربایجان و ارمنستان آتش بس اعلام شده اما این آتش بس نیز مانند آتش بس هفته گذشته، از همان آغاز، شکننده به نظر می‌رسد. هر دو طرف درگیر در جنگ قره‌باغ از آغاز امروز یکدیگر را به شکستن آتش بس متهم کرده‌اند. هدف از آتش بس، رد و بدل اسیران و اجساد کشته شدگان است. جمهوری آذربایجان اعلام کرده که به صورت یکجانبه حاضر است اجساد کشته شدگان ارمنی را تحویل بدهد.

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

تحولات ایران؛ سازمان ملل: سرکوب معترضان ایرانی می‌تواند مصداق جنایت علیه بشریت باشد

آخرین اخبار و گزارش‌ها از رویدادهای ایران در روز دوشنبه ۲۰مارس (۲۹ اسفند) را می‌توانید در این صفحه دنبال کنید. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

ارمنستان و آذربایجان یکدیگر را به نقض آتش بس جدید متهم کردندآتش بس قبلی به دست آمده نیز با حمله طرفین به مواضع و شهرهای یکدیگر نقض شده بود.

حامیان حشد شعبی مقر حزب دمکرات کردستان عراق را آتش زدند | DW | 17.10.2020خبرگزاری فرانسه و شماری از رسانه‌های کردی و داخلی عراق، از هجوم هواداران حشد شعبی به دفتر حزب دمکرات کردستان عراق در بغداد و آتش‌زدن این مقر گزارش داده‌اند. رسانه‌های ایران می‌نویسند این یک اقدام احساساتی هواداران بود. هوادارانی که قدم به قدم از سپاه تروریست دستور گرفتن، پس از سرنگونی جمهوری اسلامی تمام این رفتارای خودجوش در جا خفه میشن. تنهاراه بازگشت آرامش به عراق فقط وفقط سرکوب حشدالوحشی به وسیله امریکاست آمریکا یه جور ج.ا رو به حال خودش گذاشته که همه جوره تبدیل به سگ هار شده.

مهار آتش سوزی جنگل‌های 'دشتک' شهرستان دنافرماندار شهرستان دنا از مهار و خاموش شدن آتش سوزی جنگل‌ها و مراتع منطقه' دشتک' این شهرستان خبر داد.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده شبه نظامیان مورد حمایت ایران در عراق آتش تنش‌های قومی و فرقه‌ای را برمی‌افروزد🔺سخنگوی وزارت خارجه آمریکا: فعالیت‌های بی‌ثبات‌کننده شبه نظامیان مورد حمایت ایران در عراق آتش تنش‌های قومی و فرقه‌ای را برمی‌افروزد ⚡️وزارت خارجه ایالات متحده حمله شبه‌نظامیان مورد حمایت ایران به دفتر حزب دموکرات کردستان در بغداد را به شدت محکوم کرد.

ارمنستان و آذربایجان یکدیگر را به نقض آتش بس جدید متهم کردندآتش بس قبلی به دست آمده نیز با حمله طرفین به مواضع و شهرهای یکدیگر نقض شده بود.

ارمنستان و آذربایجان یکدیگر را به نقض آتش‌بس متهم کردند | DW | 18.10.2020آتش‌بس جدیدی که قرار بود در منطقه قره‌باغ برقرار شود، چند ساعت بیشتر دوام نیاورد و دو طرف یکدیگر را به نقض آن متهم کردند. ارمنستان و آذربایجان یک هفته قبل هم در مورد آتش‌بس توافق کردند، اما بارها نقض شده است. آذربایجان با حمایت کامل‌ اردوغان یک هدف را دنبال میکند پاکسازی (نسل کشی) مجدد ارامنه از قره باغ (آرتساخ). اینبار با تکیه بر فن آوری اسراییلی و تجهیزات آمریکایی.