جمهوری چک حریف نوجوانان ایران در مرحله یک‌هشتم مسابقات والیبال قهرمانی جهان

06/06/1400 09:12 ب.ظ

تیم ملی والیبال جمهوری چک حریف بعدی ملی‌پوشان زیر ۱۹ سال ایران در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان شد

تیم ملی والیبال جمهوری چک حریف بعدی ملی‌پوشان زیر ۱۹ سال ایران در مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان شد. در پایان دور مقدماتی این مسابقات تیم ملی والیبال ایران در گروه A این رقابت‌ها، با کسب سه پیروزی در رده دوم این گروه ایستاد. تیم ملی والیبال لهستان در این گروه موفق شد با کسب چهار پیروزی صدرنشین شود.

با توجه به نتایج کسب‌شده، تیم ملی والیبال ایران در دور بعدی این مسابقات به مصاف جمهوری چک خواهد رفت. این رقابت ۸ شهریور در تهران پیگیری می‌شود.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

جمهوری آذربایجان مرز ایران و ارمنستان را بست

دیدار رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر اسرائیل در کاخ سفید به تعویق افتاد🔺دیدار رئیس جمهوری آمریکا و نخست وزیر اسرائیل در کاخ سفید به تعویق افتاد ◾️برنامه دیدار جو بایدن، رئیس جمهوری ایالات متحده، و نفتالی_بنت، نخست وزیر اسرائیل، که قرار بود روز پنجشنبه در کاخ سفید برگزار شود، به تعویق افتاد.

اتفاقی بی‌سابقه در استونی؛ برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تنها با یک نامزداین وضعیت در ۳۰ سال گذشته یعنی از زمان استقلال این کشور از اتحاد جماهیر شوروی پیشین بی‌سابقه بوده است. چند ماه پیش ماهم تجربه کردیم همچین انتخاباتی تعجب نمی کنیم 😑. طرفداران دموکراسی و حقوق بشرچرا اجازه میدن تو اروپا همچین اتفاقی بیفته برای دموکراسی غرب اساسا انتخابات صرفا یک ابزار در جهت رسیدن به منافعشان است و گرنه نزدیک ترین دولت های غرب آسیا به آنها دیکتاتور ترین آنها یعنی سعودی است.

آغاز نشست بغداد با حضور سران کشورهای منطقه و رئیس جمهوری فرانسهدر این نشست قرار است حوزه‌های مختلف افزایش همکاری‌های منطقه‌ای و همچنین کاهش تنش‌ها در خاورمیانه مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد. مکرون این وسط چیکاره ست!!!!!! خودشو صاحب حق میدونه!!!! کشورهای دیگه رو طفیلی و نیازمند آقایی ایشون وفرانسه ویا اروپا وآمریکا میدونه!!!! ؟🤔 حضور این اوباش مکرون صلیبچی فرانسه در بغداد اضافه است نباید در همچون نشستها،فاشیستهای صلیبچیها حضور داشته باشند.

مشاور امنیت ملی کاخ سفید از «حمایت کامل» رئیس جمهوری آمریکا از نشست منطقه‌ای بغداد خبر داد♦ جیک سالیوان، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، روز جمعه ۵ شهریور در گفتگو با فؤاد حسین، وزیر خارجه عراق از «حمایت کامل» جو_بايدن از نشست آتی عراق و تلاش‌های بغداد برای گرد هم آوردن کشورهای منطقه با هدف کاهش تنش خبر داد. ⬇ بیشتر بخوانید:

دختر رکابزن ایران در جهان، پنجاه و سوم شددختر رکابزن ایران در مسابقات دوچرخه سواری کوهستان قهرمانی جهان پنجاه و سوم شد.

به گزارش ایسنا، هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان از تاریخ ۲ تا ۱۱ شهریور به میزبانی تهران درحال برگزاری است. ۱۸ تیم در این رقابت‌ها حضور دارند که تیم‌های ملی‌ والیبال جمهوری دومینیکن و گواتمالا به دلیل مثبت شدن تست PCR تعدادی از بازیکنان این دو کشور، از حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان کنار رفتند.

در پایان دور مقدماتی این مسابقات تیم ملی والیبال ایران در گروه A این رقابت‌ها، با کسب سه پیروزی در رده دوم این گروه ایستاد. تیم ملی والیبال لهستان در این گروه موفق شد با کسب چهار پیروزی صدرنشین شود.

با توجه به نتایج کسب‌شده، تیم ملی والیبال ایران در دور بعدی این مسابقات به مصاف جمهوری چک خواهد رفت. این رقابت ۸ شهریور در تهران پیگیری می‌شود.

در این رقابت‌ها، ۴ تیم برتر از هر گروه به مرحله یک‌هشتم نهایی مسابقات صعود می‌کنند که رقابت‌های دور بعد (مرحله یک‌هشتم) به شرح زیر است:ایران- جمهوری چکنیجریه - ایتالیابلغارستان - مصرتایلند - آرژانتین