جمع‌آوری ۸۰ هزار صندوق صدقات خیابانی از محلات ناامن /افزایش ۱۰۶ درصدی زکات/ جمع‌آوری ۳۲۰ میلیارد تومان کمک برای سیل‌زدگان

08/05/1398 04:44:00 ب.ظ

معاون مشارکت‌های مردمی و معاون اداری و مالی کمیته امداد از جمع‌آوری ۸۰ هزار صندوق صدقات در محلات ناامن در سراسر کشور خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون در حوزه صدقات ۵۲ میلیارد تومان جمع‌آوری شده است.

معاون مشارکت‌های مردمی و معاون اداری و مالی کمیته امداد از جمع‌آوری ۸۰ هزار صندوق صدقات در محلات ناامن در سراسر کشور خبر داد و گفت: از ابتدای سال تاکنون در حوزه صدقات ۵۲ میلیارد تومان جمع‌آوری شده است. وی با اشاره به کمک‌های کارمندان وزارت بهداشت برای ساخت مسکن در مناطق سیل‌زده ادامه داد: در وزارت بهداشت نیز کمپینی تشکیل شده و در این خصوص نیز با ما تفاهم‌نامه‌ای امضا کرده‌اند که کارمندان و مسئولان این وزارتخانه در خصوص ساخت مسکن به ما کمک کنند.

معاون مشارکت‌های مردمی و معاون اداری و مالی کمیته امداد در خصوص جمع‌آوری صندوق‌های خیابانی صدقات گفت: در سال گذشته ۲۹ درصد از صندوق‌های صدقات خیابانی و به عبارتی حدود ۸۰ هزار صندوق که در محل‌های ناامن قرار داشتند، در استان‌های مختلف جمع‌آوری شد که یک رکورد در زمینه خود محسوب می‌شود. از سوی دیگر تلاش کردیم صندوق‌های صدقات خانگی و داخل اماکن و سازمان‌ها را افزایش دهیم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا جمع‌آوری ۲۹ درصد از صندوق‌های صدقات خیابانی باعث کاهش صدقات شده‌است، اظهار کرد: خیر، طی دو سال گذشته میزان صدقات جمع‌آوری شده از صندوق‌ها جهشی افزایش داشته است، در سال گذشته با توجه به مشکلات اقتصادی که در کشور وجود داشت اما در جشن عاطفه‌ها نسبت به سال قبل آن یعنی سال ۹۶، با رشد ۷۰ درصدی کمک‌های مردمی مواجه بودیم. همچنین در جشن نیکوکاری شاهد ۶۲ درصد رشد در این زمینه بودیم. پس از اتمام جشن نیکوکاری ۳۱۰ میلیارد تومان وارد منابع کمیته امداد امام خمینی شد. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

ویدیوها : مسابقه زنان برای بزرگ‌ترین شکم باردار؛ عجیب و جالب یا احمقانه و بی‌مورد؟

ویدیوها : زنان باردار در نیکاراگوئه برای بزرگ‌ترین سایز شکم باهم به رقابت پرداختند. ادامه مطلب >>

ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال ۱۴۰۰ برای اقشار متوسط رو به پایین/سهم مسکن از تسهیلات بانکی به ۲۰ درصد افزایش می یابدسخنگوی دولت با بیان اینکه ۴۰۰ هزار واحد مسکونی تا سال ۱۴۰۰ برای اقشار متوسط رو به پایین ساخته میشود اظهار داشت که سهم مسکن از تسهیلات بانکی نیز به میزان ۲۰ درصد افزایش می یابد.

افزایش 32.5 درصدی سطح فقر در مصر

یک سالگی سایت دیده‌بان آزار: گزارش‌گری زنان از آزارهای خیابانی

درخواست کمک خدمه یک کشتی تجاری ایرانی از روسیه/ بستری شدن 10 ملوان در آستراخانساعاتی پیش ۱۰ ملوان کشتی تجاری ایران به نام 'تینا' مستقر در بندر آستراخان که به سندروم عفونت حاد روده‌ای دچار شده بودند، از این بندر درخواست کمک‌های پزشکی کردند. بنا بر اعلام مسئولان روسی حال هیچ‌کدام از ملوانان ایرانی وخیم نیست.

کاهش ۶۰ درصدی واردات نفت خام چین از ایران | DW | 29.07.2019سیر نزولی واردات نفت خام چین از ایران همچنان ادامه دارد. واردات نفت چین از ایران در ماه ژوئن در قیاس با سال گذشته، کاهشی بالغ بر ۶۰ درصد داشته است. این در حالی است که صادرات نفت عربستان به چین تقریبا دو برابر شده است.

تولید بیش از 141 هزار وسیله نقلیه طی شش ماه گذشته در ساکاریای ترکیه