جمع‌آوری بخاری‌های نفتی مدارس تا هفته اول آبان/ کمبود فضای آموزشی به ازای هر دانش‌آموز

15/07/1398 06:53:00 ب.ظ

معاون سازمان توسعه و نوسازی مدارس کشور خبر داد: جمع‌آوری بخاری‌های نفتی مدارس تا هفته اول آبان/ کمبود فضای آموزشی به ازای هر دانش‌آموز

معاون فنی و نظارت سازمان توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس کشور با بیان اینکه بخاری‌های نفتی جایی در مدارس کشور ندارند، گفت: بخاری های نفتی مدارس تا هفته اول آبان از سطح مدارس جمع می شوند. وی با تاکید بر اینکه تعداد فضاهای آموزشی فرسوده که نیاز به تخریب و بازسازی دارند هر سال اضافه می شود که برای جبران نیاز به حضور و مشارکت جدی خیران هستیم، ادامه داد:حضور خیران از مسائل بسیار مهمی است که در برنامه‌های اصلی نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس...

وی با تاکید بر اینکه تعداد فضاهای آموزشی فرسوده که نیاز به تخریب و بازسازی دارند هر سال اضافه می شود که برای جبران نیاز به حضور و مشارکت جدی خیران هستیم، ادامه داد:حضور خیران از مسائل بسیار مهمی است که در برنامه‌های اصلی نوسازی، تجهیز و توسعه مدارس مورد تاکید و توجه است.

معاون فنی و نظارت سازمان توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس کشور با اشاره به وقوع سیل در 8 استان کشور بیان کرد: سه استان لرستان، خوزستان و گلستان به صورت بسیار ویژه درگیر این موضوع بودند و به دلیل همین سیل‌ها مجبور به اختصاص اعتبارات بسیار زیادی به این استان‌ها شدیم تا مدارس آسیب دیده بازسازی و افتتاح شوند.

وی با اشاره به اینکه برای شروع سال تحصیلی حدود هزار و 700 پروژه با 10 هزار کلاس درس آماده بهره‌برداری داریم این کلاس ها هفته آینده افتتاح می شوند اما با این وجود نیز کمبود سه متری فضای آموزشی به ازای هر دانش‌آموز داریم. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

سلمان رشدی: نویسنده با قدرت کلماتش می‌تواند بیش از دشمنانش دوام بیاورد

سلمان رشدی، نویسنده بریتانیایی هندی‌الاصل می‌گوید: «نویسندگان می‌توانند از دشمنانشان، بیشتر دوام بیاورند.» ادامه مطلب >>

بحران افزایش بهای سوخت در اکوادور؛ روستائیان جاده‌ها را بستندبهای برخی از محصولات نفتی در این کشور تا ۱۲۳ درصد افزایش یافته است.

تاریخ جلسه دادگاه آنیشا اسداللهی، از بازداشت شدگان روز جهانی کارگر مشخص شد

زمان حضور رییس جمهور در دانشگاه تهران مشخص شد/اعلام جزئیات برنامهرییس ستاد برگزاری مراسم آغاز سال تحصیلی جدید با تاکید بر اینکه رییس جمهور چهارشنبه هفته آینده ۲۴ مهرماه به دانشگاه تهران می‌رود،‌گفت: دانشجویان، برگزیدگان آزمون سراسری و همراهان، نمایندگان تمامی تشکل‌های دانشجویی، استادان و اعضای هیات علمی دانشگاه‌ها و روسای دانشگاه‌های کشور، مجریان و دست اندرکاران آموزش عالی و دانشگاه‌های کشور از جمله مهمانان این مراسم هستند. کاش دانشجو بودم تا یه حال اساسی به این مرتیکه خیانتکار میدادم کاش دو واحد هم زبان انگلیسی بگیره؛ بدردش میخوره! کاش رهبری هم یه بار لااقل در برابر دانشجویان غیر گزینشی قرار می گرفت و به سوالاتشان پاسخ میداد

امیر سرلشکر موسوی:هر تهدیدی را در هر سطحی با قدرت پاسخ خواهیم دادفرمانده کل ارتش و فرمانده قرارگاه پدافند هوایی کشور گفت: چهل سال است که امنیت خلیج فارس را حفظ کرده‌ایم و از این‌به‌بعد هم با تمام قدرت این کار را انجام می‌دهیم؛ هر تهدید و خطری از سوی دشمن را در هر سطحی که باشد با قدرت پاسخ خواهیم داد. پا منقلی تو بشین یه بست دیگه بزن تا شاید روشن‌شی لاشی، مملکتی که پای منقل یه پامنقلی براش تصمیم بگیره میشه جمهوری اسهالی به رهبریت علی خایه‌منی شمارا بهرکه اعتقاد دارید، ایران ‌ایرانیان را بهیچ جنگی نکشانید.

اعزام فضانورد ایرانی به فضا با پرتاب ربات‌ها آغازمی‌شود/قرارگیری محموله ۳۰۰ کیلوگرمی به زیرمداررییس پژوهشگاه هوافضا با اشاره به تجربیات این پژوهشگاه در زمینه پرتاب محموله زیستی و میمون تا ارتفاع زیر مداری، گفت: بر اساس سند جامع توسعه هوافضای کشور لازم است به سمت اعزام فضانورد به فضا اقدام کنیم که در این راستا کپسول‌هایی را برای این منظور در دستور کار داریم که در فاز اول رباتی تا ارتفاع ۱۵۰ کیلومتری پرتاب می‌شود و بعد از ۵ پرتاب موفق وارد پروژه اعزام انسان خواهیم شد. از اینجا تا فضا پرانتز پفیوزها، اتومبیل ملی شما 'پِراید' نیست؟ میگن سمنده، اما فکر کنم سایپا پراید باشه. در فاز اول اون رو درست کنین. در بقیه فازها ۱۰ برابر قیمت تولید نفروشینش. 🤣🤣 پرچمِ آمریکا:))

با افتخار اعلام می‌کنیم که طرح آمریکایی‌ها در فروپاشی اقتصاد و نظام ایران با شکست مواجه شده استمعاون اول رییس جمهور گفت: امروز ایران به کارگاه اجرای طرح های بزرگ خدماتی و عمرانی تبدیل شده و هر هفته در سراسر کشور در بخش های مختلف طرحی برای رفاه و توسعه به بهره برداری می رسد.