جلوه‌های رنگارنگ پاییز در پارک ملی «سو اچتو» استان بورسای ترکیه

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پارک ملی «سو اچتو» در بورسای ترکیه در فصل پاییز با ایجاد مناظر زیبا و رنگارنگ برگ‌ریزان درختان جذابیت فوق العاده‌ای یافته است. - خبرگزاری آناتولی

پارک ملی «سو اچتو» در بورسای ترکیه در فصل پاییز با ایجاد مناظر زیبا و رنگارنگ برگ‌ریزان درختان جذابیت فوق العاده‌ای یافته است.پارک طبیعت «سو اچتو» در فاصله 22 کیلومتری مرکز شهرستان مصطفی کمال پاشا و 125 کیلومتری مرکز استان بورسای ترکیه در فصل پاییز، با طبیعت بکر و رنگارنگ و امکانات گسترده تفریحی و رفاهی میزبان هزاران گردشگر داخلی و خارجی است.

در این پارک کوچک و بزرگ 60 آبشار وجود دارد که آب بزرگترین آن از ارتفاع 60 متری درون حوضچه‌ای می ریزد. گردشگرانی که از این پارک دیدن می‌کنند، علاقه گسترده‌ای به آبشار مذکور نشان داده و از منظره زیبای آن عکاسی می‌کنند. این آبشار همچنین مورد توجه نوعروسان نیز قرار گرفته است. آنها برای عکاسی با لباس عروسی خود در پس زمینه این آبشار از استان‌های مختلف ترکیه به این مکان می‌آیند.

گردشگران علاوه بر این آبشارها در مسیرهای پیاده‌روی از زیبایی های طبیعت و هوای پاک آن لذت می‌برند و بهترین غذاهای دریایی در داخل این پارک را نیز تجربه می‌کنند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دست‌کم ۷ نفر در پی انفجار خودروی بمب گذاری شده در کابل کشته شدنداین حادثه یک روز پس از آن روی داد که اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان از موافقت دولتش با مبادلۀ سه تن از مقامات ارشد شبکۀ حقانی که زندانی هستند، با دو استاد خارجی دانشگاه‌های کابل که گروگان گرفته شده بودند، خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شرکت اردوغان در میزگرد اقتصادی در واشنگتن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

در ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده استدر ارتباط با روح‌الله زم کسی در مشهد دستگیر نشده است رئیس کل دادگستری خراسان رضوی در پاسخ به این سوال که آیا در ارتباط با روح‌الله زم و دادن اطلاعات به او از مشهد دستگیری و تشکیل پرونده داشته‌ایم، اظهار کرد: خیر، در این زمینه پرونده‌ای نداشتیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن 7 نظامی یمنی در اثر اصابت موشک حوثی به مقر فرماندهی مشترک در مأربدر حملات موشکی امروز چهارشنبه 13نوامبر 2019 شبه‌نظامیان حوثی به پادگان «صحن الجن» و مقر فرماندهی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

یک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شدیک مقام سابق قضایی ایران در رابطه با کشتارهای سال ۱۳۶۷ در سوئد بازداشت شد کاوه موسوی، حقوقدان و شاکی خصوصی پرونده آقای نوری به رادیو فردا گفت که از دادستان در سوئد درخواست کرده است تا آقای نوری «برای تکمیل پرونده حداقل یک سال در بازداشت نگه داشته شود.»
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

دهها کشته در جریان سانحه رانندگی در اسلواکیدست کم سیزده نفر جریان تصادف یک اتوبوس در اسلواکی جان باخته اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »