جلوه باشکوه مزارع تراکیه؛ قطب گردشگری کشاورزی ترکیه

05/02/1401 03:09 ب.ظ

📸جلوه باشکوه مزارع تراکیه؛ قطب گردشگری کشاورزی ترکیه

مزارع رنگی شهر تراکیه ترکیه با جلوه جادویی و زیبایی باشکوه خود مورد توجه گسترده گردشگران قرار گرفته است.شهر تراکیه ترکیه که با طبیعت، تاریخ و غذاهای لذیذ خود شناخته می‌شود، با تولیدات کشاورزی و زمینهای حاصلخیز خود به یکی از کانون‌های اصلی گردشگری کشور در سالهای اخیر تبدیل شده است.

تقریبا همه محصولات کشاورزی در تراکیه، به بخشی از گردشگری کشاورزی آن تبدیل شده و علاوه بر عکاسان منطقه، علاقه‌مندان به عکاسی در استانبول و دیگر شهرهای ترکیه نیز برای ثبت زیبایی‌های مزارع این استان از جمله کلزا، آفتابگردان، اسطوخودوس و برنج به منطقه سفر می‌کنند.

در این فصل از سال، مزارع زرین کلزا در این استان جلوه‌ای جادویی ایجاد کرده و علاقه‌مندان به عکاسی از بسیاری از شهرهای ترکیه برای ثبت تصاویر مزارع به این منطقه می‌آیند. گولشن گورسس، مدیر هنری یک کارگاه عکاسی در گفتگو با خبرنگار آناتولی با بیان اینکه زیبایی‌های مزارع تراکیه را با هنر آمیخته‌اند، افزود: در این فصل عکاسان زیادی از سراسر کشور به اینجا آمده و زیبایی باشکوه مزارع را ثبت می‌کنند. headtopics.com

او گفت کشاورزان تراکیه در حال حاضر بیشتر به کشت کلزا می‌پردازند و این مزارع زیبا برای ثبت آثار هنری فوق‌العاده‌اند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

تشییع باشکوه شهید رمضان با حضور مردم روزه‌دار سیستان و بلوچستان/ پیکر شهید آبسالان در گلزار شهدا آرام گرفت + فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim🎥 مراسم تشییع پیکر مطهر شهید محمود_آبسالان پیکر مطهر پاسدار شهید آبسالان محافظ فرمانده تیپ مخصوص ۱۱۰ سلمان فارسی در زاهدان تشییع و خاکسپاری شد 1. آیا حسین الماسی در مراسم حضور داشت؟ 2. من ویدئو ندیدم (به دلیل اعمال محدودیت بر اینترنت تحریم کرده ام) ولی در تصاویر منتشره، هیچ فرد اهل سنتی در نماز میت دیده نمی شود. sahand27669582 یک نفر از ما،ده نفر از آنها..مراکز و هسته های شکلگیری این جرثومه های تروریست را در هر نقطه از خاک افغانستان یا پاکستان موشکباران کنید..

کلیسای ارامنه ترکیه: استفاده از رنج اجدادمان به‌عنوان استدلال‌های سیاسی علیه ترکیه غیراخلاقی استپاتریارک کلیسای ارامنه ترکیه به مناسبت صد و هفتمین سالروز وقایع 1915 اعلام کرد که استفاده از رنج اجدادشان به‌عنوان استدلال‌های سیاسی علیه ترکیه در عرصه بین‌المللی غیراخلاقی است. - خبرگزاری آناتولی باید جواب گستاخی بایدن فاشیست به کف دستش گذاشته شود.

جسد ده قربانی قایق گردشگری ناپدید شده در شمال ژاپن پیدا شدگارد ساحلی ژاپن گفته است که ۱۰ قربانی که کالبد بی‌جان‌شان پیدا شده، همگی بزرگسال و شامل هفت مرد و سه زن بوده‌اند.

نظری: گرانی‌های اخیر، پس لرزه‌های برداشتن ارز ترجیحی استیک عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی با بیان اینکه دامداری نیمه صنعتی در بهترین حالت ۳۰ درصد و دامداری‌های صنعتی ۷۰ درصد نهاده با ارز ترجیحی دریافت می‌کردند، گفت: بخشی از افزایش قیمت گوشت به مسئله حذف ارز ترجیحی برمی‌گردد. خب چرا برداشتن؟؟😬😬

کمک‌های ترکیه به نیازمندان سودان در ماه رمضانکمک‌های ترکیه به نیازمندان سودان در ماه رمضان آژانس همکاری و هماهنگی ترکیه بین هزار خانواده نیازمند در سودان بسته‌های مواد غذایی توزیع کرد.

ارزش بازار بازی‌های کامپیوتری در ترکیه به 1.2 میلیارد دلار رسیدبا افزایش شمار کاربران بازی‌های کامپیوتری در ترکیه به 42 میلیون نفر، ارزش بازار این بخش نیز به 1.2 میلیارد دلار رسید. - خبرگزاری آناتولی