جلسه معرفی تور دوچرخه‌سواری جام ریاست‌جمهوری ترکیه

20/01/1401 03:01:00 ب.ظ

نشست معرفی پنجاه و هفتمین تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری ترکیه در بودروم برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

نشست معرفی پنجاه و هفتمین تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری ترکیه در بودروم برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی 09.04.

2022 موغلا/ خبرگزاری آناتولی نشست معرفی پنجاه و هفتمین تور دوچرخه سواری جام ریاست جمهوری ترکیه (Tour of Türkiye) در شهر بودروم برگزار شد. این تور فردا از بودروم آغاز شده و 17 آوریل در استانبول پایان خواهد یافت.

در نشست معرفی این تور بلال شن‌ترک، مدیر کل امور اداری ریاست جمهوری، اورهان تاولی استاندار موغلا، امین مفتو اوغلو رئیس فدراسیون دوچرخه سواری ترکیه، متین چنگیز و بهاالدین آکیون نایب روسای فدراسیون و فایق گورسس مدیر رسانه‌ای تور شرکت کردند.

شن‌ترک در این نشست اظهار داشت: پنجاه و هفتمین دوره تور دوچرخه سواری ریاست جمهوری ترکیه برای کشورمان بسیار افتخارآفرین است.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

مدرسه هنر و مزرعه بلال | احمد مسجد‌جامعی

«سعدی سینمای ایران» توصیف برازنده‌ای است از علی حاتمی. گذشته از فیلم‌های خوش‌ساخت و زیبا، دیالوگ‌های به‌یادماندنی او هم در خاطره‌ها ثبت‌ شده و مثل هر اثر هنری ماندگار، فراتر از زمان و مکان است. بی‌جا نبود که زنده‌یاد جمشید مشایخی می‌گفت بعد از گذشت سالیان دراز، هنوز دیالوگ‌های او را به یاد دارد. از فیلم‌های درخشان علی حاتمی، کمال‌الملک است که حاتمی در آن، روایت خود را از زندگی این هنرمند بزرگ معاصر به دست داده است. در قسمتی از این فیلم که نوجوانی کمال‌الملک را در مدرسه هنر به تصویر می‌کشد، وزیر فرهنگ آن دوره خطاب به ناصرالدین‌شاه جوان می‌گوید امیدوار است سال بعد، هنرآموزی همچون میرزا‌محمد غفاری (کمال‌الملک بعدی) به عرصه درآید: «این باغبانِ پیرِ خدمتگزار امیدوار است سال بعد نهال پربارتری تقدیم کند». ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

پرونده آرین طاهرزاده و حیدر علی؛ یکی از مظنونان با اطلاعات پاکستان «در ارتباط بوده است»یک دادستان فدرال روز پنج‌شنبه در دادگاه گفت که یکی از دو فرد بازداشت‌شده در واشینگتن که خود را کارمند وزارت امنیت داخلی آمریکا معرفی می‌کردند با اطلاعات پاکستان ارتباط داشته است.

اردوغان: نرخ باسوادی در ترکیه بیش از دو برابر رشد کرده استپس بی سواد زیاد دارید

ترکیه حمله راکتی به ایستگاه قطار در کراماتورسک اوکراین را محکوم کردوزارت امور خارجه ترکیه حمله راکتی به ایستگاه قطار در شهر کراماتورسک اوکراین حین تخلیه غیرنظامیان را محکوم کرد. - خبرگزاری آناتولی کشتار ارامنه رو هم محکوم میکنید؟

نوروز امسال 50 هزار ایرانی به شهر وان ترکیه سفر کردنداستاندار وان ترکیه اعلام کرد 50 هزار گردشگر ایرانی تعطیلات نوروزی را در این شهر سپری کردند. - خبرگزاری آناتولی خاک برسرشون ! ای کاش میدونستند به حکومت یزیدی ترکیه پول میدن تا بروی دجله و فرات سد بزنه و مث جریان کربلا , شیعه ها رو تشنگی بده هرچند سحر نزدیک است!

سیپراس: ترکیه یک قدرت ژئوپلیتیکی مهم استرهبر ائتلاف چپ رادیکال یونان اظهار داشت که ترکیه یک قدرت ژئوپلیتیکی مهم است. - خبرگزاری آناتولی

دیدار وزاری دفاع ترکیه و اوکراینوزیران دفاع ترکیه و اوکراین در آنکارا دیدار و بر آتش‌بس فوری در این کشور تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی