جلسه رفع مشکلات کارخانه تعطیل شده قند نورآباد و ممسنی برگزار شد

05/08/1400 08:27:00 ب.ظ

معاون اجرایی رئیس جمهور در جلسه رفع مشکلات کارخانه تعطیل شده قند نورآباد و ممسنی: دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای تسهیل و رفع موانع تولید به کار گرفته و با اجرای برنامه‌های دقیق و کارشناسی تولید را برای تولیدکنندگان تسهیل و سودآور خواهد کرد.

معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: دولت سیزدهم تمام تلاش خود را برای تسهیل و رفع موانع تولید به کار گرفته و با اجرای برنامه‌های دقیق و کارشناسی تولید را برای تولیدکنندگان تسهیل و سودآور خواهد کرد. در این جلسه مقرر شد مالک کارخانه برنامه زمانی بازسازی و آماده‌سازی کارخانه را تا ۱۵ آبان به استانداری، اداره کل صنعت، معدن و تجارت و نیز دادگستری استان فارس تحویل داده و نسبت به اجرای این برنامه تضمین‌های لازم را ارائه کند.

پس از این اقدامات، ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان فارس نسبت به استمهال مطالبات معوق دستگاه‌ها از این کارخانه اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد. همچنین پس از اجرای ۸۰ درصد از برنامه بازسازی و آماده‌سازی کارخانه توسط مالک و تایید آن از سوی اداره کل صمت استان، وزارت صنعت، معدن و تجارت نسبت به بررسی و تایید درخواست تامین سرمایه در گردش این واحد تولیدی اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

ادامه مطلب:
پاد »
Loading news...
Failed to load news.

اردوغان از سرخوشی آواز خواند!

اردوغان با آواز خوانی پیروزی خود در انتخابات را جشن گرفت. ادامه مطلب >>

شکر و قند کشور ، منوپول تعداد انگشت شماری از افراد است که در سایه قرار دارند و تعداد اندکی بازیچه عملیات خرید و فروش را انجام می‌دهند، شرکت‌های پوششی نیز در این بده بستان همراهی می‌کنند مافیای شکر به راحتی قابل قلع و قمع و خشکاندن است

آمریکا نخستین گذرنامه با گزینه «ایکس» برای جنسیت را صادر کردآمریکا امروز چهارشنبه ۲۷ اکتبر نخستین گذرنامه با گزینه «ایکس» برای جنسیت را صادر کرد تا یک گام مهم برای افراد خارج از طبقه بندی مرد و زن برداشته شود. آخی آمریکا چطور دلش اومده! یه وقت هموفوب‌های ایرانی ناراحت نشن!

قانون‌گذار آمریکایی تیک‌تاک را به جاسوسی برای چین متهم کردتد کروز، سناتور جمهوری‌خواه ایالت تگزاس، شبکه اجتماعی محبوب اشتراک‌گذاری فیلم «تیک‌تاک» را به «جاسوسی» از شهروندان آمریکایی و «تبلیغ» برای حزب کمونیست چین

اختلال در ارائه خدمات در برخی از پمپ‌های بنزین به زودی رفع می‌شود/ برنامه‌ای برای گرانی بنزین وجود نداردوزیر کشور تأکید کرد: هیچ برنامه ای برای گرانی بنزین وجود ندارد و اختلال در ارائه خدمات در برخی از پمپ‌های بنزین ناشی از یک اشکال فنی و سامانه ای است که به زودی رفع می شود.

درخواست دو ضامن برای وام ودیعه کاملا قانونی است/ قرارداد صوری می‌‌آورند تا وام اجاره را به زخم دیگر بزننددبیر کانون بانک‌ها و موسسات اعتباری خصوصی اظهار داشت: هیچ ملکی از ضامن به رهن بانک گرفته نمی‌شود اما بانک باید مطمئن شود که اگر این وام پرداخت نشد ضامن می‌تواند آن را پرداخت کند و موضوع این است که ضامن باید دردسترس باشد.

سیستم جایگاه‌ها به دلیل مشکل فنی امکان خوانش کارت هوشمند را ندارند/ مردم با نرخ آزاد سوخت تامین کنند/ تشکیل جلسه فوری برای رفع اختلال شبکه/ 30 درصد پمپ‌بنزین‌ها دایر شدند+ اسامی جایگاه‌های فعال در تهرانسخنگوی وزارت نفت: سیستم جایگاه‌ها به دلیل مشکل فنی امکان خوانش کارت هوشمند را ندارند/ مردم با نرخ آزاد سوخت تامین کنند/ تشکیل جلسه فوری برای رفع اختلال شبکه سوخت

سردار جلالی: گزارش نهایی‌مان از حمله سایبری را تحویل مراجع قضایی می‌دهیمرییس سازمان پدافند غیرعامل با اشاره به حمله سایبری روز گذشته به شبکه توزیع سوخت کشور گفت: در این حادثه از همان محل آسیب‌پذیری که قبلاً کشف و کتابا ابلاغ کرده بودیم تا مشکلش برطرف شود، آسیب خوردیم و به همین دلیل گزارشی را تهیه می‌کنیم که پیگیری لازم قضایی برای برخورد با کسانی که ترک فعل کردند، انجام شود. قیافه ایشان خودش نوعی حمله سایبریست خاک عالم