جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رعایت فاصله اجتماعی وزیر بهداشت با رئیس جمهور در جلسه امروز ستاد ملی مقابله با کرونا

بیست ونهمین جلسه ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا که با حضور رییس جمهوری برگزار شد، در مورد موضوعاتی مانند برگزاری مراسم عزاداری در ایام محرم و صفر، چگونگی مدیریت برگزاری مراسم، تجمع‌ها و سمینارها، گردشگری خارجی و اطلاع رسانی در حوزه کرونا تصمیم‌هایی اخذ و مصوبات مربوطه اعلام شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگذاریم جامعه دچار یأس شود/ مراسم سوگواری امام حسین (ع) حتماً باید برگزار شود/ کرمانشاه، کردستان و خوزستان از وضعیت قرمز بیرون آمدندرئیس‌جمهور تاکید کرد: باید امید به آینده در جامعه وجود داشته باشد. یأس باید از بین برود، یأس سرباز شیطان است و باید بدانیم با داشتن امید به موفقیت می‌رسیم.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

لباس مجهز برای مراقبان آزمون‌های سراسری/ حوزه امتحانی داوطلبان مبتلا به کرونا احتمالا 'بیمارستان' استسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور گفت: مراقبانی که در جلسه آزمون مبتلایان به کرونا خواهد بود مانند پزشکان و پرستاران باید مجهز به لباس، گان و شیلد باشد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

مدیرکل سازمان جهانی بهداشت در پاسخ به پمپئو: در دوره کرونا سیاست باید قرنطینه شودآقای پمپئو در آن جلسه مدعی شده که سازمان جهانی بهداشت تحت اختیار چین بوده و مقصر اصلی مرگ بریتانیایی‌ها در اثر ابتلا به ویروس کرونا همین سازمان است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سرو قلیان با درِ نیمه‌باز و نگهبان در روزهای کرونایی!سرو قلیان با درِ نیمه‌باز و نگهبان در روزهای کرونایی! پلیس امنیت تهران: *سه قهوه خانه بدلیل عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی مرتبط با کرونا پلمب شدند *یکی از این واحدها اقدام به قرار دادن نگهبان کرده بود تا بتوانند صرفا مشتریان اصلی را پذیرش کنند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

داستان اتاق دیدار خامنه‌ای و الکاظمی چه بود؟علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی، پس از بیش از پنج ماه که از زمان شیوع کرونا در قرنطینه بود، با مصطفی الکاظمی نخست‌وزیر عراق دیداری حضوری کرد. گرچه این دیدار از جهات مختلف دیپلماتیک اهمیت داشت، نکته‌ دیگری توجه کاربران فضای مجازی را جلب کرد: اتاق محل دیدار
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

ابتلای ۳۹ بیمار هموفیلی به کرونا/ بیماران خاص در زمره جاماندگان سهام عدالت!مدیر عامل کانون هموفیلی ایران با اعلام ابتلای ۳۹ بیمار هموفیلی به کرونا گفت: خوشبختانه تاکنون هیچکدام از موارد ابتلا منجر به فوت نشده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »