جلسه علنی مجلس شورای اسلامی

11/03/1399 02:23:00 ب.ظ

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید مسعود شهرستانی صبح امروز یکشنبه ۱۱ خرداد به ریاست محمدباقر قالیباف وبا حضور اکثریت نمایندگان برگزار شد.

مسعود شهرستانی صبح امروز یکشنبه ۱۱ خرداد به ریاست محمدباقر قالیباف وبا حضور اکثریت نمایندگان برگزار شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

تعیین تکلیف اجرای طرح ترافیک در جلسه شنبه آینده ستاد ملی کرونااستاندار تهران با اشاره به عبور استان تهران از مرحله پیک کرونا بر استمرار رعایت پروتکل های بهداشتی تاکید کرد.

آیا این هفته جلسه شورایعالی کار برگزار می‌شود؟ / تورم دستوری حداقل یک میلیون تومان سبد معیشت را گران خواهد کردبه نظر می‌رسد «ترمیم دستمزد ۹۹» یک نیاز عاجل است؛ آنقدر عاجل که باید همین هفته جلسه شورایعالی کار برگزار شود و در آن، در مورد ترمیم دستمزد چانه‌زنی صورت بگیرد؛ در غیر این صورت کارگران در سال ۹۹، بیشتر از سالهای قبل دچار سقوط معیشتی خواهند شد، حتی اگر به فرض محال، تورم هدفِ دستوری قبل از میانه سال محقق شود!

فساد در تاروپود ساختارهای مختلف نفوذ کرده است/ نه بنای مچ‌گیری داریم و نه در پیگیری منافع و حقوق مردم مسامحه می‌کنیمرئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: مجلس یازدهم در بُرهه حساسی از تاریخ انقلاب اسلامی ایران و در آغاز برداشتن گام چهل ساله دوّم آن و درحالیکه جمهوری اسلامی با مجموعه‌ای از قوّت‌ها، ضعف‌ها، فرصت‌ها و تهدیدها روبرو است،‌ با همدلی و وحدت میان نمایندگان، برای حل مشکلات آنها، آغاز به کار می‌کند. خداوند بهتون عمر بده حاجی قربونت وقت کردی در مورد اختلاص های صورت گرفته در شهرداری هم کمی تحقیق کنید البته سود تفاهم نشه منظور زمان شهرداری شما نیست یک وقت فکر بد نکنید

ایراد شورای نگهبان به حذف ۴ صفر از پول ملی/ تایید طرح کاهش مجازات حبس تعزیریایراد شورای نگهبان به حذف ۴ صفر از پول ملی سخنگوی شورای نگهبان: در جلساتی که رئیس کل بانک مرکزی پیرامون لاحیه حذف چهار صفر داشتیم، ابهامات نسبت به تعهدات به صندوق بین المللی پول رفع نشد و این ابهامات را به مجلس اعلام کردیم.

ایراد شورای نگهبان به لایحه حذف ۴ صفر از واحد پولی کشور/ پیگیری ادعای مخدوش بودن مدارک تحصیلی برخی از منتخبان/ مذاکرات شورای نگهبان با مجلس یازدهمی‌ها درباره اصلاح قانون انتخاباتدر نشست خبری کدخدایی مطرح شد؛ ایراد شورای نگهبان به لایحه حذف ۴ صفر از واحد پولی کشور/ پیگیری ادعای مخدوش بودن مدارک تحصیلی برخی از منتخبان/ مذاکرات شورای نگهبان با مجلس یازدهمی‌ها درباره اصلاح قانون انتخابات شئونیزم فارسی فتنه سازی تحمیلی حکومت ابتذال شر اشرار فرقه فارسیسم اشغالگر ایران با جاهلانش پایان ندارد باید یکجا، از ایران ایرانیان حذف کرد انداخت زباله دان تاریخ.

عارف: بسیاری از نقدها به خودم و فراکسیون امید را وارد می دانم/ تصدیق ناکارآمدی‌ها و فرصت‌سوزی‌های دولت و فراکسیون امید- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس فراکسیون امید در مجلس دهم نوشت: اگر از عملکرد دولت تدبیر و امید و یا از عملکرد مجلس دهم شورای اسلامی و یا از کارکرد فراکسیون امید و شورای‌عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان می‌پرسید من تصدیق بسیاری از نقدهای شما به ناکارآمدی‌ها و یا فرصت‌سوزی‌هاست. جناب نا کارآمدی نظام نه ناکار آمدی دولت .بله نه بابا !! می خوای اگه راه داره ، وارد ندون ، ها؟! بخواب بابا لحاف یخ کرد