جلالی: تعدادی از بازیکنان ما مشکوک به کرونا هستند/ درباره قرنطینه تیم فردا تصمیم می‌گیریم

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تایید کرد که تعدادی از بازیکنان این تیم مشکوک به بیماری کرونا هستند

23/05/2020 11:17:00 ب.ظ

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تایید کرد که تعدادی از بازیکنان این تیم مشکوک به بیماری کرونا هستند

سرمربی تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان تایید کرد که تعدادی از بازیکنان این تیم مشکوک به بیماری کرونا هستند.

عصر شنبه از سوی باشگاه سایپا اعلام شد تست کرونای یکی از بازیکنان این تیم مثبت اعلام شده و حالا نیز خبرهایی به گوش می‌رسد مبنی بر این که که تعدادی از بازیکنان باشگاه گل‌گهر سیرجان نیز مشکوک به کرونا هستند. این موضوع حتی باعث شده تمرینات تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان که قرار بود از فردا آغاز شود تا پایان هفته تعطیل شود.

«اعدام‌ نکنید» هشتگ نخست جهان اختلال در اینترنت ایران در پی جهانی شدن طوفان توییتری #اعدام_نکنید اختلال شدید در اینترنت ایران همزمان با ترندشدن هشتگ «اعدام نکنید» در توئیتر

در همین رابطه مجید جلالی در گفت‌وگو با ایسنا با تایید این خبر اظهار کرد: متاسفانه با خبر شدیم تعدادی از بازیکنان تیم مشکوک به کرونا هستند. به همین خاطر در حالی که قرار بود از فردا صبح و بعدازظهر تمرین کنیم اما تمریناتمان را تا آخر هفته به حالت تعلیق درآوردیم.

وی افزود: صبح فردا قرار است جلسه‌ای برگزار کنیم تا درباره بحث قرنطینه کل تیم تصمیم‌گیری شود. تست‌هایی که تا به حال از بازیکنان گرفته شده به روش تی‌سی‌آر مورد آزمایش قرار گرفته تا از سلامت بازیکنان مطمئن بشویم. ادامه مطلب: خبرگزاری ایسنا »

موافقت رهبر انقلاب با عفو و تخفیف مجازات تعدادی از محکومانبه‌مناسبت عید سعید فطر، رهبر معظم انقلاب اسلامی با عفو یا تخفیف مجازات ۳۷۲۱ نفر از محکومان محاکم عمومی و انقلاب، سازمان تعزیرات حکومتی و سازمان قضایی نیروهای مسلح موافقت کردند. انشاالله که زندانی های سیاسی توش نیست. آدمکش و کلاهبردار این جور تیپا باشه که راحتتر تو جامعه بر بخورن

بازداشت تعدادی جوان به خاطر شادی در شب قدر

پرسپولیس‌ عصر فردا تمرین می‌کندپس از ٧٠ روز تعطیلی تمرینات پرسپولیس، بازیکنان این تیم از عصر فردا (شنبه) در تمرین گروهی شرکت می‌کنند.

فوتبال پیروز شدپس از هفته ها تعطیلی و بسته شدن زمین های تمرین، استقلال به عنوان اولین تیم ایرانی توانست تمرینات گروهی خود را بعد از شیوع کرونا برگزار کند.

کارکنان بخش بهداشت و درمان فرانسه علیه دولت ماکرون تظاهرات کردندکارکنان بخش بهداشت و درمان فرانسه از ماه‌ها پیش از شیوع ویروس جدید کرونا به بی‌توجهی دولت به این بخش اعتراض می‌کردند.

افزایش خشونت‌های خانگی از پیامدهای خانه‌نشینی در دوران کرونایی/ در جهان پساکرونا بسیاری از تغییرات سبک زندگی مردم باقی می‌ماندیک استاد جامعه شناسی با اشاره به پیامدهای منفی خانه‌نشینی‌های متاثر از شیوع کروناویروس افزود: افزایش خشونت خانگی در سطح جهان یکی از مهم‌ترین پیامدهای منفی سبک زندگی در ایام قرنطینه است.