جعفرزاده: مخالف یارانه صدقه‌ای هستم

28/07/1398 01:53 ب.ظ

🔻جعفرزاده ایمن‌آبادی، عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین: 🔹مخالف یارانه صدقه‌ای هستم 🔹یارانه_پنهان به ثروتمندان بیش از فقرا داده می‌شود 🔹پس از 11 سال نیازمند بازنگری در قانون هدفمندی_یارانه‌ها هستیم اینجا_بخوانیم👇

درباره برنامه آینده برای هدفمندی یارانه‌ها گفت: بخش قابل توجهی از پول کشور در قالب یارانه آشکار و بخش بیشتری به صورت یارانه پنهان توزیع می‌شود. چند سوال بی‌جواب در این باره وجود دارد؛ سوالاتی که جوابش را کسی شفاف نمی‌دهد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با طرح سوالات موجود ادامه داد: اولین سوال این است که یارانه به طور عادلانه بین مردم توزیع می‌شود؟ نتیجه بررسی‌ها این را نشان نمی‌دهد. سوال بعد اینکه توزیع یارانه جلوی خدمات دیگر را می‌گیرد؟

ادامه مطلب:
EtemadOnline »

یارانه معوق واریز نشد!یارانه معوق واریز نشد! با وجود این‌که گفته می‌شد یارانه افرادی که در شهریورماه به دلیلی غیر از حذف گروه‌های پردرآمد واریز نشده است همراه با یارانه مهرماه پرداخت خواهد شد، این افراد فقط یارانه مهرماه را دریافت کرده‌اند و خبری از دو یارانه نبود.

تراکنش‌های بانکی ملاک حذف یارانه‌ها/علت مسدود شدن حساب یارانه ۱۰۰هزار نفرتراکنش‌های بانکی ملاک حذف یارانه‌ها معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه یارانه ۴۰۰ هزار نفر از افراد حذف شده است گفت: ملاک این که یارانه فرد حذف شود، تراکنش‌هایی که با کارت بانکی‌شان دارند.

عده‌ای اصرار دارند نرخ ارز را بالا ببریم/ تا کی می‌خواهید خودروسازی فشل کشور را ادامه دهید؟/ ۷۱ درصد ارز صادراتی به کشور بازگشته است/ طرح «گام» به زودی در شورای پول و اعتبار تصویب می‌شودرییس کل بانک مرکزی اظهار داشت: در حال حاضر عده‌ای اصرار دارند و فشار می‌آورند که قیمت ارز را افزایش دهیم اما بنده رئیس بانک مرکزی 83 میلیون نفر هستم و به طور قطع منافع یک شخص را به منافع گروهی ترجیح نخواهم داد. همیشه به مامیگویند :عده ای ' ولی هیچ کس نیست که ازخوددفاع کند !!!

اتحادیه اروپا نامه بدون امضای بوریس جانسون را دریافت کرد | DW | 20.10.2019نخست‌وزیر بریتانیا با اکراه تمام با ارسال نامه‌ای بدون امضا خواستار تعویق مهلت برگزیت شد. پیش از آن، پارلمان بریتانیا رای به تعویق برگزیت داده بود. بوریس جانسون بار دیگر تاکید کرد که مخالف به تعویق انداختن برگزیت است.

Best free podcast app for Apple iOS and Android | Let words move youدر باخبر ۲۷ مهر ۹۸ - ۱۹ اکتبر بشنوید: ششمین روز تظاهرات اعتراضی در لبنان برای کناره گیری دولت؛ اختلاف میان پارلمان و نخست وزیر بریتانیا و یارانه ماه مهر هم به شمار دیگری از افراد پردرآمد پرداخت نشد! 🎧نسخه کامل پادکست را از اینجا گوش کنید: اردوغان کجا گفت سر کوردها را خورد میکنیم؟چرا دروغ میگویید بیشرفها