جشن ۲هزار نفره سال نو در فرانسه به جریمه‌های سنگین انجامید | DW | 03.01.2021

14/10/1399 07:47:00 ب.ظ

به‌رغم سختگیری‌های دولت فرانسه در مورد مقررات کرونا، جشن دوهزار نفره سال نو به مدت دو روز ادامه یافت و تلاش پلیس برای لغو آن با خشونت جوانان روبرو شد. جریمه‌های سنگین و اعلام جرم در انتظار بیش از ۱۶۰۰ نفر است.

به‌رغم سختگیری‌های دولت فرانسه در مورد مقررات کرونا، جشن دوهزار نفره سال نو به مدت دو روز ادامه یافت و تلاش پلیس برای لغو آن با خشونت جوانان روبرو شد. جریمه‌های سنگین و اعلام جرم در انتظار بیش از ۱۶۰۰ نفر است. به کانال اینستاگرام دویچه وله فارسی بپیوندید رسانه‌های فرانسه می‌نویسند که برگزارکنندگان این پارتی احتمالا به مجازات نقدی تا ۶۰۰هزار یورو و چندین سال حبس محکوم خواهند شد. دو جوان دستگیرشده اهل روستایی هستند که این پارتی در آن برگزار شده است.

دولت فرانسه در بسیاری مناطق کشور مقررات سختگیرانه ممنوعیت رفت‌وآمد شبانه و منع خروج از خانه از ساعت ۲۲ تا ۶ صبح برقرار کرده است. آلمانی‌ها تحت شرایط کرونایی به استقبال سال ۲۰۲۱ رفتند. بزرگترین جشن سال نو آلمان در برلین لغو شد، جایی که صدها هزار نفر همیشه جشن می‌گرفتند این بار خلوت بود و تنها درلحظه سال تحویل دروازه براندنبورگ با آتش‌بازی و نمایش نور روشن شد.

در شب سال نو در پاریس ممنوعیت رفت و آمد اعمال شد و تنها یک کنسرت آنلاین توسط ژان میشل ژار و یک برنامه با شرکت دی جی دیوید گتا در مقابل لوور برگزار شد. یک مأمور پلیس در حال گشت‌زنی در مقابل برج ایفل در شب سال نو میلادی headtopics.com

بله اگه این اتفاق تو ایران میافتاد که هنه شما رسانه ها خودتون رو پاره کرده بودید! کرونا فرانسه

خداپدرپوتینوبیامرزه که زودترازهمه واکسنشوروکردوشرکتای غربی ازترس اینکه مباداروسیه بازارواکسنوقبضه کنه واکسناشونوروکردن وگرنه میخواستن تاچندسال این داستانوطول بدن تابتونن ازشرایط سواستفاده کنن.انتخاب روهم که به لطف کرونابردن.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کافه «میوزه» در تهران؛ اینجا اوقاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنید

بازدیدکنندگان این کافه-موزه می‌توانند در اتاق‌های نمایشگاه و تراس کافه، ساعاتی را در کنار گربه‌ها سپری کنند و درباره آنها بیاموزند. کافه «میوزه» نخستین بار در سال ۲۰۲۰ افتتاح شد. ادامه مطلب >>