جشن پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس جنبش فتح در کرانه باختری

09/10/1400 08:54 ب.ظ

مراسم جشن پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس جنبش فتح در رام‌الله و با شرکت صدها فلسطینی برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

مراسم جشن پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس جنبش فتح در رام‌الله و با شرکت صدها فلسطینی برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس جنبش فتح «جنبش آزادی‌بخش ملی فلسطین» در شهر رام‌الله در کرانه باختری رود اردن با حضور صدها نفر از طرفداران فتح و نمایندگان سازمان آزادی‌بخش فلسطین گرامی داشته شد.

محمود العالول، معاون رئیس جنبش فتح طی سخنانی در این مراسم به مشارکت این جنبش در مقاومت‌های مردمی علیه اشغال اسرائیل در روستا و شهرهای کرانه باختری اشاره کرد.

همچنین عباس زکی، از اعضای کمیته مرکزی جنبش فتح نیز در گفت‌وگو خبرنگار آناتولی اظهار داشت: برای ما ضروری است که تلاش‌های مقاومت خود را افزایش دهیم، زیرا آزار و اذیت افزایش یافته و فساد و بی عدالتی علیه مردم بزرگ ما گسترش یافته است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

euronews - اخبار بین المللی در مورد سرزمین‌های فلسطینیسربازان اسرائیلی خانه یک خانواده فلسطینی را تخریب کردند خبرها و گزارش‌ها درباره تنش‌ها در کرانه باختری رود اردن را در صفحه مخصوص وب‌سایت یورونیوز بخوانید: اروپایی های کثیف، یهودی ها رو فریب دادن و فرستادن فلسطین که از شرشون خلاص شن اروپایی های لجن که دو جنگ جهانی به دنیا تحمیل کردن 😭😭😭😭😭 😓😓😓

اتحادیه اروپا: تضمین‌های امنیتی درخواستی روسیه قابل پذیرش نیستجوزپ بورل، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، در سایه تشدید تنش میان روسیه و غرب در پی بحران اوکراین، خواسته‌های روسیه در مورد گرفتن تضمین‌های امنیتی و توقف

گزارش توییتری اولیانوف از دیدار هیات‌های ۱+۴ و آمریکانماینده روسیه در سازمان‌های بین‌المللی واقع در وین در توییتی از دیدار هیات‌های ۱+۴ و آمریکا در عصر امروز خبر داد.

قزاقستان حکم اعدام را به طور کامل از قوانین کیفری خود حذف کرددادگاه‌های قزاقستان از سال ۲۰۰۴ صدور حکم اعدام را متوقف کرده بودند و تنها یک نفر در سال ۲۰۱۶ به اتهام تیراندازی و کشتار جمعی در شهر آلماتی به اعدام محکوم شد. /پدر زنده‌یاد روح الله زم با برائت از لباس آخوندی و افشای وصیت پسرش مبنی بر معرفی دو مزدوری که باعث ربایش او شدند، در طرف درست تاریخ ایستاد. آخوندهایی که مدعی هستند با مردم هستند باید عبا و عمامه را به دور بیندازند و پوشش انسان به تن کنند. BoratSagdiyev Kazakhstan number one

مسابقه هاکی روی یخ پوتین و لوکاشنکو در سن پترزبورگدر این مسابقه که پوتین و لوکاشنکو در یک تیم حضور داشتند، طبیعتا با پیروزی ۱۸-۷ تیم رهبران روسیه و بلاروس به پایان رسید. جای بسیار عالی برای انجام معاملات مافیایی بین رئیس و اراذلِ همراهش🧐

طرح آمریکا در صورت شکست مذاکرات هسته‌ای ویندر حالی که وین برای دومین روز متوالی، میزبان هشتمین دور مذاکرات هسته‌ای میان ایران و قدرت های جهانی است، واشینگتن و تهران در انتظار این هستند که ببینند آیا برنامه_اتمی_ایران مذاکرات_وین iaeagc العربیه_فارسی : احتمال ناچیز دستیابی به توافق به گزارش روزنامه اسرائیلی «هاآرتص»، مقامات بلندپایه آمریکایی در تبادل‌نظر با همتایان اسرائیلی خود تاکید داشتند که احتمال دستیابی به توافق در این دور از مذاکرات، پایین است. برنامه_اتمی_ایران تعیین ضرب الاجل تا ا نتهای ژانویه هم به نظرم خیلی خیلی زیاد است و یک ریسک خطرناک محسوب میشود.. برنامه_اتمی_ایران - یک راه حل دردسترس دیگرهم هست که هزینه کمتری برای جهان خواهدداشت : ۱- برسمیت شناختن مبارزه مردم ایران برای سرنگونی آخوندهای تروریست.. ۲- برسمیت شناختن مبارزه مردم سوریه برای سرنگونی بشار اسد جنایتکار ۳- تلفیقی ازاقدامات قانونی بین المللی ومحورهای ۱ و ۲..

مراسم جشن پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس جنبش فتح در رام‌الله و با شرکت صدها فلسطینی برگزار شد.قدس/ خبرگزاری آناتولی

پنجاه و هفتمین سالگرد تاسیس جنبش فتح «جنبش آزادی‌بخش ملی فلسطین» در شهر رام‌الله در کرانه باختری رود اردن با حضور صدها نفر از طرفداران فتح و نمایندگان سازمان آزادی‌بخش فلسطین گرامی داشته شد.

محمود العالول، معاون رئیس جنبش فتح طی سخنانی در این مراسم به مشارکت این جنبش در مقاومت‌های مردمی علیه اشغال اسرائیل در روستا و شهرهای کرانه باختری اشاره کرد.

همچنین عباس زکی، از اعضای کمیته مرکزی جنبش فتح نیز در گفت‌وگو خبرنگار آناتولی اظهار داشت: برای ما ضروری است که تلاش‌های مقاومت خود را افزایش دهیم، زیرا آزار و اذیت افزایش یافته و فساد و بی عدالتی علیه مردم بزرگ ما گسترش یافته است.

گفتنی است که جنبش فتح یک حرکت مقاومتی است که در یکم ژانویه سال 1965 توسط یاسر عرفات و یارانش با هدف آزادی فلسطین از اشغال اسرائیل تاسیس شده است.