جشن فارغ التحصیلی دانش‌آموزان مدارس بنیاد معارف ترکیه در ننگرهار افغانستان

08/03/1401 07:24 ب.ظ

مراسم فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان مدارس بنیاد معارف ترکیه در ولایت ننگرهار افغانستان برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی

مراسم فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان مدارس بنیاد معارف ترکیه در ولایت ننگرهار افغانستان برگزار شد. - خبرگزاری آناتولی 29.05.

2022 کابل/خبرگزاری آناتولی جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان دبیرستان پسرانه بنیاد معارف ترکیه در منطقه در جلال‌آباد در مرکز ولایت ننگرهار در مرز افغانستان با پاکستان با حضور جهاد ارگینای، سفیر ترکیه در کابل، مولوی حبیب حضرت حقانی و رئیس آموزش و پرورش ننگرهار برگزار شد.

در این مراسم 47 دانش آموز کلاه فارغ التحصیلی خود را به هوا پرتاب کردند. جهاد ارگینای، سفیر ترکیه در کابل به دانش‌آموزان فارغ التحصیل تبریک گفته اظهار داشت: به لطف و همکاری بنیاد معارف ترکیه دانش‌آموزان از آموزشی باکیفیت بهرمند شدند؛ همانگونه که ما در ترکیه آموزش می‌بینیم، دانش‌آموزان در مدارس بنیاد معارف نیز به همان شکل و کیفیت آموزش می‌بینند.

ادامه مطلب:
aa_persian »

کشته شدن 18 عضو «پ ک ک» توسط ارتش ترکیه در شمال عراقادامه عملیات نظامی ترکیه در مناطق شمال عراق از سوی مقامات بغداد نقض حاکمیت این کشور تلقی شده و تنش‌ها در روابط دو کشور را تشدید کرده استوزارت دفاع ترکیه

ویدئوی سان دیدن پادشاه اسپانیا از یگان‌های ارتشبزرگترین جشن نظامی اسپانیا امسال در شهر «اوئسکا» این کشور برگزار شد

تیراندازی در تهران؛ «مهاجم ۲۴ ساله کشتار شهریار بازداشت شده است»در حالی که ایرنا، در آغاز از تیراندازی در جریان تجمع روز شنبه در برابر ساختمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خبر داده بود، رئیس پلیس تهران می‌گوید در این روز هیچ تجمعی در آن محل برگزار نشده است.

سازمان ملل خواهان تحقیقات کامل و مستقل در مورد حملات کابل و بلخ شدریچارد بنت، گزارشگر ویژه حقوق بشر سازمان ملل متحد در امور افغانستان، خواستار تحقیقات مستقل و کامل در مورد حملات تروریستی اخیر در شهر کابل و ولایت (استان)

تیم ملی کاراته ترکیه قهرمان مسابقات اروپا شدتیم ملی کاراته ترکیه قهرمان مسابقات اروپا شد تیم ملی کاتای مردان ترکیه در مسابقات کاراته قهرمانی بزرگسالان اروپا که در شهر غازی‌آنتب برگزار می‌شود، به مقام اول دست یافت.

کهنه سرباز آذربایجانی: پهپادهای ترکیه نقش مهمی در پیروزی قره‌باغ داشتندکهنه سرباز آذربایجانی که خود در جنگ اول و پسرش نیز در جنگ دوم قره‌باغ حضور داشتند، در جشنواره تکنوفست باکو گفت پهپادهای ترکیه نقش مهمی در پیروزی قره‌باغ داشتند. - خبرگزاری آناتولی

مراسم فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان مدارس بنیاد معارف ترکیه در ولایت ننگرهار افغانستان برگزار شد.

29.05.2022

کابل/خبرگزاری آناتولی

جشن فارغ‌التحصیلی دانش‌آموزان دبیرستان پسرانه بنیاد معارف ترکیه در منطقه در جلال‌آباد در مرکز ولایت ننگرهار در مرز افغانستان با پاکستان با حضور جهاد ارگینای، سفیر ترکیه در کابل، مولوی حبیب حضرت حقانی و رئیس آموزش و پرورش ننگرهار برگزار شد.

در این مراسم 47 دانش آموز کلاه فارغ التحصیلی خود را به هوا پرتاب کردند.

جهاد ارگینای، سفیر ترکیه در کابل به دانش‌آموزان فارغ التحصیل تبریک گفته اظهار داشت: به لطف و همکاری بنیاد معارف ترکیه دانش‌آموزان از آموزشی باکیفیت بهرمند شدند؛ همانگونه که ما در ترکیه آموزش می‌بینیم، دانش‌آموزان در مدارس بنیاد معارف نیز به همان شکل و کیفیت آموزش می‌بینند.

وی با آرزوی موفقیت برای دانش‌آموزان گفت: امیدوارم این فرصت را داشته باشید که تحصیلات خود را همانطور که می‌خواهید ادامه دهید. مهم این است که پس از فارغ‌التحصیلی به کشورتان خدمت کنید. شما در عین حال به عنوان سفیر فرهنگی و پل در روابط ترکیه و افغانستان عمل می‌کنید.