جشنواره بالون‌ها با ۱۰۰ بالون رنگارنگ در چین برگزار شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

جشنواره بالون‌ها در آخر هفته ماه ژوئن در شهر ژانگی در شمال غربی چین برگزار شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در مراسم گشایش این جشنواره، تعداد ۱۰۰ بالون به هوا فرستاده شدند و گردشگران توانستند از بالا مناظر بدیع روی زمین را تماشا کنند.

شهرک توریستی ژانگی در مجاورت پارک ملی ژانگی قرار دارد که شامل منطقه ای کوهستانی متشکل از کوه های صخره‌ای و رسوبی متعلق به دوران‌های مختلف زمین است. تپه‌هایی رنگارنگ که گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب می‌کند. از سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ به ترتیب ۱.۴۲ میلیون، ۱.۹۳ میلیون و ۲.۳۲ میلیون نفر از این منطقه بازدید کرده‌اند که رشدی حدودا معادل ۳۰ درصد در سال را در شمار گردشگران ورودی به این ناحیه نشان می‌دهد.

صنعت گردشگری این شهرک با حمایت سازمان گردشگری چین اکنون از حالت محلی و حاشیه‌ای قدیم درآمده است و به صنعتی توسعه یافته بدل شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

زیباست

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رقابت گرفیتی‌کاران در جشنواره‌ کازابلانکامراکش؛ رقابت گرفیتی‌کاران در جشنواره‌ای در کازابلانکا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ویدئو؛ برگزاری جشنواره «بندلغزی» در جمهوری چک
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چین: در صورت درخواست هنگ‌کنگ، نظم برقرار می‌کنیمچین گفته است در صورتی که دولت محلی هنگ‌کنگ درخواست کند، حق دارد نظم را به این سرزمین بازگرداند. سخنگوی وزارت دفاع چین در پکن گفت طبق قانون حق مداخله، هنگ‌کنگ می‌تواند از ارتش چین درخواست کمک کند. جمهوری اسلامی کجاست تا از حقوق مسلمانان چینی و مردم هنگ کنگ دفاع کند؟به چین و روسیه که رسید همه فراموش شدند آنانی که حادثه تین آنمن را به فراموشی سپردند و در خصوص اشغال تبت و ترکستان شرقی مماشات کردند،امروز شاهد آمادگی چین برای سرکوب دموکراسی هنگ کنگ هستند و فردا چین جهان را زیر پایش له خواهد کرد.زمان بیداری رو به اتمام هست و جهان برای مقابله با تهدید چینی،امروز باید متحد باشد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

پنج تن بر اثر نشت گاز در چین جان باختندپنج تن از شهروندان چین به به علت مسمومیت ناشی از نشت گاز در یک شرکت بیوشیمی جان خود را از دست دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حقایق و آمارهایی از صنعت توریسم در چیندرآمد سالانه چین از صنعت توریسم، از سال 2016، حدود سه تریلیون و 94 میلیارد یوان بوده که نسبت به سال قبل از آن 15.2 درصد افزایش پیدا کرده است. این صنعت 2.1 درصد از تولید ناخالص ملی را تشکیل داده و باعث ایجاد 22 و نیم میلیون شغل شده است. اگر شغل‌های باواسطه را هم از سال 2015 در نظر بگیریم، تاثیر توریسم بر ایجاد شغل در چین بسیار بیشتر از این خواهد بود و به حدود 65 میلیون شغل خواهد رسید.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

استرالیا برای کاهش نفوذ چین در اقیانوس آرام واحد جدید نظامی تاسیس می کندوزیر دفاع استرالیا تاکید کرده است که این نیرو در زمینه های گوناگون از جمله عملیات امنیتی، یاری رسانی بشردوستانه، امدادرسانی در صورت وقوع فجایع و سوانح طبیعی و نیز عملیات پاسبانی صلح قابل استفاده خواهد بود. خودتون آویزون کسی دیگه هستین ! بعد میخوان با چین در بیوفتین ؟!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »