جسی کامبس، 'سریع‌ترین راننده زن خودروی چهارچرخ' درگذشت

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

جسی کامبس، راننده مسابقات اتومبیلرانی و مجری تلویزیونی در تلاش برای ثبت رکورد جدید سرعت جان داد. جسی کامبس ۳۹ ساله لقب 'سریع‌ترین زن خودروی چهارچرخ' را داشت.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

جسی کامبس در سال ۲۰۱۳ پس از آن که موفق شد به سرعت ۶۴۱ کیلومتر در ساعت برسد، چنین لقبی را دریافت کرد.

او امیدوار بود که بتواند بر رکورد سرعت ۸۲۴ کیلومتری زنان که در سال ۱۹۷۶ توسط کیتی اونیل با یک وسیله سه چرخ بدست آمد، غلبه کند. خانواده او گفتند:"مهم‌ترین رویای جسی این بود که سریع‌ترین زن روی زمین باشد، رویایی که از سال ۲۰۱۲ در پی آن بود و او این دنیا را در حالی ترک کرد که سریع‌تر از هر زن دیگری در تاریخ رانندگی کرد."

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

دیوان حقوق بشر اروپا روسیه را در قضیه مرگ ماگنیتسکی در زندان محکوم کرددیوان حقوق بشر اروپا روسیه را در قضیه مرگ سرگئی ماگنیتسکی در زندان به پرداخت ۳۴هزار یورو محکوم کرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

عروسک‌‌های باربی دو زن تاریخ‌‌ساز آمریکایی وارد بازار شدعروسک‌‌های باربی دو زن تاریخ‌‌ساز آمریکایی وارد بازار شد شرکت تولید کننده عروسک‌‌های باربی دو عروسک الهام‌‌گرفته از «رزا پارکز» و «سَلی راید» دو زن تاریخ ساز آمریکایی، را ارائه داده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

صدور حکم 15 سال حبس درباره یک زن مخالف حجاب اجباری در ایران
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تیرباران دو پولیس زن از سوی افراد ناشناس در قندهاردر نتیجه حمله افراد ناشناس چهارشنبه 28 اوت بر دو پولیس زن در چهارراهی «مدد» واقع در ناحیه اول شهر
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

افراد مسلح ناشناس دو پلیس زن را در قندهار کشتندسخنگوی پلیس ولایت قندهار در جنوب افغانستان تایید کرد که افراد مسلح ناشناس دو سرباز پلیس زن را حوالی ساعت ۸ صبح امروز به ضرب گلوله کشتند. یکی از آنها پنج سال و دیگری یک سال در نیروهای پلیس ولایت قندهار خدمت می‌کردند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

آیا شرط باردار نشدن در زمان استخدام کارگران زن از سوی کارفرما قانونی است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »