جسی کامبس، 'سریع‌ترین راننده زن خودروی چهارچرخ' درگذشت

29/08/2019 02:07:00 ب.ظ

جسی کامبس، 'سریع‌ترین راننده زن خودروی چهارچرخ' درگذشت

جسی کامبس، 'سریع‌ترین راننده زن خودروی چهارچرخ' درگذشت

جسی کامبس، راننده مسابقات اتومبیلرانی و مجری تلویزیونی در تلاش برای ثبت رکورد جدید سرعت جان داد. جسی کامبس ۳۹ ساله لقب 'سریع‌ترین زن خودروی چهارچرخ' را داشت.

جسی کامبس در سال ۲۰۱۳ پس از آن که موفق شد به سرعت ۶۴۱ کیلومتر در ساعت برسد، چنین لقبی را دریافت کرد.او امیدوار بود که بتواند بر رکورد سرعت ۸۲۴ کیلومتری زنان که در سال ۱۹۷۶ توسط کیتی اونیل با یک وسیله سه چرخ بدست آمد، غلبه کند.خانواده او گفتند:"مهم‌ترین رویای جسی این بود که سریع‌ترین زن روی زمین باشد، رویایی که از سال ۲۰۱۲ در پی آن بود و او این دنیا را در حالی ترک کرد که سریع‌تر از هر زن دیگری در تاریخ رانندگی کرد."

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »

شرق

🔺در نشست اساتید دانشگاه تهران چه گذشت؟ 🔹محمدجواد ظریف، علی مطهری، ابراهیم متقی، حدادعادل، محمود نیلی احمدآبادی، تقی آزاد ارمکی، صادق زیباکلام و پیروز حناچی در این نشست سخنرانی کردند. @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

دیوان حقوق بشر اروپا روسیه را در قضیه مرگ ماگنیتسکی در زندان محکوم کرددیوان حقوق بشر اروپا روسیه را در قضیه مرگ سرگئی ماگنیتسکی در زندان به پرداخت ۳۴هزار یورو محکوم کرد

عروسک‌‌های باربی دو زن تاریخ‌‌ساز آمریکایی وارد بازار شدعروسک‌‌های باربی دو زن تاریخ‌‌ساز آمریکایی وارد بازار شد شرکت تولید کننده عروسک‌‌های باربی دو عروسک الهام‌‌گرفته از «رزا پارکز» و «سَلی راید» دو زن تاریخ ساز آمریکایی، را ارائه داده است.

صدور حکم 15 سال حبس درباره یک زن مخالف حجاب اجباری در ایران

تیرباران دو پولیس زن از سوی افراد ناشناس در قندهاردر نتیجه حمله افراد ناشناس چهارشنبه 28 اوت بر دو پولیس زن در چهارراهی «مدد» واقع در ناحیه اول شهر

افراد مسلح ناشناس دو پلیس زن را در قندهار کشتندسخنگوی پلیس ولایت قندهار در جنوب افغانستان تایید کرد که افراد مسلح ناشناس دو سرباز پلیس زن را حوالی ساعت ۸ صبح امروز به ضرب گلوله کشتند. یکی از آنها پنج سال و دیگری یک سال در نیروهای پلیس ولایت قندهار خدمت می‌کردند.

آیا شرط باردار نشدن در زمان استخدام کارگران زن از سوی کارفرما قانونی است؟

بنتلی ماشین سال ۲۰۳۵ خود را نمایش داد جسی کامبس در سال ۲۰۱۳ پس از آن که موفق شد به سرعت ۶۴۱ کیلومتر در ساعت برسد، چنین لقبی را دریافت کرد.Aa دیوان حقوق بشر اروپا روز سه‌شنبه ۲۷ اوت (پنج شهریور) دولت روسیه را در قضیه مرگ سرگئی ماگنیتسکی، وکیل و حقوقدان افشاگر در زندان محکوم کرد.شهریور ۰۴, ۱۳۹۸ بولتون: نباید به نفتکش ایرانی «آدریان دریا ۱» اجازه داد نفت قاچاق خود را تخلیه کند جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، گفته است نباید به نفتکش ایرانی «آدریان دریا ۱» اجازه داد محموله نفت قاچاقی خود را در یک بندر یا دریا به فروش برساند.یک فعال زن ایرانی به اتهام شرکت در اعتراضات علیه حجاب اجباری در این کشور توسط دادگاه انقلاب تهران به 15 سال حبس محکوم شد.

او امیدوار بود که بتواند بر رکورد سرعت ۸۲۴ کیلومتری زنان که در سال ۱۹۷۶ توسط کیتی اونیل با یک وسیله سه چرخ بدست آمد، غلبه کند. خانواده او گفتند:"مهم‌ترین رویای جسی این بود که سریع‌ترین زن روی زمین باشد، رویایی که از سال ۲۰۱۲ در پی آن بود و او این دنیا را در حالی ترک کرد که سریع‌تر از هر زن دیگری در تاریخ رانندگی کرد. سرگئی ماگنیتسکی در سال ۲۰۰۸ و در زمانی که به‌عنوان یک وکیل در یک دفتر وکالت برای شرکت آمریکایی هرمیتیج کاپیتال کار می‌کرد، بازداشت شد." موضوعات مرتبط .» نفتکش آدریان دریا ۱ - که پیشتر نام آن گریس ۱ بود - حدود یک ماه و نیم از سوی جبل‌الطاق توقیف شده بود.