جسد فردی مفقود در آمریکا بعد از 22 سال با کمک گوگل‌ارت پیدا شد

22/06/1398 05:21:00 ب.ظ

جسد فردی مفقود در ایالت فلوریدای آمریکا بعد از 22 سال با کمک 'گوگل ارت' از داخل خودرویش که داخل دریاچه سقوط کرده بود، پیدا شد. - خبرگزاری آناتولی

جسد فردی مفقود در ایالت فلوریدای آمریکا بعد از 22 سال با کمک 'گوگل ارت' از داخل خودرویش که داخل دریاچه سقوط کرده بود، پیدا شد. - خبرگزاری آناتولی 13.09.2019 آنکارا/ خبرگزاری آناتولی جسد فردی به نام"ویلیام مولد" که 22 سال پیش در ایالت فلوریدای آمریکا ناپدید شده بود، بعد از اینهمه سال با کمک"گوگل ارت" از داخل خودرویش که داخل دریاچه سقوط کرده بود، پیدا شد.

به گزارش"بی بی سی"، ویلیام روز 27 نوامبر 1997 هنگام بازگشت از کلوپ شبانه‌ای در منطقه لانتانا ناپدید شده و پس از آن هیچ خبری از او نشد تا اینکه خودروی او از طریق"گوگل ارت" در داخل دریاچه شناسایی شد. سپس با پهپاد وجود خودرو در داخل دریاچه تثبیت و به دنبال آن پلیس وارد عمل شد و در نهایت مشخص شد که بقایای استخوانهای ویلیام داخل خودروست.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

نسل‌های جدید به آشنایی بیشتر با امام بزرگوار نیازمندند/امام را نمی‌شود تحریف کرد

رهبر انقلاب تاکید کردند: همه ما نیازمندیم با ابعاد شخصیت چندبعدی و باعظمت حضرت امام خمینی بیشتر آشنا شویم. ادامه مطلب >>

گزارش یورونیوز از تهران؛ روایتی از زندگی یونس ۷ ساله در سایه تحریم‌هایونس هفت ساله در دوره‌ای حساس، دسترسی به درمان را از دست داد. آنچه می‌توانست زندگی او را نجات دهد.خانواده او می‌گویند که تحریم‌های آمریکا علیه ایران عامل مهمی در ایجاد این وضعیت است. گزارش اختصاصی یورونیوز از تهران را ببینید.

بیش از یک میلیون نفر از اهالی ادلب آواره شده‌اند

تردد بیش از 8000 زائر ایرانی از مرزهای خوزستان در تاسوعا و عاشورامدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: امسال بیش از 8000 زائر ایرانی در تاسوعا و عاشورای حسینی از گذرگاه‌های مرزی استان تردد کردند.

بعد از خرید تسلیحاتی آنکارا از مسکو، آمریکا کماکان تحریم ترکیه را بررسی می‌کندبعد از خرید تسلیحاتی آنکارا از مسکو، آمریکا کماکان تحریم ترکیه را بررسی می‌کند کلارک کوپر، مدیرکل امور سیاسی و نظامی وزارت خارجه آمریکا پنج شنبه به خبرنگاران در واشنگتن گفت: آنها هنوز ممکن است هدف تحریم قرار بگیرند. تمام گزینه ها هم چنان بر روی میز است.

بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره را از 19.75 درصد به 16.50 درصد تقلیل داد- خبرگزاری آناتولی

خروج قطار از ریل در کنگو؛ 50 کشتهوزیر امور انسانی کنگو از جان باختن دست‌کم 50 نفر بر اثر خروج قطار از ریل در شهر تانگانیکا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی