جسد فردی مفقود در آمریکا بعد از 22 سال با کمک گوگل‌ارت پیدا شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جسد فردی مفقود در ایالت فلوریدای آمریکا بعد از 22 سال با کمک 'گوگل ارت' از داخل خودرویش که داخل دریاچه سقوط کرده بود، پیدا شد. - خبرگزاری آناتولی

جسد فردی مفقود در ایالت فلوریدای آمریکا بعد از 22 سال با کمک "گوگل ارت" از داخل خودرویش که داخل دریاچه سقوط کرده بود، پیدا شد.جسد فردی به نام"ویلیام مولد" که 22 سال پیش در ایالت فلوریدای آمریکا ناپدید شده بود، بعد از اینهمه سال با کمک"گوگل ارت" از داخل خودرویش که داخل دریاچه سقوط کرده بود، پیدا شد.

به گزارش"بی بی سی"، ویلیام روز 27 نوامبر 1997 هنگام بازگشت از کلوپ شبانه‌ای در منطقه لانتانا ناپدید شده و پس از آن هیچ خبری از او نشد تا اینکه خودروی او از طریق"گوگل ارت" در داخل دریاچه شناسایی شد. سپس با پهپاد وجود خودرو در داخل دریاچه تثبیت و به دنبال آن پلیس وارد عمل شد و در نهایت مشخص شد که بقایای استخوانهای ویلیام داخل خودروست.

کلانتری"پالم بیچ‌ کانتی" طی بیانیه‌ای اعلام کرد کرد که خودروی مولد از جاده منحرف شده و داخل دریاچه سقوط کرده است. اما هنوز هم معلوم نیست که چگونه این خودرو به دریاچه افتاد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش یورونیوز از تهران؛ روایتی از زندگی یونس ۷ ساله در سایه تحریم‌هایونس هفت ساله در دوره‌ای حساس، دسترسی به درمان را از دست داد. آنچه می‌توانست زندگی او را نجات دهد.خانواده او می‌گویند که تحریم‌های آمریکا علیه ایران عامل مهمی در ایجاد این وضعیت است. گزارش اختصاصی یورونیوز از تهران را ببینید.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بیش از یک میلیون نفر از اهالی ادلب آواره شده‌اند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تردد بیش از 8000 زائر ایرانی از مرزهای خوزستان در تاسوعا و عاشورامدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: امسال بیش از 8000 زائر ایرانی در تاسوعا و عاشورای حسینی از گذرگاه‌های مرزی استان تردد کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بعد از خرید تسلیحاتی آنکارا از مسکو، آمریکا کماکان تحریم ترکیه را بررسی می‌کندبعد از خرید تسلیحاتی آنکارا از مسکو، آمریکا کماکان تحریم ترکیه را بررسی می‌کند کلارک کوپر، مدیرکل امور سیاسی و نظامی وزارت خارجه آمریکا پنج شنبه به خبرنگاران در واشنگتن گفت: آنها هنوز ممکن است هدف تحریم قرار بگیرند. تمام گزینه ها هم چنان بر روی میز است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

بانک مرکزی ترکیه نرخ بهره را از 19.75 درصد به 16.50 درصد تقلیل داد- خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

خروج قطار از ریل در کنگو؛ 50 کشتهوزیر امور انسانی کنگو از جان باختن دست‌کم 50 نفر بر اثر خروج قطار از ریل در شهر تانگانیکا خبر داد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »