جسد خشکیده بر صندلی زن ایتالیایی دو سال پس از مرگش پیدا شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

پلیس ایتالیا جسد خشکیده بر صندلی یک زن ۷۰ ساله را دو سال پس از مرگش پیدا کرد که پشت میزش نشسته بود.

جسد مارینلا برتا که هیچ خویشاوند زنده‌ای نداشت، در خانه‌اش در نزدیکی دریاچه کومو در شمال ایتالیا پیدا شده است.

بر اساس گزارش رسانه‌های ایتالیایی، همسایگان این زن سالمند حداقل دو سال و نیم بود که او را ندیده بودند.مادر ۹۸ ساله برای مراقبت از پسر ۸۰ ساله‌اش، ساکن خانه سالمندان شد

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بخاطر اینکه اونجا بهشت خانوم هاست و خانواده خیلی اهمیت داره !

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تصاویری از جشن و پایکوبی سنگالی‌ها پس از غلبه بر شاگردان کی‌روششاگردان کارلوس کی‌روش، مربی تیم مصر در ضربات پنالتی با نتیجه چهار بر دو تسلیم «شیرهای» سنگال شدند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

محرومیت دو جلسه‌ای کنعانی‌زادگان از سوی کمیته اخلاق- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimکنعانی‌زادگان از دو بازی ملی محروم شد کمیته‌اخلاق: کنعانی‌زادگان به دلیل نقض مقررات اخلاقی فوتبال به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و محرومیت از دو بازی ملی فوتبال محکوم شد عجب😅 با این حساب و با این حکم عیاشی ،دختربازی ،عمل منافی عفت ، الواط بازی درتیم میلی آزاد شد●●● امر به معروف و نهی از منکر ممنوع!!!!!!!!! اتوبوس تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران را تبدیل به فاحشه خانه کرده! دو جلسه محرومیت!! خاک بر سرتان با این حکم! آبروی شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی زیر سوال رفت!!!
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

واکنش‌ها به کارزار #منوفارسی؛ تئوری توطئه یا حقوق بشر؟هشتگ «منوفارسی» که ابتدا با اشتراک‌گذاری خاطرات رنج کودکی کاربران شبکه‌های اجتماعی به‌خاطر اجبار آموزش به زبان فارسی آغاز شد، پس از مدت کوتاهی ابعاد سیاسی تئوری حرامزادگی عربستان و انگلیس! توطه عربهای سوسمارخوری هست که در اثر فرهنگ قبیله ای سر میبرن تا حالا به حکومت برای عرب پرستی حمله میکردند. حالا به زبان فارسی حمله می‌کنند. اینستاگرام هشتک افتخار به پرچم ایران رو حذف میکنه.. از حذف عکس و لسم و یاد سردار سلیمانی وحشت دارند. انوقت داعش واهانت به ایران و فارسی و پرچم ایران آزاده. به لطف وطن فروشان مثل شما
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ضوابط پرداخت عیدی سالانه کارگران/ خروج از کار قبل از پایان سال مانع پرداخت عیدی نیستعلی خدایی گفت: طبق قانون هر کارگر باید به میزان ۲ برابر حقوق ماهانه خود عیدی پایان سال دریافت کند و خارج شدن از کار به هر دلیلی مانع پرداخت عیدی کارگر نیست. لطفاً صدا که نه،بهتراست بگوییم فریاداعتراض کارکنان قرارداد مدت موقت وزارت نفت رااز ۱۰سال بلاتکلیفی و بی توجهی دولت،تحمل حقارتها و آپارتاید اداری وتبعیض های مالی فراوان به گوش رئیس جمهور محترم برسانید. بی عدالتی در حق این جامعه ۲۷۰۰۰ نفره بیداد میکند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیروزی قاطعانه بارسلونا مقابل اتلتیکو مادریدتیم فوتبال بارسلونا که پس از تعطیلات و بازار نقل و انتقالات زمستانی دست‌خوش تغیراتی شده است، در یکی از حساس‌ترین و سخت‌ترین دیدار‌های هفته بیست‌و‌سوم
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

«۱۱۴ مرگ» دیگر در آمار رسمی کرونا در ایران؛ وزیر بهداشت: ۹۰ درصد بستری‌شدگان واکسن نزده‌اندهمزمان با اعلام وزارت بهداشت مبنی بر شناسایی ۳۸۷۵۷ مبتلای جدید به ویروس کرونا در ایران، علی خامنه‌ای نیز بر ضرورت استفاده از ماسک و تزریق دوز سوم واکسن کرونا تاکید کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »