جسد مردی که 22 سال پیش گم شده بود به کمک گوگل ارث پیدا شد

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 28 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جسد یک مرد آمریکایی که در سال 1997 گم شده و هیچ اثری از او پیدا نشده بود، به کمک نقشه‌های گوگل ارث

ویلیام اریل مولدت در 7 نوامبر 1997 و زمانی که از یک کلوپ شبانه به منزلش در شهر لانتانای ایالت فلوریدای آمریکا بازمی‌گشت، ناپدید شد و تمامی تلاش‌ها برای یافتن نشانی از او بی‌نتیجه ماند. تحقیقات گسترده پلیس نیز به جایی نرسید و پرونده آقای مولدت مختومه اعلام شد.

در 28 آگوست 2019 و زمانی که یک نقشه‌بردار در حال بررسی زمینی آماده ساخت در کنار دریاچه ولینگتون فلوریدا بود، توانست به وضوح تصویر یک خودروی متروکه را درون دریاچه ببیند. وبگاه «پروژه چارلی» که پروژه‌ای مرتبط با ناپدیدشدگان است، گزارش کرد این خودرو به وضوح در تصاویر گوگل ارث دیده می‌شد ولی بسیار عجیب است که این موضوع از سال 2007 تا سال 2019 نظر هیچ‌کس را جلب نکرده بود.

پلیس محلی با خارج کردن خودرو از دریاچه بقایای یک جسد را درون آن پیدا کرد و پس از بررسی‌های پزشکی قانونی مشخص شد این جسد کسی نیست جز ویلیام اریل مولدت.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

از آرامکو چه خبر 😂🤣

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 12. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جسد فردی مفقود در آمریکا بعد از 22 سال با کمک گوگل‌ارت پیدا شدجسد فردی مفقود در ایالت فلوریدای آمریکا بعد از 22 سال با کمک 'گوگل ارت' از داخل خودرویش که داخل دریاچه سقوط کرده بود، پیدا شد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

دست کم ۴۴ جسد مثله شده در چاهی در مکزیک پیدا شدماموران پزشکی جنایی مکزیک برای شناسایی دست کم ۴۴ جسد مثله شده که در دل چاهی در نزدیکی شهر گوآدیلی‌حارا کشف شده با مشکل روبرو شده‌اند. اجساد که قطعه قطعه شده‌اند مجموعا در ۱۱۹ کیسه زباله قرار داده شده بودند.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنندافرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنند رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به موجب قانون مدنی افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند املاک غیرمنقول خریداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افرادی که تابعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند اموال غیرمنقول خریداری کنندافرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی‌توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور گفت: به موجب قانون مدنی افرادی که تبعیت ایرانی ندارند نمی توانند اموال غیرمنقول خریداری کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جانورانی که مامور مخفی سی‌آی‌ای بودندسازمان اطلاعات مرکزی آمریکا به‌تازگی با انتشار اسنادی، از تلاش آن سازمان برای آزمایش‌ و آموزش گربه‌ها، سگ‌ها، دلفین‌ها و پرندگان برای انجام ماموریت‌های سری جاسوسی و جمع‌آوری اطلاعات در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ میلادی پرده بر‌داشته است. سی‌آی‌ای بیشتر بخوانید:
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

سحری که خدا یارش بود«خودسوزی سحر_خدایاری یا دختر_آبی از دو بُعد قابل تامل است: از منظر اعتراضی و از جنبه استیصالی» بیشتر بخوانید در یادداشتی از علی ایزدی، تحلیلگر سیاسی: دختره روانی بوده احمقا
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »