جزییات واردات حدود دو میلیون دوز واکسن کرونا + جدول

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 21 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

معاون گمرک ایران در گفت‌وگو با ایلنا اعلام کرد: جزییات واردات حدود دو میلیون دوز واکسن کرونا + جدول

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مهرداد ارونقی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی ایلنا درباره مجموع میزان واردات واکسن در اواخر سال گذشته و ابتدای امسال اظهار داشت: در مجموع در بازه زمانی پانزدهم بهمن ماه سال 99 تا 26 فروردین ماه سال جاری، یک میلیون و 995 هزار و 800 دوز واکسن کرونا وارد کشور شده‌است.

ارونقی با بیان اینکه اولین محموله واکسن چینی 10 اسفند ماه وارد ایران شد، اظهار داشت: سومین محموله واکسن کرونا که اولین محموله واکسن چینی محسوب می‌شود، دهم اسفند ماه سال گذشته (1399.12.10) به میزان 250 هزار دوز وارد ایران شد. ارونقی ادامه داد: ششمین محموله واکسن کرونا که چهارمین محموله واکسن روسی با برند اسپوتنیک بوده به میزان 100 هزار دوز در تاریخ پنجم فروردین امسال (1400.1.5) وارد کشور شد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تزریق بیش از 20 میلیون دوز واکسن کرونا در ترکیهوزارت بهداشت ترکیه اعلام کرد که تاکنون در کشور بیش از 20 میلیون دوز واکسن کرونا تزریق شده است. - خبرگزاری آناتولی این بیست میلیون کلا برای ۶۵ سال به بالا تزریق شده؟
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

جزئیات واردات ۱.۹ میلیون دوز واکسن کرونا اعلام شداعلام گمرک ایران به سازمان غذا و دارو نشان می دهد که از ۱۵ بهمن ماه سال گذشته تا ۲۶ فروردین ماه امسال یک میلیون و ۹۹۵ هزار و ۸۰۰ دوز واکسن کرونا وارد، ترخیص و تحویل وزارت بهداشت شده است. بزک نمیر بهار میاد کمپزه با خیار میاد در جمهوری اسلامی فقط فعل آینده وعده_سر_خرمن اقتصاد_اول_خاورمیانه یعنی حدود ۲ میلیون دوز تحویل وزارت بهداشت شده پس باید حدود یه میلیون نفر از افراد در اولویت می بایست واکسن زده باشن حدود ۱۴هزار نفر در روز به نظرم برای شروع و استارت واکسیناسیون گام بدی نیست بنده کاملا جدی و بدون کنایه خسته نباشید و خدا قوت عرض می کنم تشکر
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا ۶۰ میلیون دوز واکسن آسترازنکا صادر می‌کند | DW | 27.04.2021در حالی که واکسن_آسترازنکا هنوز در آمریکا مجوز نگرفته اما این کشور اقدام به تولید آن کرده است. اکنون گفته می‌شود که آمریکا در نظر دارد تا ۶۰ میلیون دوز از این واکسن را به کشورهای دیگر صادر کند. 60 میلیون دوز را روی بقیه کشورها ازمایش کند مرکل خودش همین واکسن رو زده، یعنی اشتباه کرده!؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

ورود و ترخیص ۳.۱ میلیون دوز واکسن کرونا از ۴ کشورطبق اعلام معاون فنی گمرک ایران در جریان واردات واکسن کرونا، تا کنون بیش از ۳.۱ میلیون دوز واکسن وارد ایران و توسط گمرک ترخیص و تحویل نمایندگان معرفی شده از سوی وزارت بهداشت شده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کوجا: با چین یک توافقنامه خرید 100 میلیون دوز واکسن کرونا امضا کردیمفخرالدین کوجا، وزیر بهداشت ترکیه: با چین یک توافقنامه خرید 100 میلیون دوز واکسن کرونا امضا کردیم که همه آنها را در دو نوبت تحویل خواهیم گرفت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »