جزییات پرداخت بیمه بیکاری کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کرونا چند نفر را در ایران بیکار کرد؟ بر اساس آمارها بیش از یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر به دلیل شیوع کرونا از کار بیکار شده و مشمول دریافت بیمه بیکاری شناخته شدند.

به گزارش ایسنا، به دنبال شیوع ویروس کرونا از اسفند سال گذشته بسیاری از کسب و کارها به ویژه صنوف خدماتی آسیب دیده و با توقف فعالیت روبه رو شدند.این امر ضمن ضرر و زیان به صاحبان این کسب و کارها، کاهش درآمد و بیکاری نیروهای کار شاغل در این کسب و کارها را به دنبال داشت.

بر اساس اعلام مدیرکل امور بیمه شدگان تامین اجتماعی تاکنون یک میلیون و ۲۵۱ هزار و ۹۷۵ نفر بر اثر شیوع کرونا مشمول بیمه بیکاری تشخیص داده شده اند که از این تعداد یک میلیون و ۱۶۹ هزار و ۵۳۴ نفر در حال دریافت بیمه بیکاری هستند. وزیر کار در روزهای اخیر اعلام کرد در حوزه بیمه بیکاری با راه اندازی سریع سامانه درخواست بیمه بیکاری، بیش از ۸۶۰ هزار متقاضی ثبت نام کردند و بیش از ۳۵۰۰ میلیارد تومان برای چهار ماه علاوه بر بیمه بیکاری که بر اساس قانون تعلق می‌گرفت، پرداخت شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

وبقیه بیکاران رادولت ومجلس مسبب انندکه به قانون اساسی عمل نکرده اندکه جامع دارای شغل وامکانات زندگی زمان براساس قران کریم باشندکه خداوندمتعال انراسرانه به زمان،تنظیم فرموده است.

مگه تو ایران قبل از کرونا بیکار نداشتیم؟ تو ایران میگن مدرک و میتونی با پول بخری ولی با مدرک نمیتونی بری سر کار! تازه کار هم داشته باشی درآمدتان زیر خط فقره! چه فایده که بری کار کنی؟ برای همین بیشتر میرن دزدی میکنند. کرونا واكسن_تاییدشده_بخرید بیکاری ایران_متحد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

خبر خوش برای جاماندگان دریافت بیمه بیکاری کرونابر اساس اعلام وزارت کار ۹۰ هزار نفر از متقاضیان واجد شرایط که از فهرست دریافت بیمه بیکاری کرونا جامانده بودند موفق به دریافت مقرری این ایام شدند و به این ترتیب پرونده مقرری بگیران بیمه بیکاری کرونا در آخرین روزهای سال ۱۳۹۹ بسته شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بیمه تکمیلی سوهان روح بازنشستگان تامین اجتماعی/ 'آزمایش کرونا' جزو تعهدات آتیه‌سازان‌ حافظ نیستمشاور کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگران ایران از اینکه آزمایش جزو تعهدات بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی نیست، انتقاد کرد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

از مردان «تنها» تا «بیکاری» و افزایش «مرگ» آنها در سال ۹۹بیش از نیمی از جمعیت ایران را جامعه مردان تشکیل می‌دهند که از این تعداد ۳۴ میلیون نفر بیش از ۱۰ سال سن دارند و از این تعداد ۲۱ میلیون نفر دارای همسر هستند، اما نکته قابل توجه اینجاست که به طور میانگین حدود ۲ درصد از پسران ۱۰ تا ۱۸ ساله یعنی معادل ۶۰ هزار نفر متاهل‌اند. از سراوان بگو بی شرف چطوری یه بچه ۱۰ساله متاهل شده manamoon53 چقدر بد، کاش زودتر انتخابات رو برگزار کنن زود تر رای بدیم همه چی درست شه، خاتمی و اون دو پفیوز محصور هم ذوق کنن و آغا هم خوشش بیاید. راستی لطفا به آغا بگین در باره حمام منصوری افشاگری کنه و تو تریبون عمومی اعلام کنه 'من کونی نیستم' ازونجا که مشکل معیشت مهم نیست این خیلی مهمه.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

همه چیز درباره «حذف دفترچه های بیمه»/توقف صدور دفترچه از امروزهمزمان با اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیک و توسعه خدمات غیرحضوری، سازمان تامین اجتماعی از ابتدای اسفندماه دیگر دفترچه بیمه درمان کاغذی صادر نخواهد کرد. به این ترتیب مراجعه به پزشک و مراکز درمانی و احراز هویت بیمه شدگان از طریق ارائه کارت ملی، شناسنامه و یا جلد دفترچه بیمه امکان پذیر است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

حلِ مشکلات حذف دفترچه بیمه/ هیچ پزشکی حق ندارد از کارگران پول آزاد بگیرد/ تشریح نحوه استفاده از بیمه تکمیلیشهرام غفاری گفت: به تازگی در جلسه‌ای که با همکاران حوزه‌ی بیمه تکمیلی داشتیم مشکلات برطرف شد. در حال حاضر به آنها دسترسی داده شده است تا نسخ الکترونیک را به صورت مکانیزه ببینند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »