جزئیاتی از نتایج سفر فرستاده سازمان ملل به صنعا و دیدار با رهبران حوثی‌

25/01/1401 12:37:00 ب.ظ

جزئیاتی از نتایج سفر فرستاده سازمان ملل به صنعا و دیدار با رهبران حوثی‌ العربيه_فارسى

هانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن، چهارشنبه، 13 آوریل، پس از دیدارهایی با رهبران شبه‌نظامیان حوثی، صنعا، پایتخت یمن را ترک کرد.این اولین سفر آخرین به روزرسانی: 14 آوریل ,2022: 01:36 شب GST Share آدرس کپی شد هانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن، چهارشنبه، 13 آوریل، پس از دیدارهایی با رهبران شبه‌نظامیان حوثی، صنعا، پایتخت یمن را ترک کرد. این اولین سفر گروندبرگ به صنعا است.

آخرین به روزرسانی: 14 آوریل ,2022: 01:36 شب GST Share آدرس کپی شد هانس گروندبرگ، فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن، چهارشنبه، 13 آوریل، پس از دیدارهایی با رهبران شبه‌نظامیان حوثی، صنعا، پایتخت یمن را ترک کرد.

این اولین سفر گروندبرگ به صنعا است. فرستاده ویژه سازمان ملل پیش از این به دلیل امتناع مکرر حوثی‌ها از استقبال وی قادر به سفر به این شهر تحت اشغال حوثی‌ها نبوده است. Advertisement او در یک کنفرانس مطبوعاتی پیش از خروج از فرودگاه بین‌المللی صنعا گفت که در طول سه روز سفر خود با رهبران حوثی‌ درباره امکان توسعه اجرای این آتش‌بس و راه‌های ادامه آن به عنوان گامی به سوی یک آتش‌بس دائمی گفت‌وگو کرده است.

او تاکید کرد، «از زمان اجرایی شدن آتش‌بس در 2 آوریل تاکنون به‌رغم گزارش‌های مکرر و نگران کننده درباره برخی موارد نقض آتش‌بس، اما کاهش قابل توجهی در درگیری‌ها وجود داشته و هیچ گزارش تاییدشده‌ای از حملات هوایی یا فرامرزی وجود نداشته است». headtopics.

ادامه مطلب:
العربیه فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سازمان ملل: بیش از ۴.۶ میلیون اوکراینی فرار کرده‌اندسازمان ملل روز سه‌شنبه اعلام کرد که بیش از ۴.۶ میلیون اوکراینی از جنگ فرار کرده‌اند، هرچند تعداد کمتری از پناهجویان جدید به کشورهای همسایه می‌روند.

سازمان همکاری اروپا: به شواهدی از جنایت جنگی روسیه در اوکراین دست یافته‌ایمکارشناسان سازمان امنیت و همکاری اروپا ارتش روسیه را به عدم توجه به پیشگیری‌های لازم، بی‌اعتنایی به جنبه «متناسب» اقدامات نظامی و بی‌توجهی به لزوم عدم حمله به مراکزی همچون مدارس و بیمارستان‌ها متهم کرده‌اند. از جنایاتی که شما در افغانستان و چندین کشورهای اسلامی مرتکب شده اید چطوره؟ عجب !کَشفی...🤣😂😘

بیش از «دو میلیارد متر مکعب» از حجم آب دریاچه ارومیه کاسته شده استوسعت دریاچه ارومیه از شش هزار کیلومتر مربع در سال ۱۳۷۷ به ۲۴۹۰ کیلومتر مربع در سال جاری رسیده است. 🔴 در قسمت ۱۷ ( برنامه حکم امسال صورتی دگر است ) ✔️موضوع ائتلاف با گروه‌های سیاسی ✴️ فراخوان - بزودی … 🔵برنامه های ما را در یوتیوب ببینید 👇 اینم یک رکورد جنایی دیگر از سید علی اقا و ج اسلامی او، جنایتی نابخشودنی که قابل جبران نیست باید به شرف وغیرت وهویت ومرزوبوم ملت وکشوری ریـــــــــــــــد💩💩💩که 44سال یک مشت ملای کثافت تن لش شپشو خونخوارکون پاره هشری تخم صیقه عرب متعفن شکم واره زن ستیز شادی کش غم گستر متوحش متحجرکوسکش واپسگرانجاست خرافه گرا ناموس جنده کونی حکومتش باشه وایران وایرانی رابه نابودی کشاندن

درخواست ۱۴ سناتور آمریکایی از جو بایدن: سپاه را از سازمان‌های تروریستی خارج نکنیدچهارده سناتور آمریکایی از حزب جمهوری‌خواه از رئیس جمهور ایالات متحده درخواست کردند که تا نام سپاه_پاسداران انقلاب اسلامی را از فهرست «سازمان‌های تروریستی خارجی» حذف نکند. اخبار_ایران

صدور روادید متقاضیان سفر به ایران در جریان جام جهانی ۲۰۲۲ رایگان شدسخنگوی دولت: *صدور روادید متقاضیان سفر به ایران در جریان جام جهانی ۲۰۲۲ رایگان شد *این مصوبه می‌تواند در جذب و تشویق سفر گردشگران جام‌جهانی به ایران نقش مؤثری داشته باشد

ویدیو؛ آغاز زودهنگام سفر مرگبار خرچنگ‌های کوبایی به سوی خلیج خوک‌هاهر ساله در کوبا، میلیون‌ها خرچنگ در آغاز فصل باران‌های بهاری از جنگل بیرون می‌آیند و به سمت آب‌های خلیج خوک‌ها می‌روند؛ سفری با هدف جفت‌گیری و تولیدمثل انجام می‌شود ولی به دلیل عبور از خیابان‌ها و بزرگراه‌ها بسیار خطرناک است.