جزئیات فروش عمارت شهرداران/ ملک ۱۵۴ میلیارد تومان فروخته شد

20/11/1400 02:24:00 ب.ظ

در گفت‌وگو با ایلنا اعلام شد: جزئیات فروش عمارت شهرداران/ ملک ۱۵۴ میلیارد تومان فروخته شد

مدیر عامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران، جزئیات فروش عمارت شهرداران را تشریح کرد. او با بیان اینکه این ملک به قیمت فروخته شده است، ادامه داد: اینکه می‌گویند ملک با قیمت نازل فروخته شده، حرف درستی نیست. مسیر قانونی آن طی شده و واگذاری انجام می‌شود.

مدیر عامل سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران درباره قیمت این ملک گفت: در مزایده اول قیمت این ملک ۸۱ میلیارد پایه‌گذاری شد که کسی در آن مزایده شرکت نکرد. مدتی بعد دوباره قیمت‌گذاری شد و به مزایده گذاشته شد و با قیمت ۱۳۵ میلیارد تومان پایه‌گذاری شد و در نهایت با قیمت ۱۵۴ میلیارد تومان به فروش رسید.

حسن زاده اضافه کرد: همه درباره مزایده اول که کسی در آن شرکت نکرد صبحت کردند، در حالی که در آن مزایده کسی شرکت نکرد و در مزایده دوم خریدارها حضور پیدا کردند و ملک به قیمت مناسب فروخته می‌شود. او افزود: اما ۸۱ میلیارد نیز در زمان خود عدد درستی بود، اما کسی در آن مزایده شرکت نمی‌کند. در مزایده دوم حضور پیدا کردند و با پیشنهاد بالاتر از قیمت پایه فروخته شده است.

حسن زاده در پاسخ به این سوال که پول فروش ملک اقدسیه برای چه چیزی هزینه شده است، گفت: برای پروژه‌های عمرانی هزینه شده است. پول این ملک مشخصا قرار بود که به خزانه شهرداری واریز و سپس به معاونت عمرانی برود و برای پروژه‌های عمرانی بزرگ شهر هزینه شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »
Loading news...
Failed to load news.

۴۲ هزار نفر در معرض خطر سیل در پی تخریب سد کاخوفکا؛ عملیات تخلیه در جریان است

سد و نیروگاه آبی «کاخوفکا» واقع در جنوب اوکراین بامداد روز سه‌شنبه ۶ ژوئن بر اثر انفجاری تخریب و آب پشت سد به مناطق پیرامون آن سرازیر شد. سیل بسیاری از شهرها و روستاهای منطقه خرسون را درنوردیده و زندگی هزاران نفر مختل شده است. ادامه مطلب >>

'خانه شهرداران' تهران تخریب شدعمارت 'گلستان' معروف به ملک اقدسیه یا 'خانه شهرداران' متعلق به دوره پهلوی دوم تخریب شد

افتتاح و آغاز به کار طرح‌های گازرسانی و پتروشیمی با اعتبار ۴۰ هزار میلیارد تومانمراسم افتتاح و آغاز عملیات اجرایی طرح‌های گازرسانی و پتروشیمی در مناطق مختلف کشور با اعتبار ۴۰ هزار میلیارد تومان با حضور رئیس جمهور برگزار شد. در عمل توقف سند ۲۰۳۰ چرا برای ورد به مترو ارائه کارت واکسن! مگر هویت ملی ایرانی ما کارت ملی نیست آقای ریس جمهور تکلیف استاندار کرمان رو مشخص کنید عبدالعلي_علي_عسگري مديرعامل نالايق و بي كفايت هلدينگ_خليج_فارس كه عليرغم عدم تخصص و دانش و تجربه و مخالفت هاي عمومي به اين سمت منصوب گرديد، چرا در جلسه حضور ندارد؟! پاسخ به ضرب الأجل سه روزه سازمان_بازرسي در خصوص اين انتصاب به كجا رسيد؟! javad_owji raisi_com

ضبط بزرگترین محموله بیت‌کوین سرقتی در آمریکا به ارزش ۳.۶ میلیارد دلاروزارت دادگستری آمریکا روز سه‌شنبه ۸ فوریه (۱۹ بهمن) اعلام کرد که بیش از ۳.۶ میلیارد دلار از رمزارزها را که در جریان هک یک صرافی در سال ۲۰۱۶ به سرقت رفته بود کشف و ضبط کرده است.

نیاز به ۱۲۰ هزار میلیارد برای اجرای لایحه جدید همسان سازی در ۱۴۰۱/ افزایش سالیانه مستمری و متناسب‌سازی باید مستمری را به ۹ میلیون تومان برسانندرئیس کانون بازنشستگان کارگری شهرستان تهران با اشاره به اعلام خبر ارسال لایحه جدیدی همسان‌سازی حقوق بازنشستگان، گفت: «بر اساس اعلام رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، بودجه مورد نیاز برای تکمیل متناسب‌سازی مستمری بازنشستگان تامین اجتماعی ۱۲۰ هزار میلیارد تومان است در حالی که کمیسیون تلفیق بودجه ۱۴۰۱ تنها ۹۰ هزار میلیارد تومان بابت مطالبات سازمان تامین اجتماعی و ۴۰ هزار میلیارد تومان بابت اجرای قوانین مرتبط با بیمه ایثارگران اختصاص داده است. با این حساب دولت باید متوجه باشد که لایحه همسان‌سازی باید با محوریت مطالبات سازمان تامین اجتماعی و در نظر گرفتن سهم متناسب‌سازی ۱۴۰۱ در آن تنظیم شود.»

محرومیت دو جلسه‌ای کنعانی‌زادگان از سوی کمیته اخلاق- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnimکنعانی‌زادگان از دو بازی ملی محروم شد کمیته‌اخلاق: کنعانی‌زادگان به دلیل نقض مقررات اخلاقی فوتبال به پرداخت مبلغ یک میلیارد ریال جریمه نقدی و محرومیت از دو بازی ملی فوتبال محکوم شد عجب😅 با این حساب و با این حکم عیاشی ،دختربازی ،عمل منافی عفت ، الواط بازی درتیم میلی آزاد شد●●● امر به معروف و نهی از منکر ممنوع!!!!!!!!! اتوبوس تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران را تبدیل به فاحشه خانه کرده! دو جلسه محرومیت!! خاک بر سرتان با این حکم! آبروی شهدا و نظام مقدس جمهوری اسلامی زیر سوال رفت!!!

7 شناور لنج تجاری در اسکله صیادی نخل‌تقی عسلویه در آتش سوخت + فیلم- اخبار بوشهر - اخبار استانها تسنیم | Tasnim🎥 ۷ لنج باری در عسلویه طعمه حریق شدند فرماندار شهرستان عسلویه: میزان برآورد خسارت اکنون حدود ۵۰ میلیارد تومان است اما نیاز به کارشناسی دارد نوسة ولعت فية 😂😂😂