جزئیات سفر ظریف به بغداد از زبان سخنگوی وزارت خارجه عراق

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت خارجه عراق: الکاظمی سه‌شنبه به ایران سفر می‌کند این سفر در پی سفر ظریف به عراق انجام خواهد شد

به گزارش ایسنا، در آستانه سفر محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان به بغداد، احمد الصحاف، سخنگوی وزارت خارجه عراق در گفت وگو با اسپوتنیک گفت: سفر وزیر امور خارجه ایران به عراق که فردا یکشنبه انجام می شود در راستای تقویت روابط دوجانبه میان دو کشور است و در این سفر در رابطه با چالش های مشترک و امکان استفاده از فرصت های پیش آمده که به سود دو کشور است، بحث و رایزنی خواهد شد.

وی تاکید کرد: محمد جواد ظریف در این سفر با نخست وزیر، رئیس جمهور، رئیس پارلمان و وزیر خارجه عراق دیدار خواهد کرد. وزارت خارجه عراق نیز پیش از این در بیانیه‌ای اعلام کرد که محمد جواد ظریف در سفر روز یکشنبه خود به بغداد با فواد حسین همتای عراقی خود دیدار خواهد کرد و دو طرف بعد از دیدار نشست خبری مشترک برگزار خواهند کرد. انتهای پیام

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سفر حدادی به اروپا برای عمل خارپاشنه با دلار ۲۴ هزار تومانی؟سفر حدادی به اروپا برای عمل خارپاشنه با دلار ۲۴ هزار تومانی؟ درحالی که به گفته متخصصان انجام عمل خارپاشنه به عنوان یک جراحی ساده و نسبتا ارزان در داخل کشور امکان پذیر است، مشخص نیست چرا باید یک ورزشکار با صرف هزینه بالای دولتی به قلب اروپا سفر کند!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دو کشور از فهرست مجاز سفر به اروپا حذف شداتحادیه اروپا نام دو کشور را از فهرست کشورهایی که اتباع آنها اجازه سفر به اروپا دارند، حذف کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

گردشگران انگلیسی ترکیه را به عنوان کشوری امن برای سفر در ایام کرونا برگزیدند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

گزارشگر ترک‌تبار آلمانی به طور غیابی به ۳۳ ماه حبس محکوم شد | DW | 16.07.2020دادگاهی در استانبول گزارشگر ترک‌تبار نشریه آلمانی 'دی ولت' را به اتهام 'حمایت از تروریسم' به حبس محکوم کرد. دنیز یوجل فوریه ۲۰۱۸ پس از تحمل یک سال زندان در ترکیه به آلمان بازگشت و دادگاه او به صورت غیابی برگزار شد.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

جزئیات امدادرسانی اورژانس در حادثه آتش سوزی بازار تهرانرییس اورژانس تهران از مصدومیت یک آتش نشان به دلیل حریق در بازار کفش در تهران خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

جزئیات طرح جدید مجلس برای خروج داوطلبانه ایران از پروتکل الحاقی- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimجزئیات طرح جدید مجلس برای خروج داوطلبانه ایران از پروتکل الحاقی نبویان نماینده مجلس: ما در این طرح گفته‌ایم که دولت ملزم است اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی را متوقف کند و نظارت‌ها را صرفا تحت پادمان بپذیرد و اجرایی کند انرژى_اتمى
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »