جزئیات چهارمین جلسه محاکمه «روح‌الله زم»

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات« روح‌الله زم» در شبعه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

به گزارش ایلنا، چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات روح الله زم در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران به ریاست قاضی صلواتی برگزار شد.

متهم زم بیان کرد: بله رفتار بازپرس شرعی، قانونی و انسانی بود، اما برخی موارد را الان که مرور می‌کنم قبول ندارم. نماینده دادستان گفت: سوء نیت در همان پیام ارسالی به ساغر کسرائی قابل تشخیص است، شما رسانه نبودید چرا که رسانه با سرویس جاسوسی خارجی ارتباط نمی‌گیرد و به مسئول میز براندازی در کنگره امریکا پیام نمی‌دهد.

متهم زم در این بخش از جلسه در پاسخ به قاضی در مورد نوع رفتار بازجویان با وی اظهار کرد: با بهترین روش رفتار می‌کردند و هرجا که خود می‌خوابیدند من نیز انجا می‌خوابیدم، همان غذایی که خودشان می‌خوردند به من می‌دادند.متهم پاسخ داد: بنابر توصیه مقامات این کشور ملاقات کردم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چهارمین جلسه دادگاه روح الله زم فردا برگزار می‌شودچهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده روح الله زم، فردا (۱۵ اردیبهشت ماه ) در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاصی صلواتی برگزار می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

در ۵ جلسه شورایعالی کار چه گذشت؟+ مصوبات ونمودارهایکی از نمایندگان کارگری در شورایعالی مزد، ضمن توضیح روند تعیین دستمزد، به آنچه در جلسات شورایعالی کار گذشت، اشاره می‌کند. نمایندگان کارگری خواستار ترمیم دستمزد ۹۹ براساس الزامات ماده ۴۱ قانون کار و مصوبات مزدی کمیسیون تلفیق مجلس هستند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

روح‌الله‌زم در دادگاه: من فقط یک خبرنگار بودم!/ افراد دیگری هم با سرویس فرانسه مرتبط و تحت حفاظت هستند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnimروح‌الله زم در چهارمین جلسه دادگاه محاکمه خود با بیان 'من فقط یک خبرنگار بودم'، درباره ارتباط با سرویس اطلاعات فرانسه گفت: مگر من فقط این رابطه را داشتم افراد دیگری نیز در فرانسه با سرویس آنجا ملاقات دارند و تحت حفاظت هستند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

چهارمین جلسه دادگاه روح الله زم فردا برگزار می‌شودچهارمین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده روح الله زم، فردا (۱۵ اردیبهشت ماه ) در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب به ریاست قاصی صلواتی برگزار می شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قتل میترا استاد؛ نجفی چندین میلیارد تومان پرداخته است تا رضایت بگیردنماینده دادستان در سومین دور دادگاه محمد علی نجفی گفت: نجفی مرتکب قتل زنی بی دفاع شده و بعد چندین میلیارد تومان برای کسب رضایت از خانواده میترا استاد پرداخت کرده است. داستان نجفی قتل نیست ، ورود به حیاط خلوت سپاهه ، صد میلیارد هم بده تا پوستش و نکنن بی خیال نمیشن ديگه از عرزشي ها ميناليدن اصلاح طلبشون اينجوري شد اگه صبر می کرد بعد از تغییر واحد پول می داد براش کمتر تموم می شد!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مجلس تغییر واحد پولی ایران را تصویب کرد؛ هر۱۰هزار ریال یک تومان می‌شودنمایندگان مجلس ایران روزدوشنبه (۱۵ اردیبهشت) با تصویب کلیات لایحه دولت با هدف حذف چهار صفر از پول ملی، واحد پول تومان را جایگزین ۱۰ هزار ریال فعلی کردند. الان ما پولدارتر محسوب میشیم یا فقیر تر؟ الان حیثیت پولمون برگشت خدایا شکرت
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »