جزئیات درمان رایگان کودکان زیر ۷ سال

  • 📰 SharghDaily
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 68%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

به گزارش شبکه شرق، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با ابلاغ مصوبه درمان رایگان کودکان زیر هفت سال، امکان برخورداری یک تا دو میلیون کودک از درمان کاملا رایگان در بخش دولتی فراهم شد.

به گزارش شبکه شرق، معاون درمان وزارت بهداشت گفت: با ابلاغ مصوبه درمان رایگان کودکان زیر هفت سال، امکان برخورداری یک تا دو میلیون کودک از درمان کاملا رایگان در بخش دولتی فراهم شد.

سعید کریمی، معاون درمان وزارت بهداشت افزود: با ابلاغ مصوبه درمان رایگان کودکان زیر هفت سال به سازمان‌های بیمه‌گر و بیمارستان‌ها، از این پس بستری و درمان سرپایی این کودکان در مراکز درمان دولتی رایگان است. او با بیان اینکه پیش‌تر فقط بیمه این افراد بر حسب دهک آنها و استحقاق‌سنجی رایگان ممکن بود، ادامه داد: با اجرایی شدن این مصوبه، درمان همه کودکان زیر ۷ سال رایگان است و فرانشیز یا خود پرداخت آنها نیز در مراکز درمانی سراسر کشور صفر خواهد بود.

معاون درمان وزارت بهداشت با بیان اینکه شاخص‌های درمانی در کشور از سایر کشورهای منطقه بهتر است، گفت: ایران از پیشرفته‌ترین شبکه بهداشتی درمانی برخوردار است و مرگ نوزادان و مادران باردار در ایران در حد شاخص‌های اروپایی است. معاون درمان وزارت بهداشت افزود: ۱۵ هزار تخت بیمارستانی کودکان در کشور موجود است که ۱۱ هزار تخت آموزشی است و پنج هزار تخت کودکان نیز مراقبت‌های ویژه است؛ در کل، ۲۰ هزار تخت بیمارستانی برای کودکان داریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 1. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کاهش ۲۰ درصدی قیمت پوشاک در نمایشگاه‌ بهارهمعاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: در حوزه تامین بازار پایان سال پوشاک برنامه‌ریزی شده که کالاها بیش از ۲۰ درصد زیر قیمت ماه‌های گذشته در نمایشگاه‌های بهاره عرضه شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استفاده از فیلترشکن در ایران پس از تأیید رهبر جمهوری اسلامی به‌طور رسمی ممنوع شددر مصوبه اخیر شورای عالی فضای مجازی آمده که برای مقابله با تحریم‌ها علیه جمهوری اسلامی در حوزه فناوری، وزارت ارتباطات موظف است خدمات «تحریم‌شکن» را به شکل رایگان فراهم کند.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

توضیحات رئیس دادگستری کرمان درباره حادثه هولناک فاریابرئیس کل دادگستری استان کرمان از جزئیات ماجرای کشته شدن ۱۲ نفر از اعضای یک خانواده در شهرستان فاریاب کرمان در اثر اختلافات خانوادگی خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

اگر از کالابرگ الکترونیکی استفاده کنیم، یارانه قطع می‌شود؟مسئولان وزارت کار با انتشار گزارشی، اطلاعات مربوط به اجرای طرح کالابرگ را به همراه جزئیات دیگری از اجرای این طرح اعلام کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تشریح جزئیات آتش سوزی در شرکت خصوصی نفت آفتابفرمانده ارشد پدافند غیرعامل، مدیریت شرایط اضطراری و HSE صنایع غرب بندرعباس به بیان جزئیات وقوع حادثه آتش سوزی و انفجار در شرکت خصوصی نفت آفتاب پرداخت.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

«جیمز وب» از اسرار تکامل سیاره نپتون پرده برمی‌داردگروهی از پژوهشگران آمریکایی سعی دارند تا با استفاده از «تلسکوپ فضایی جیمز وب»، جزئیات بی‌سابقه‌ای را درباره نحوه تکامل سیاره نپتون و اجرام فرانپتونی ارائه کنند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »