جزئیات جدیدی از اسامی ۱۴ ایرانی که آمریکا به خاطر نقض حقوق بشر علیه آنها محدودیت صدور ویزا اعلام کرد

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺جزئیات جدیدی از اسامی ۱۴ ایرانی که آمریکا به خاطر نقض حقوق بشر علیه آنها محدودیت صدور ویزا اعلام کرد ⚡️وزارت خارجه آمریکا اسامی کامل ۱۴ ایرانی را که به خاطر نقض حقوق_بشر با محدودیت صدور ویزا از سوی ایالات متحده آمریکا روبرو شده‌اند، اعلام کرد.

مایک پمپئو وزیر خارجه ایالات متحده از محدودیت صدور روادید برای ۱۴ فرد ایرانی که در نقض حقوق بشر نقش دارند، خبر داد.

پیشتر، در ۳۱ مرداد، وزارت خارجه آمریکا از «حجت‌الله خدایی سوری» رئیس پیشین زندان اوین به عنوان یکی از این ۱۴ نفر نام برده بود. وی بعدها در دوره نهم نماینده مجلس از سلسله و دلفان در استان لرستان شده بود. در بیانیه ۳۱ مرداد که توسط وزیر خارجه آمریکا صادر شد، مایک پمپئو گفت که این اقدامات پیام حمایت از قربانیان متعدد جمهوری اسلامی ایران در سراسر جهان است مبنی بر این که ما سطح پاسخگویی افرادی که ترور و خشونت را گسترش می‌دهند را ارتقا می‌دهیم. ایالات متحده به فشار بر ایران ادامه می‌دهد تا با مردم خودش رفتاری محترمانه و در خور شان آنها داشته باشد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چین استفاده از واکسن کرونا را از یک ماه پیش شروع کرده استچین استفاده از واکسن کرونا را از یک ماه پیش شروع کرده است ویروس_کرونا کووید_۱۹ واکسن_کرونا جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

روحانی: طرح‌های گاز یادگار بزرگی است که برای دولت آینده گذاشتیمتهران – ایرنا – رییس جمهوری با بیان این که همه فازهای پارس جنوبی جز یک فاز افتتاح و تمام شده است، گفت: در گاز کاملا خودکفا شدیم و گاز یادگار بزرگی است که برای دولت آینده گذاشتیم.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شلیک از پشت توسط پلیس؛ مرد سیاهپوست 'فلج شده است' - BBC News فارسیمرد سیاهپوستی که چندبار از پشت سر هدف گلوله‌های پلیس ویسکانسین قرار گرفته بود، به گفته پدرش، از کمر به پایین فلج شده است. وکیل خانواده گفت که فقط یک معجزه ممکن است دوباره به او قوت راه‌ رفتن بدهد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

صدور مجوز استفاده از روش پلاسما برای درمان کرونا در آمریکاسازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) روز یکشنبه ۲۳ اوت (۲ شهریور) مجوزی اضطراری برای استفاده از روشی مبتنی بر پلاسما در خصوص درمان بیماران کرونا صادر کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

اختیار لازم از دولت‌ها سلب شده استجواد امام گفت‌: اولین و کمترین توقع دولت‌ها این است که بتوانند کارگزاران دولتی را بر اساس سلیقه خودشان انتخاب کنند و به کار گیرند. اما این حق مسلم از دولت‌ها سلب می‌شود و آنها بالاجبار کارها را به نیروهای ضعیف تحمیلی می‌سپارند که این یکی از دلایل ناکارآمدی‌ها محسوب می‌شود.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

نتانیاهو از آمریکا به دلیل اقدامش در برابر «ستیزه‌جویی» ایران تشکر کرداو تلاش آمریکا بازگرداندن تحریم‌های سازمان ملل متحد علیه ایران را اقدامی مهم خواند و مدعی شد که برجام به صورت کامل شکست خورده است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »