جزئیات نرخ مصوب نان با آراد یارانه‌ای و آزادپز در تهران/ سنگکِ آزاد 1800 تومان- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnim

16/07/1398 03:48 ب.ظ

«جزئیات نرخ مصوب نان با آراد یارانه ای و آزاد پز در تهران؛سنگکِ آزاد ۱۸۰۰ تومان»

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان این‌که امسال 9هزار و 463 مورد شکایت ازخودروسازان به‌ثبت رسیده است، به اعلام قیمت انواع نان با آراد یارانه‌ای و آزادپز پرداخت. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با اشاره به فعالیت ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در استانداری تهران گفت: این ستاد با ریاست استاندار مشکلات واحدهای تولیدی را شناسایی کرده و به‌دنبال رفع موانع موجود است.

امسال این ستاد 95 جلسه با یک‌هزار و 917 مصوبه برگزار کرده و 50 درصد پرونده‌ها مربوط به تأمین مالی، 20 درصد پرونده‌ها مربوط به امور مالیاتی، 20 درصد پرونده‌ها مربوط به تأمین اجتماعی و 10 درصد پرونده‌ها مربوط به مسائل مختلف از جمله آب و برق و سایر موارد بوده است.

صادقی با اشاره به این که دولت از سال گذشته سفارش و واردات کالاهای داخلی را به سازمان صنعت، معدن و تجارت واگذار کرده است گفت: سفارش 71 هزار مواد اولیه صنایع به‌ثبت رسیده که 96 درصد از آن مورد بررسی قرار گرفته و حدود 2 هزار پرونده در حال بررسی است.

وی با اشاره به این که امسال 24 واحد معدنی صادر شده است، تصریح کرد: این آمار در مدت مشابه سال گذشته 7 مورد بود که نشانگر رشد در این زمینه است. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران با بیان این که در استان تهران 400 هزار واحد صنفی وجود دارد گفت: 88 هزار واحد در زمینه تولید و 320 هزار واحد در زمینه خدمات فنی و توزیع فعال هستند. headtopics.com

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

هفته نوبل با اعلام نام برنده جایزه نوبل پزشکی آغاز می‌شود | DW | 06.10.2019علاقمندان به عرصه‌های علم و فرهنگ این روزها بی‌تابانه منتظر اعلام نام برندگان جوایز نوبل سال ۲۰۱۹ هستند. آغازگر هفته نوبل اعلام نام برندگان نوبل رشته‌های علمی است. اعطای جایزه نوبل ادبیات امسال با استثنائی همراه است.

نیوزیلند؛ کنشگران مقابله با تغییرات اقلیمی یک بانک را اشغال کردندجنبش «شورش علیه انقراض» به تغییرات اقلیمی معترضند و در پی آن هستند که با استفاده از «نافرمانی مدنی» در برابر شرکت‌های بزرگ بایستند.

گفت‌وگو با عضو کمپین ضد اعدام کردستان: پول و وجدان، دو ابزار بخشش محکومان به قصاص

مؤمنان فیلیپینی با حیوانات خود در مراسم سنت فرانسیس شرکت کردندسنت فرانسیس به عنوان یکی از قدیسان دوستدار طبیعت و محیط زیست در مسیحیت شناخته شده است.

با افتخار اعلام می‌کنیم که طرح آمریکایی‌ها در فروپاشی اقتصاد و نظام ایران با شکست مواجه شده استمعاون اول رییس جمهور گفت: امروز ایران به کارگاه اجرای طرح های بزرگ خدماتی و عمرانی تبدیل شده و هر هفته در سراسر کشور در بخش های مختلف طرحی برای رفاه و توسعه به بهره برداری می رسد.

مخالفت هزاران اوکراینی با طرح صلح رئیس جمهوری: «نه به تسلیم»هزاران اوکراینی روز یک‌شنبه علیه طرح رئیس جمهوری این کشور برای پایان دادن به جنگ و تنش ۵ ساله با استان‌های جدایی‌طلب در خیابان‌های کی‌یف دست به تظاهرات زدند.