جزئیات تکان دهنده ازشکنجه محیط زیستی‌ها؛ این پیراهن خونی همسرت است، او کشته شده است

31/05/1398 05:04:00 ب.ظ

«سال گذشته در جریان بازجویی‌ها برای شکستن'سپیده کاشانی'و ناچار کردن او به همکاری و اعتراف به سناریوی اطلاعات سپاه، بازجویان به او می‌گویند همسرش 'هومن جوکار' در زندان کشته شده و پیراهن خونی او را نشان می‌دهند.' گزارش شاهد علوی ShahedAlavi 👇 اخبار_ایران

: «دارویش را دو ماه است ترک کرده‌اند و گفته‌اند اول شهریور برای آزمایش تو را می‌بریم که دارو بدهند.

طاهر در حال حاضر ظاهراً نارسایی کبدی پیدا کرده و علاوه بر آن، بینایی او هم دچار مشکل شده‌ است.» اما مشکل بینایی تنها به طاهر قدیریان محدود نمی‌شود: «بیش‎تر بازداشتی‌ها به خاطر نگه‎داری طولانی مدت در چهار دیواری سلول (۱۹ماه)، نور کم و هواخوری بسیار محدود، قدرت دیدشان کاهش پیدا کرده است و عملا دچار نزدیک‌بینی شده‌اند.»

سرطان «مراد طاهباز» هم به دلیل محدودیت دست‌رسی به داروهایش تشدید شده است. او زیر فشار، تهدید و شکنجه روحی و جسمی و البته محروم کردنش از درمان که به معنی مرگ فوری او به خاطر سرطانش خواهد بود، به سناریوی بازجویان تن داده و به دروغ‌هایی که آن‌ها به او دیکته کرده‌اند، اعتراف کرده است: «اما دوباره دست‎رسی آقای طاهباز به داروهایش محدود شده است. گویا تمایلی در اطلاعات سپاه برای سوق دادن مراد طاهباز به مرگ وجود دارد.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

پای صحبت‌های مدیرعامل هنرمندان پیشکسوت و درد دل‌های رضا بابک- فیلم گزارش تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بازتاب مراسم «روز صنعت دفاعی» در رسانه‌های بین‌المللی/ توجه خبرگزاری‌های خارجی به جزئیات «باور ۳۷۳»مراسم گرامیداشت روز صنعت دفاعی مورد توجه رسانه‌های بین‌المللی قرار گرفت.

کالین: مذاکرات درباره جزئیات منطقه امن در سوریه ادامه داردکالین: مذاکرات درباره جزئیات منطقه امن در سوریه ادامه دارد

اختصاصی| جدیدترین جزئیات از برخورد با خاطیان ماجرای گردشگر خارجی در شمال کشور؛ امنیت داخلی کشور برای گردشگران مطلوب است + فیلم- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnim«جدیدترین جزئیات از برخورد با خاطیان ماجرای گردشگر_خارجی در شمال کشور؛امنیت داخلی کشور برای گردشگران مطلوب است» رئیس سازمان میراث فرهنگی کشور: *در تمام دنیا ممکن است برای یک گردشگر انفرادی حادثه رخ دهد *نسبت به دلجویی از گردشگر مذکور اقدام کرده‌ایم

ترکیه شماری از پناهجویان سوری را بازگرداندهامروز آخرین مهلت شماری از پناهجوهای سوری ساکن استانبول برای ترک این شهر است؛ پناهجوهایی که تقاضای پناهندگی آنها در جایی به جز استابول ثبت شده باشد.

تولید مانتوی بدون دکمه در ایران ممنوع شدرئیس اتحادیه خیاطان زنانه و مردانه ایران اعلام کرد تولید مانتوی بدون دکمه در این کشور ممنوع شده است. - خبرگزاری آناتولی

ایجاد محدودیت جدید برای نازنین زاغری؛ او فقط ماهی یکبار می‌تواند دختر پنج ساله‌اش را ببیندایجاد محدودیت جدید برای نازنین زاغری؛ او فقط ماهی یکبار می‌تواند دختر پنج ساله‌اش را ببیند به گزارش صفحه توئیتر کمپین آزادی نازنین_زاغری ، این شهروند بریتانیایی ایرانی‌تبار زندانی درایران، از این پس تنها یکبار در ماه می‌تواند با دخترش گابریل ملاقات کند.