جزئیات افزایش مدت محکومیت و آخرین وضعیت محمد نوری‌زاد، فعال سیاسی زندانی در ایران

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 70 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺جزئیات افزایش مدت محکومیت و آخرین وضعیت محمد نوری‌زاد، فعال سیاسی زندانی در ایران ⚡️همسر محمد نوری‌زاد، زندانی_سیاسی در ایران، با ناعادلانه خواندن دادگاه‌های جمهوری_اسلامی از افزایش مدت محکومیت ‌و وخامت اوضاع جسمی او در زندان خبر داد.

همسر محمد نوری‌زاد، زندانی سیاسی در ایران، با ناعادلانه خواندن دادگاه‌های جمهوری اسلامی از افزایش مدت محکومیت ‌این زندانی سیاسی خبر داد و گفت که با وخامت اوضاع جسمی در زندان، او «دچار بیهوشی‌های مکرر می‌شود.»

همسر این زندانی سیاسی صدور چنین احکامی را یک بازی روانی با آقای نوری‌زاد دانست و گفت:‌ «هر چند وقت یکبار اتهامات و احکام جدیدی را عنوان می‌کنند که گویا در نظر دارند با آنها آقای نوریزاد را آزار بدهند و صدور این احکام هیچ دلیل منطقی ندارد.» همسر آقای نوری‌زاد همچنین وضعیت جسمی این زندانی سیاسی را نگران کننده اعلام کرد و به صدای آمریکا گفت:‌ «آقای نوری‌زاد بر اثر اعتصاب غذا و دارویی که در انفرادی اطلاعات مشهد داشته است دچار بیهوشی‌های مکرر می‌شود. با آن که او را سه بار به بیمارستانی خارج از زندان اعزام کرده‌اند و معمولا هر روز به بهداری زندان اوین نیز منتقل می‌شود، این مشکل ادامه دار است. وضعیت جسمی این زندانی سیاسی بهبود نیافته،‌ و معلوم نیست علت بیهوشی ایشان چیست.

خانم ملکی همچنین می‌گوید: ‌«ما درخواست مرخصی داده‌ایم، ولی متاسفانه هر روز جوری برخورد می‌کنند که گویا نمی‌خواهند این تصمیم را عملی کنند. آقای نوری‌زاد جرمی انجام نداده که با این شرایط دشوار او را در بند نگه داشتند. اگر هر مشکلی برای آقای نوری زاد پیش بیاید و هر حادثه‌ای رخ دهد این‌ها مسئول هستند.» مادر این زندانی سیاسی نیز در یک فایل صوتی که نسخه‌ای از آن برای صدای آمریکا ارسال شده است، در پیامی خطاب به رهبر جمهوری اسلامی می‌گوید: «چرا فرزند من باید در زندان باشد؟‌ شما می‌خواهید جنازه او را تحویل من بدهید؟‌ من آزادی او را می‌خواهم، ‌می‌خواهید چه نتیجه‌ای بگیرید؟ زندان که هیچ، اگر محمد نوریزاد را در شیشه‌ای بیندازی حقیقت را خواهد گفت، زندان که جای خود دارد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آمار قربانیان کرونا در هند، برزیل و مکزیک در حال افزایش است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

عرضه اولیه درشت در یک شنبه آینده + جزئیات- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم - Tasnimعرضه اولیه درشت در یک‌شنبه آینده سهام گروه مالی سپهر صادرات با نماد وسپهر۱ یکشنبه ۳۰ شهریور در فرابورس ثبت سفارش می‌شود بورس دامنه قیمت هر سهم بین ۹۵۰ تا ۱۱۰۰ تومان تعیین شده است که با در نظر گرفتن تعداد ۱۱۰۰ سهم و ارقام قیمتی دامنه می‌توان پیش بینی کرد که حداقل ۱ میلیون و ۴۵ هزار تومان و حداکثر یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان برای نقدینگی نیاز است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

مجلس درک مستقیمی از شرایط بحران ندارد/ افزایش قیمت اقلام اجتناب‌ناپذیر است/ دولت توانایی ثروت‌آفرینی را ندارداستاد اقتصاد دانشگاه اصفهان اظهار داشت: البته تمام دولت‌های اخیر هیچ کدام اهداف بلندمدت نداشتند و هر کدام به دنبال قدرت‌نمایی بودند تا خود را قهرمان نشان دهند. دولت کنونی هم از ابتدا اقدامات ضعیفی در حوزه اقتصاد داشت. تمام تیم اقتصادی کنونی تمام آزمایش خود را پس داده‌اند این افراد نمی‌توانند موجب ثروت آفرینی شوند یعنی توانایی این کار را ندارند. برخی پول می گیرند تا تبلیغ کنند یا منافع گروهی را تامین کتند. هرچه ایران می کشد از ظاهرا تحصیل کرده هایی است که باطنا خود را فروخته اند. لطفا با کسی مصاحبه کنید که چنین اشتباهات فجیعی در کارنامه اش نداشته است:
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

امیرعبداللهیان: نمایش بحرین و امارات تبلیغاتی است- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimامیرعبداللهیان: نمایش بحرین و امارات تبلیغاتی است دستیار ویژه رئیس مجلس: آمریکا با توسل به زور و رفتار آمرانه در صدد اجبار حاکمان برخی کشورهای خلیج فارس برای ایجاد رابطه با تل آویو است
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

چرا زنگنه گفت قرارداد فاز ۱۱ با توتال را نظام امضا کرده است؟تهران- ایرنا- منتقدان همواره وزارت نفت را در موضوع امضای قرارداد با توتال برای توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی محکوم می‌کنند اما شواهد و قوانین ایران نشان می‌دهد، همانگونه که وزیر نفت در مجلس تاکید کرد، ‌این قرارداد را وزارت نفت امضا نکرده بلکه امضای نظام پای آن وجود دارد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

معاون کل وزارت بهداشت: وضعیت کرونا در سراسر ایران قرمز استیک روز پس از آنکه فرمانده عملیات مقابله با کرونا در پایتخت از آغاز موج سوم کرونا در تهران خبر داد، ایرج حریرچی معاون کل وزیر بهداشت وضعیت شیوع کرونا در سراسر ایران را قرمز اعلام کرد و گفت: دیگر رنگ‌های قرمز، نارنجی و سبز معنی ندارد، وضعیت کل کشور قرمز است
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »