جزئیات مذاکرات علیپور و پرسپولیس‌/ آقای مهاجم ٨ میلیارد برای یک فصل می‌خواهد

03/09/2020 07:42:00 ق.ظ

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس برای تمدید قراردادش با پرسپولیس درخواست ٨ میلیارد تومان پول برای یک فصل کرده است.

علیپور ٨ میلیارد برای یک فصل می‌خواهد علی علیپور، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس برای تمدید قراردادش با پرسپولیس درخواست ٨ میلیارد تومان پول برای یک فصل کرده است.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس برای تمدید قراردادش با پرسپولیس درخواست ٨ میلیارد تومان پول برای یک فصل کرده است.

در این زمینه منابع آگاه در باشگاه پرسپولیس به ایسنا اعلام کردند که این بازیکن در جلسه خود با باشگاه پرسپولیس درخواست پایه قرارداد ٨ میلیارد تومانی داشته است اما این موضوع مورد موافقت باشگاه قرار نگرفته است. پرسپولیسی‌ها در این جلسه به علیپور پیشنهاد پایه قرارداد ۵ میلیاردی برای یک فصل دادند که به آن آپشن‌هایی هم اضافه شود. 

البته مدیران باشگاه در نظر دارند در صورت توافق بر سر مبلغ قرارداد، بندی در قرارداد این بازیکن بنویسند که بر اساس آن اگر با پیشنهاد خارجی مواجه شد، با پرداخت مبلغ قابل توجهی به پرسپولیس جدا شود تا اینگونه درآمدی هم برای باشگاه حاصل شود. همچنین یکی دیگر از شروط علیپور برای تمدید قراردادش این است که تمام مطالبات این فصلش به او پرداخت و به صورت کامل با او تسویه حساب شود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

اختصاصی| بازدید میدانی وزیر کشور از مناطق آسیب‌دیده حوادث تروریستی زاهدان+ فیلم- اخبار سیستان و بلوچستان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

شکایت دولت اتریش از یک مظنون به جاسوسی برای ترکیهنیروهای اطلاعاتی اتریش دریافته اند که بیش از ۳۰ شهروند اتریشی با اصلیت ترک که در دو سال اخیر به ترکیه رفته اند در این کشور بازداشت شده و تحت فشار قرارگرفته اند.

انتظار یک مادر کُرد برای رهایی فرزندش از چنگ پ.ک.ک

شکست بی‌سابقه برای خاندان کندی؛ پایان یک دوره یا نمایانگر ضعف دموکرات‌ها؟اعضای خانواده کندی از دهه ۱۹۵۰ میلادی تا کنون در صحنه سیاسی آمریکا و به ویژه ایالت ماساچوست حضور داشته‌اند.

آمادگی جهاددانشگاهی برای همکاری با وزارت دفاع برای رفع نیازهای استراتژیک کشوررییس جهاددانشگاهی: جهاددانشگاهی آمادگی کامل خود را برای همکاری با مجموعه‌ عظیم وزارت دفاع برای بومی‌سازی محصولات فناورانه‌ی کشور با حداکثر استفاده از ظرفیت داخل و مقابله با تحریم‌ها اعلام می‌نماید

نماینده ويژه آمریکا برای مقابله با یهودستیزی: ملاهای ایران، تهديدى برای صلح جهانىصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

آیا با پرداخت ۳۰ هزار میلیارد تومان، مشکلات تامین اجتماعی حل می شود؟/ زنگ خطر برای همسان‌سازی، خدمات درمانی باکیفیت و افزایش عادلانه مستمری‌هابه گفته تمام کارشناسان ازجمله اکبر شوکت، اگر روال موجود تغییر نکند و دولت در طول یک برنامه کوتاه مدت مثلا پنج ساله، اقدام به تسویه بدهی‌های انبوه خود ننماید، بحران در سازمان تامین اجتماعی سال به سال عمیق‌ترخواهد شد. اگر این اتفاق نیفتد، روزی خواهد آمد که ۶۵ درصد بازنشستگان کشور نگران پرداخت مستمری‌های ماهانه باشند و دیگر نتوانند با دفترچه‌های درمانی خود یک سرماخوردگی ساده را مداوا نمایند!

به گزارش ایسنا، علی علیپور که قراردادش با پرسپولیس به پایان رسیده است، عصر دیروز (چهارشنبه) با حضور در محل باشگاه پرسپولیس جلسه‌ای با مدیران این باشگاه داشت تا درباره تمدید قراردادش صحبت کند.Aa کارل نهامر، وزیر کشور اتریش می گوید دولت از فردی که به جاسوسی برای سرویس اطلاعاتی ترکیه اعتراف کرده بزودی شکایت می کند در حالی که همزمان نیروهای امنیتی این کشور در پی بازداشت مظنون‌های فعال به جاسوسی برای دولت رجب طیب اردوغان هستند.نازلی سانجار، یکی از مادرانی که فرزندش توسط تروریست‌های پ.Aa خاندان کندی که طی دهه‌های گذشته حضور پررنگی در عرصه سیاسی آمریکا داشت سه شنبه شب برای اولین بار در یکی از رای گیری های ایالت ماساچوست طعم شکست را تجربه کرد.

او که پیش از این خواستار ١٠ میلیارد تومان برای یک فصل شده بود تا قراردادش را تمدید کند حالا از موضع خود کوتاه آمده تا بلکه طرفین به توافق برسند. در این زمینه منابع آگاه در باشگاه پرسپولیس به ایسنا اعلام کردند که این بازیکن در جلسه خود با باشگاه پرسپولیس درخواست پایه قرارداد ٨ میلیارد تومانی داشته است اما این موضوع مورد موافقت باشگاه قرار نگرفته است. فرانتس روف ، مدیرکل امنیتی وزارت کشور اتریش هم گفت که «نشانه‌های روشنی از نفوذ ترکیه در اتریش وجود دارد. پرسپولیسی‌ها در این جلسه به علیپور پیشنهاد پایه قرارداد ۵ میلیاردی برای یک فصل دادند که به آن آپشن‌هایی هم اضافه شود. 02.  البته مدیران باشگاه در نظر دارند در صورت توافق بر سر مبلغ قرارداد، بندی در قرارداد این بازیکن بنویسند که بر اساس آن اگر با پیشنهاد خارجی مواجه شد، با پرداخت مبلغ قابل توجهی به پرسپولیس جدا شود تا اینگونه درآمدی هم برای باشگاه حاصل شود.» نهامر همچنین در سخنانش بدون اعلام نام مظنون به جاسوسی گفت: «یک نفر اعتراف کرده است که توسط سرویس مخفی اطلاعاتی ترکیه برای جاسوسی از سایر شهروندان ترک یا شهروندان اتریشی استخدام شده است.  همچنین یکی دیگر از شروط علیپور برای تمدید قراردادش این است که تمام مطالبات این فصلش به او پرداخت و به صورت کامل با او تسویه حساب شود. شکست جوزف کندی سوم که بسیاری از دموکرات ها آینده درخشانی را برای او طی سال های آینده پیش بینی می کردند ممکن است پیش از هر چیز نشان دهنده پایان نفوذ خاندان کندی در میان رای دهندگان حزب دموکرات باشد.

بر همین اساس قرار است علیپور در یکی دو روز آینده روی پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای تمدید فکر کند.» وزیر کشور جزئیات بیشتری درباره روند جاسوسی ترکیه در خاک اتریش ارائه نداد.ک. گفته می‌شود این بازیکن یک پیشنهاد خارجی هم دارد.  انتهای پیام . وزیر کشور اتریش در پایان سخنان خود گفت: «جاسوسی ترکیه در اتریش جایی ندارد.