جریمه چند هزار یورویی در انتظار واکسینه نشده‌ها در اتریش

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 60 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 27%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جریمه چند هزار یورویی در انتظار واکسینه نشده‌ها در اتریش جزئیات بیشتر🔽

اتریش در نظر دارد افراد واکسینه نشده را از اول فوریه ۲۰۲۲ میلادی جریمه کند. طبق برنامه دولت، کلیه افراد مقیم ۱۴ سال به بالا که از زدن واکسن کووید امتناع کنند تا سقف ۳۶۰۰ یورو جریمه خواهند شد.

دولت اتریش ماه گذشته و در پی موج پنجم کرونا در این کشور، تصمیم به اجباری کردن واکسن از سال آینده میلادی گرفت و نخستین کشور اروپایی شد که قرنطینه دیگری را بر شهروندان خود اعمال می کند. تنها ۶۸ درصد از جمعیت حدوداً ۹ میلیونی اتریش بطور کامل علیه کووید واکسینه شده اند که یکی از پایین ترین نرخ ها در میان کشورهای اروپای غربی است. شمار مخالفان واکسیناسیون در اتریش زیاد است و این افراد بارها با هدف مقابله با واکسیناسیون و محدودیت های کرونایی دست به تجمعات اعتراضی زده اند.طبق برنامه وزارت بهدشات اتریش آخرین مهلت برای ارائه مدرک واکسیناسیون نیمه مارس تعیین شده و افرادی که از واکسیناسیون اجباری تخطی کنند هر سه ماه یکبار تا سقف ۳۶۰۰ یورو جریمه خواهند شد.

به افراد واکسینه نشده هر سه ماه یکبار نامه ای ارسال می شود و از آنها خواسته می شود یا نسخه تمدید معافیت، یا وقت تایید شده تزریق واکسن را ارائه کنند. بنابراین امکان اینکه افراد خاطی هر سه ماه یکبار جریمه شوند وجود دارد. پیگرد این افراد در هر زمانی که مدرکی دال بر واکسینه شدن ارائه کنند، متوقف می شود. دستکم دو حزب از سه حزب اصلی پارلمان اتریش با پیش نویس این طرح موافقند.

کودکان زیر ۱۴ سال و زنان باردار؛ در کنار بهبودیافتگان از کرونا و افرادی که از مشکلات سلامتی خاص در رنجند از این قاعده مستثنی خواهند بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

گزارش اینستاگرامی وزیر امور خارجه از دیدار اخیرش با تعدادی از مراجع تقلید در قموزیر امور خارجه کشورمان که روز گذشته به قم سفر کرده بود ، در صفحه اینستاگرام خود گزارشی از این سفر و دیدارش با تعدادی از مراجع تقلید منتشر کرد . این فسیلهای که یک عمرفقط به فکرزیرشکم وشکم خودشون بودند .چی میدانند نیاز امروزکشور وجوان چی هست؟ یارو خوابه؟ یا تو چرته؟ این که مرده که
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سن بازنشستگی در فرانسه چند سال است و برای دولت چقدر هزینه دارد؟سازمان همکاری و توسعه اقتصادی(OECD) روز چهارشنبه با انتشار گزارشی اعلام کرد که سن قانونی بازنشستگی در فرانسه که در حال حاضر ۶۲ است برای تضمین تامین مالی حقوق بازنشستگان در مواجهه با پیری مورد انتظار جمعیت این کشور، بسیار پایین به نظر می‌رسد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نکاتی برای محافظت از خود در برابر هوای سمی | DW | 08.12.2021در تازه‌های پزشکی هفته می‌خوانید: نکاتی برای محافظت از خود در برابر هوای سمی. ویتامین D چگونه به سلامت قلب کمک می‌کند؟ ویاگرا؛ امیدی تازه برای پیش‌گیری از آلزایمر. آیا زنان باید نگران کیست‌های پستان باشند؟
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

اولاف شولتس در مقر صدراعظم آلمان قدرت را از آنگلا مرکل تحویل گرفتصدراعظم جدید آلمان قرار است روز جمعه پیش از سفر به بروکسل برای دیدار با امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهوری فرانسه به پاریس برود. ۴ سال بود هی میگفتن مرکل رفت،میره،خواهد رفت!! هنوزم باورم نمیشه که رفته؟ البته مرکل رو به شخصه انسان شریفی می‌دانم و دوستش دارم... کیرش دهن ترامپ و بایدن
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تصاویری از رزمایش مشترک ائتلاف تحت رهبری آمریکا و نیروهای کرد در سوریهاین رزمایش در استان دیرالزور در شرق سوریه و در نزدیکی مرز عراق برگزار شد. امریکا حتی از داعش هم استفاده کرد کوردها هم تاریخ انقضا دارند
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کمیته حفاظت از خبرنگاران: طی سال گذشته 24 خبرنگار در جهان کشته شدندکمیته غیرانتفاعی حفاظت از خبرنگاران اعلام کرد که تا اول دسامبر سال جاری، 293 خبرنگار در سراسر جهان زندانی شدند و تعدادی از این خبرنگاران هنوز پشت میله‌های
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »