جریمه ۳ میلیون یورویی جدید در انتظار فدراسیون فوتبال ایران | DW | 14.12.2021

23/09/1400 04:52 ب.ظ

یک شرکت خارجی که قرارداد همکاری با فدراسیون فوتبال ایران را در زمینه برگزاری بازی‌های تدارکاتی داشته است، از فدراسیون فوتبال به علت عدم اجرای تعهد به قرارداد خود، به فیفا شکایت کرده و خواستار ۳ میلیون یورو غرامت شده است.

یک شرکت خارجی که قرارداد همکاری با فدراسیون فوتبال ایران را در زمینه برگزاری بازی‌های تدارکاتی داشته است، از فدراسیون فوتبال به علت عدم اجرای تعهد به قرارداد خود، به فیفا شکایت کرده و خواستار ۳ میلیون یورو غرامت شده است در حالی که دادگاه حکمیت ورزش (CAS) در آستانه اعلام حکم خود پیرامون اعتراض فدراسیون فوتبال ایران به محکومیت این نهاد از سوی فیفا به پرداخت ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو به مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، قرار گرفته است، یک شکایت سنگین...

در حالی که دادگاه حکمیت ورزش (CAS) در آستانه اعلام حکم خود پیرامون اعتراض فدراسیون فوتبال ایران به محکومیت این نهاد از سوی فیفا به پرداخت ۶ میلیون و ۲۰۰ هزار یورو به مارک ویلموتس، سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران، قرار گرفته است، یک شکایت سنگین مالی دیگر نیز گریبان‌گیر فدراسیون فوتبال ایران شده است.به نقل از رسانه‌های داخل ایران، یک شرکت خارجی که مسئولیت هماهنگی و برگزاری دیدارهای تدارکاتی و دوستانه را برای تیم ملی فوتبال ایران بر عهده دارد، با شکایت از فدراسیون فوتبال ایران در فیفا، خواستار غرامت ۳ میلیون یورویی از این نهاد فوتبال ایران شده است.محتوای این شکایت حاکی از"عدم تعهد فدراسیون فوتبال ایران به پرداخت حق و حقوق این شرکت در ارتباط با هماهنگی و برگزاری یک بازی دوستانه" است.

پشت‌پرده این ماجرا به بیش از ۴ سال پیش برمی‌گردد. در روز ۲۲ آبان سال ۱۳۹۶ یک دیدار دوستانه میان تیم‌های ملی فوتبال ایران و ونزوئلا با میزبانی شهر نایمخن در کشور هلند برگزار شد که با پیروزی یک بر صفر ملی‌پوشان ایران به پایان رسید.

ادامه مطلب:
dw_persian »

واکنش جمهوری اسلامی به سفر نخست وزیر اسرائيل به امارات: به طور جدی هشدار می‌دهیم🔺 نگرانی‌های مشترک کشورهای عربی و اسرائيل درباره برنامه هسته‌ای و فعالیت‌های منطقه‌ای جمهوری_اسلامی ایران، از جمله حمایتش از گروه‌های نیابتی در منطقه، از دلایل عادی‌سازی روابط آنها ذکر شده است. ⬇ بیشتر بخوانید: WORLD_PEACE;🕊❤️ عادی سازی با نجسی به‌ اسم اسرائیل مطمنا برای دنیای عرب گران تمام خواهد شد آنها خوب می‌دانند بزودی اسرائیل نجس از صحنه روزگار محو خواهد شد لذا ب طرق مختلف منت کشی ایران عزیز را میکنند حکومتهای عربی باید خیلی پیشتر از اینها اندیشه های احمقانه خود را کنار گذاشته با اسرائیل متحد می شدند.

ستاره فوتبال آلمان پس از ابتلا به کرونا: واکسن می‌زنم | DW | 13.12.2021یوزوآ کیمیش، ملی‌پوش فوتبال آلمان و بازیکن بایرن‌مونیخ پس از ابراز تردید در مورد واکسیناسیون کرونا و نیز ابتلا به بیماری کووید-۱۹، تصمیم گرفته است که واکسن بزند. خبر مهمیه؟

دادگاه فدرال عراق جلسه رسیدگی به پرونده ابطال نتایج انتخابات را به تعویق انداختدادگاه فدرال عراق، دوشنبه، 14 دسامبر، بررسی شکایت ائتلاف «الفتح» برای ابطال نتایج انتخابات پارلمانی اخیر این کشور را تا 22 دسامبر ماه جاری به تعویق

محکومیت یک شرکت دانمارکی در دادگاه به دلیل فروش محموله‌های سوخت به مقصد سوریهاین شرکت، مدیرعامل آن همچنین یکی از شرکتهای تابعه، از سوی دادگاه متهم شده بودند که در مجموع ۱۷۲ هزار تن سوخت هواپیمای جت به ارزش حدود ۶۴۷ میلیون کرون دانمارک را بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ میلادی و طی ۳۳ معامله به شرکت‌های روسی فروخته‌اند.

شبیخون کرونا به لیگ برتر جزیره؛ پس از تاتنهام دیدار منچستریونایتد هم به تعویق افتادافزایش غافلگیرکننده موارد ابتلا به سویه امیکرون در سراسر بریتانیا که محدودیت‌های تازه‌ای را به این کشور بازگردانده، نگرانی‌های زیادی را نسبت به تاثیر موج جدید همه‌گیری بر فوتبال جزیره برانگیخته است. m

ورود کارمندان به ادارات منوط به تزریق دو دز واکسن کرونا یا داشتن PCR منفیمعاون امنیتی و انتظامی استانداری تهران ورود کارمندان به ادارات را منوط به تزریق دو دز واکسن کرونا یا داشتن نتیجه تست PCR منفی بیان کرد.