جریمه حدود ۲ هزار راننده متخلف و توقیف ۶۰۰ خودرو در گیلان

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راهور گیلان گفت: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از هشتم تا ۲۰ فروردین ماه بیش از یک هزار و ۹۵۰ راننده متخلف جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و نزدیک به ۶۰۰ دستگاه خودرو نیز توسط پلیس راهور در استان توقیف شد.

09/04/2020 09:19:00 ب.ظ

جریمه ۲هزار راننده در گیلان | رئیس پلیس راهور گیلان: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از هشتم تا ۲۰ فروردین ماه بیش از یک هزار و ۹۵۰ راننده متخلف جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و نزدیک به ۶۰۰ دستگاه خودرو نیز توسط پلیس راهور در استان توقیف شد

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راهور گیلان گفت: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از هشتم تا ۲۰ فروردین ماه بیش از یک هزار و ۹۵۰ راننده متخلف جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و نزدیک به ۶۰۰ دستگاه خودرو نیز توسط پلیس راهور در استان توقیف شد.

وی با اشاره به محدودیت تردد برای خودروهای غیر بومی بیان کرد: پلیس راهور در ۱۱۶ نقطه مبادی ورودی شهرها، راههای فرعی و نقاط دسترسی که خودروها امکان ورود به استان را داشته باشند، بیش از یک هزار نیرو برای اجرای این طرح مستقر شده اند و اعمال قانون می کنند ضمن آنکه پلیس راه نیز بر محدودیت های تردد در مبادی ورودی به استان نظارت می کند.

تظاهرات در کرج در همبستگی با اعتراضات خوزستان | DW | 27.07.2021 افغانستان و چین کانون مذاکرات وزیر خارجه آمریکا با همتای او در هند خواهد بود سعید ملایی جودوکار ایرانی برای مغولستان مدال نقره کسب کرد | DW | 27.07.2021

وی با اشاره به نحوه اعمال قانون توقیف یکماهه برای خودروها تصریح کرد: وقتی برای خودرویی کد ۲۱۷۶ اعمال می شود، همزمان در اجرائیات،  جریمه توام با توقیف ثبت می شود و فرد اگر در این استان باشد توقیف انجام شوداما اگر به شهرش بازگردد، بازهم باید به راهنمایی و رانندگی شهر خود مراجعه کند و خودروی  را برای یکماه جهت اعمال قانون تحویل دهد.

سرهنگ طالبی خاطر نشان کرد: درصورتی که فردی به شهرش باز گردد و برای اعمال قانون توقیف به راهنمایی و رانندگی مراجعه نکند، این توقیف همچنان باقی می ماند و پلیس آن را خود اعمال خواهد کرد. ادامه مطلب: خبرگزاری ایرنا »

سیل کم‌سابقه در ژنگژو چین؛ در سه روز به اندازه یک سال باران بارید

وقوع سیل کم‌سابقه در شهر ژنگژو در استان هنان چین دستکم ۱۲ کشته برجا گذاشته است. ارتش برای کمک به ناحیه اعزام شده و نیروهای امدادرسان تا کنون ۲۰۰ هزار نفر را از شهر تخلیه کرده‌اند.

خدا بده برکت هر چی تهسیلات و بخشش بود دولت دو دستی پس که هیچ سودش رو هم گرفت.

وام ۱۲ درصدی کرونا حکم جریمه را داردرییس جامعه تورگردانان: *وام ۱۲درصدی کرونا حکم جریمه را دارد *این وام فقط تاسیسات گردشگری را به بانک‌ها بدهکارتر می‌کند *ناچارا یا باید کارمندان را تعدیل کنیم یا این وام را بعنوان حقوق باید به پرسنل بدهیم *آیا می‌توان نام چنین تسهیلاتی را کمک مالی گذاشت

تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۴ هزار و ۱۱۰ نفر رسیداطلاع‌رسانی کرونا | از دیروز تا ۲۱ فروردین 🔸 ۱۶۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده و در مجموع بیماران کووید ۱۹ به ۶۶۲۲۰ نفر رسیده است 🔸در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۷ بیمار جان خود را از دست داده‌اند 🔸خوشبختانه ۳۲۳۰۹ نفر از بیماران، بهبود یافته‌اند اطلاع‌رسانی کرونا | از دیروز تا ۲۲ فروردین: 🔸۱۹۷۲ بیمار جدید کرونا در کشور شناسایی و مجموع بیماران کووید-۱۹ در ایران به ۶۸۱۹۲ نفر رسید 🔸از روز گذشته ۱۲۲ بیمار جان خود را از دست داده و تاکنون ۴۲۳۲ نفر از بیماران، فوت کرده‌اند

هزینه سفر جنجالی سرپرست نیروی دریایی آمریکا ۲۴۳ هزار دلار بودوزارت نیروی دریایی آمریکا برای سفر سرپرست این وزارتخانه به گوام و بازدید از ناو هواپیمابر «یو اس اس تئودور روزولت» ۲۴۳ هزار دلار هزینه کرد. این در حالی است که این سفر در نهایت به استعفای سرپرست وزارتخانه منجر شد.

شمار بهبود یافتگان کرونا در جهان از مرز 330 هزار نفر گذشتشمار بهبود یافتگان بیماری کووید-19 در سراسر جهان به بیش از 330 هزار نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی

«کرونا» بلای جان ۱۰۰ هزار کارگر پمپ‌بنزین‌مراجعه به پمپ بنزین‌ها اگرچه در پی شیوع کرونا کاهش پیدا کرده است اما جزو پرترددترین مکان‌ها هستند که در کنار میادین تره‌بار و مراکز خرید مایحتاج روزانه همچون سوپرمارکت‌ها همچنان احتمال ابتلا به کرونا در بین کارگران آنها زیاد است.

شمار قربانیان کرونا در اسپانیا به 14 هزار و 555 نفر رسیدشمار قربانیان کرونا در اسپانیا به 14 هزار و 555 نفر رسید