جریمه حدود ۲ هزار راننده متخلف و توقیف ۶۰۰ خودرو در گیلان

  • 📰 IRNA_1313
  • ⏱ Reading Time:
  • 50 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 23%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

جریمه ۲هزار راننده در گیلان | رئیس پلیس راهور گیلان: با اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از هشتم تا ۲۰ فروردین ماه بیش از یک هزار و ۹۵۰ راننده متخلف جریمه ۵۰۰ هزار تومانی و نزدیک به ۶۰۰ دستگاه خودرو نیز توسط پلیس راهور در استان توقیف شد

سرهنگ امیر طالبی عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس تصمیم ستاد کرونا همچنان پلاک های غیر بومی اجازه تردد و ورود به استان را ندارند اما ترددهای بین شهری استان با رعایت موازین بهداشتی بلامانع است.

وی با اشاره به محدودیت تردد برای خودروهای غیر بومی بیان کرد: پلیس راهور در ۱۱۶ نقطه مبادی ورودی شهرها، راههای فرعی و نقاط دسترسی که خودروها امکان ورود به استان را داشته باشند، بیش از یک هزار نیرو برای اجرای این طرح مستقر شده اند و اعمال قانون می کنند ضمن آنکه پلیس راه نیز بر محدودیت های تردد در مبادی ورودی به استان نظارت می کند.

وی با اشاره به نحوه اعمال قانون توقیف یکماهه برای خودروها تصریح کرد: وقتی برای خودرویی کد ۲۱۷۶ اعمال می شود، همزمان در اجرائیات، جریمه توام با توقیف ثبت می شود و فرد اگر در این استان باشد توقیف انجام شوداما اگر به شهرش بازگردد، بازهم باید به راهنمایی و رانندگی شهر خود مراجعه کند و خودروی را برای یکماه جهت اعمال قانون تحویل دهد.

سرهنگ طالبی خاطر نشان کرد: درصورتی که فردی به شهرش باز گردد و برای اعمال قانون توقیف به راهنمایی و رانندگی مراجعه نکند، این توقیف همچنان باقی می ماند و پلیس آن را خود اعمال خواهد کرد. طرح فاصله گذاری اجتماعی از هشتم تا بیستم فروردین ماه در گیلان اجرا شد؛ پس از این قرار است طرح فاصله گذاری هوشمند در کشور انجام شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

خدا بده برکت هر چی تهسیلات و بخشش بود دولت دو دستی پس که هیچ سودش رو هم گرفت.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 6. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

وام ۱۲ درصدی کرونا حکم جریمه را داردرییس جامعه تورگردانان: *وام ۱۲درصدی کرونا حکم جریمه را دارد *این وام فقط تاسیسات گردشگری را به بانک‌ها بدهکارتر می‌کند *ناچارا یا باید کارمندان را تعدیل کنیم یا این وام را بعنوان حقوق باید به پرسنل بدهیم *آیا می‌توان نام چنین تسهیلاتی را کمک مالی گذاشت
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تعداد جان باختگان کرونا در کشور به ۴ هزار و ۱۱۰ نفر رسیداطلاع‌رسانی کرونا | از دیروز تا ۲۱ فروردین 🔸 ۱۶۳۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا شناسایی شده و در مجموع بیماران کووید ۱۹ به ۶۶۲۲۰ نفر رسیده است 🔸در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۱۷ بیمار جان خود را از دست داده‌اند 🔸خوشبختانه ۳۲۳۰۹ نفر از بیماران، بهبود یافته‌اند اطلاع‌رسانی کرونا | از دیروز تا ۲۲ فروردین: 🔸۱۹۷۲ بیمار جدید کرونا در کشور شناسایی و مجموع بیماران کووید-۱۹ در ایران به ۶۸۱۹۲ نفر رسید 🔸از روز گذشته ۱۲۲ بیمار جان خود را از دست داده و تاکنون ۴۲۳۲ نفر از بیماران، فوت کرده‌اند
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

هزینه سفر جنجالی سرپرست نیروی دریایی آمریکا ۲۴۳ هزار دلار بودوزارت نیروی دریایی آمریکا برای سفر سرپرست این وزارتخانه به گوام و بازدید از ناو هواپیمابر «یو اس اس تئودور روزولت» ۲۴۳ هزار دلار هزینه کرد. این در حالی است که این سفر در نهایت به استعفای سرپرست وزارتخانه منجر شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار بهبود یافتگان کرونا در جهان از مرز 330 هزار نفر گذشتشمار بهبود یافتگان بیماری کووید-19 در سراسر جهان به بیش از 330 هزار نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

«کرونا» بلای جان ۱۰۰ هزار کارگر پمپ‌بنزین‌مراجعه به پمپ بنزین‌ها اگرچه در پی شیوع کرونا کاهش پیدا کرده است اما جزو پرترددترین مکان‌ها هستند که در کنار میادین تره‌بار و مراکز خرید مایحتاج روزانه همچون سوپرمارکت‌ها همچنان احتمال ابتلا به کرونا در بین کارگران آنها زیاد است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

شمار قربانیان کرونا در اسپانیا به 14 هزار و 555 نفر رسیدشمار قربانیان کرونا در اسپانیا به 14 هزار و 555 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »